Gdzie jesteś » Forum » Byliny » Lawenda - Lavandula

Pokaż wątki Pokaż posty

Lawenda - Lavandula

malgol 19:39, 22 kwi 2016


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
katarzyna_kubik napisał(a)


masz może jakaś fotkę z Twojego tarasu
i też link do tej odmiany


A tutaj obiecane zdjęcia lawendy z mojego ogrodu może jakieś zestawienie Ci się spodoba.
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
agawa1 22:37, 22 kwi 2016


Dołączył: 22 kwi 2016
Posty: 5
Witam wszystkich
mój pierwszy wpis na ogrodowisku, mimo, że zaglądam tu już od jakiegoś czasu. Swoją przygodę z ogrodem dopiero zaczynam.
Gosiu piękna lawenda a znasz może gatunek? Mam do obsadzenia 25 m od bramy do domu wzdłuż brzegu kostki i lamp, tylko dylemat jaki gatunek.
Zastanawiam sie, czy lawenda wąskolistna angustilus będzie odpowiednia.
katarzyna_kubik 19:48, 23 kwi 2016


Dołączył: 07 sie 2015
Posty: 78
malgol napisał(a)


A tutaj obiecane zdjęcia lawendy z mojego ogrodu może jakieś zestawienie Ci się spodoba.
wow zbieram szczękę z podłogi.pieknie.podoba mi sie polacEnie lawendy z ostatniej fotki.taka niebieska.piekna masz gust dziewczyno...
____________________
KASIA - Na razie taka sobie trawa-będzie zabawa czyli początki wymarzonego ogrodu
malgol 20:45, 23 kwi 2016


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
agawa1 napisał(a)
Witam wszystkich
mój pierwszy wpis na ogrodowisku, mimo, że zaglądam tu już od jakiegoś czasu. Swoją przygodę z ogrodem dopiero zaczynam.
Gosiu piękna lawenda a znasz może gatunek? Mam do obsadzenia 25 m od bramy do domu wzdłuż brzegu kostki i lamp, tylko dylemat jaki gatunek.
Zastanawiam sie, czy lawenda wąskolistna angustilus będzie odpowiednia.

Witam szczególnie ,że ja też od niedawda się udzielam( choć zazwyczaj podpytuję) ta lawenda ,która widzisz na moich zdjęciach to właście lawenda waskolistna bodajże Hidcot blue( mam nadzieję ,że nie zrobiłam błędu w nazwie)
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
malgol 20:46, 23 kwi 2016


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Cieszę się dziewczyny,że Wam się podoba
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
sarenka 15:40, 05 maj 2016


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Zdjęcia udało mi się wkleic w swoim wątku,ale później telefon odmówił wspópracy i nie udało mi się w tym wątku zamieścić też zdj. Zdj sa z końca kwietnia- czy jeszcze ją przycinać czy zostawić?
Przycinałam ją w sierpniu-wrześniu





____________________
Magda W samym sloncu
malgol 08:02, 06 maj 2016


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Ładna , gęsta...ale można troszke uporządkować i przyciąć.Ale szybko bo niedługo zacznie zawiązywać kwiaty
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
sarenka 09:25, 06 maj 2016


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
malgol napisał(a)
Ładna , gęsta...ale można troszke uporządkować i przyciąć.Ale szybko bo niedługo zacznie zawiązywać kwiaty


Dzięki, to dziś ją przytne parę cm
____________________
Magda W samym sloncu
Gardenarium 00:49, 08 maj 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Nie wolno teraz ciąć, bo już puściła, jest ładna, niska, zawiązuje pąki na pewno. Jak zetniesz albo wcale nie zakwitnie albo późno. Jest naprawdę niska i zwarta.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
bejoma2 17:13, 26 maj 2016


Dołączył: 26 maj 2016
Posty: 1
Zapraszam Wszystkich serdecznie na stronę pojezierza lawendowego !!
____________________
Pojezierze Lawendowe
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies