Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja codzienność - ogród Oli

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja codzienność - ogród Oli

ren133 11:38, 08 cze 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Olu pięknie jak zawsze
A Twoje trawy to olbrzymy już są
A mam jeszcze pytanko odnośnie ścianki wodnej czy masz ją podświetloną albo myślisz o tym w przyszłości? Masz jakiś fajny pomysł na to?
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
leon60 22:18, 08 cze 2016


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
nawigatorka napisał(a)
Melduje ze moje ED tez powoli pokazuja kłosy

super
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
leon60 22:18, 08 cze 2016


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
blyxa napisał(a)

Dlatego kocham korę Kamyczki cały czas musiałam sprzątać, a jak wyrwałam chwasty to mnie ta rozsypana ziemia drażniła. Kora jak dla mnie zawsze wygląda dobrze

Kora wygląda dobrze ale nie zawsze i wszędzie pasuje, jakoś nie wyobrażam sobie oczkowej w korze... poza tym lubię kamyk a problemów z wyrywaniem chwastów nie widzę
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
leon60 22:18, 08 cze 2016


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
ren133 napisał(a)
Olu pięknie jak zawsze
A Twoje trawy to olbrzymy już są
A mam jeszcze pytanko odnośnie ścianki wodnej czy masz ją podświetloną albo myślisz o tym w przyszłości? Masz jakiś fajny pomysł na to?

hej Reniu dawano Cię nie było
ścianki nie mam podświetlonej i nie planuję
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
blyxa 23:00, 08 cze 2016


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1096
leon60 napisał(a)

Kora wygląda dobrze ale nie zawsze i wszędzie pasuje, jakoś nie wyobrażam sobie oczkowej w korze... poza tym lubię kamyk a problemów z wyrywaniem chwastów nie widzę

Zgadza się, że nie wszędzie pasuje. U mnie kamyczki się całkowicie nie sprawdziły (poza wyglądem i plewieniem to jeszcze rośliny słabo rosły) więc pozostaje się cieszyć ich widokiem w cudzym ogrodzie. Dobrze, ze innym chce się je mieć, bo wtedy ja mogę sobie chociaż popatrzeć

i jak patrzę na takie zdjęcia


To nawet troszkę mi żal, ze zrezygnowałam z kamieni i zbiornika wodnego
____________________
moje włości w wiecznym remoncie; zapraszam do ogródu mamy - ogród kwieciem malowany ;)
Sebek 23:13, 08 cze 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
leon60 napisał(a)


Przed cięciem bukszpany opatulam i wszystkie ścinki lądują na szmatkach bądź kartonach zbierania prawie nie ma a z kory nic nie wybieram... przemieszam i za tydzień nic nie widać szkoda życia na pierdoły


Ja też staram się opatulać, ale my z Madżen mamy kulkę na kulce, między nini drzewka, pomiędzy trawy, a pod nimi jeszcze coś No i siem wysypują ścinki już się nawet nauczyłem sciągać z grubsza korę, wybieram co mi wyleci i znów ściółkuję A u Ciebie czuję oddech w rabatach - prznajmniej na zdjęciach
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Madzenka 06:59, 09 cze 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Zaczęłam cięcie bukszpanow.... Tak jak Sbk pisze krzyź pański...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
amelia_b 07:25, 09 cze 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
dobrze trafiłam przynajmniej wiem ze bukszpany trzeba już ciąć ja mam mało zaledwie 17 mikro kulek i jedną większą
____________________
Pogubiłam się po drodze
leon60 08:11, 09 cze 2016


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
blyxa napisał(a)

Zgadza się, że nie wszędzie pasuje. U mnie kamyczki się całkowicie nie sprawdziły (poza wyglądem i plewieniem to jeszcze rośliny słabo rosły) więc pozostaje się cieszyć ich widokiem w cudzym ogrodzie. Dobrze, ze innym chce się je mieć, bo wtedy ja mogę sobie chociaż popatrzeć

i jak patrzę na takie zdjęcia


To nawet troszkę mi żal, ze zrezygnowałam z kamieni i zbiornika wodnego

U mnie żwirek był od dawna i nie umiałabym z niego zrezygnować a oczko zawsze możesz wykopać
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
leon60 08:12, 09 cze 2016


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Sebek napisał(a)


Ja też staram się opatulać, ale my z Madżen mamy kulkę na kulce, między nini drzewka, pomiędzy trawy, a pod nimi jeszcze coś No i siem wysypują ścinki już się nawet nauczyłem sciągać z grubsza korę, wybieram co mi wyleci i znów ściółkuję A u Ciebie czuję oddech w rabatach - prznajmniej na zdjęciach

Wierzę, że jest ciężko nogę wsadzić a co dopiero szmatki rozkładać ale w takiej gęstwinie jeszcze w korze ścinków z zza kulek nie widać bo kulki zasłaniają u mnie jest przejrzyściej i jak podejdziesz to burdelik od razu widać jakoś tak wyszło, ze 80% bukszpanów mam w żwirze..
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies