Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja codzienność - ogród Oli

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja codzienność - ogród Oli

Wieloszka 09:58, 25 cze 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Wpadam z rewizytą i widzę.... matko jaki dopieszczony ogród!!!! I jaki dojrzały!!! Masz dobrą rękę do strzyżenia roślin - wychodzi Ci to po mistrzowsku No a kanciki bez specjalnego noża - szacun Ja mam nóż, a nie mam kancików Pięknie! będę podglądać nowe rabatki
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Anita1978 12:00, 25 cze 2013


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
A ja już u Ciebie!
Ogród masz z charakterem! Mistrzyni cięcia z ciebie!
Jak na pierwszą wizytę przystało, przynoszę kwiatki
Będę zaglądać

____________________
ogródek Anity
Marlenaa 13:11, 25 cze 2013


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
Witaj Olu Widzę, że kokietka z Ciebie Piszesz, że u Ciebie nieogrodowiskowo i witasz w skromnych progach. Oj zgodzić się z tym nie mogę Pięknie u Ciebie wszystko dopieszczone, widać, że dbasz o detale. A o takim trawniku to ja mogę tylko pomarzyć. Na razie to u mnie żadnego trawnika nie ma i wszystko rozkopane jak to na budowie, więc pozwolisz, że u Ciebie będę cieszyć oczy
Pozdrawiam, Marlena
____________________
krowy, staw i my
izabela75 15:21, 25 cze 2013


Dołączył: 17 cze 2013
Posty: 845
masz absolutnie perfekcyjny ogród, marzę o tym żeby moje strzyżone iglaki kiedyś tak wyglądały, PIĘKNIE!!!!!
____________________
Dazenie do idealu czyli trudna nauka pokory
izabela75 15:21, 25 cze 2013


Dołączył: 17 cze 2013
Posty: 845
Na pewno jeszcze nie raz do ciebie zaglądnę.....
____________________
Dazenie do idealu czyli trudna nauka pokory
Asisko_2005 20:11, 25 cze 2013


Dołączył: 10 maj 2013
Posty: 1332
Leon60 śliczny ogród, a bonsai było urocze i niepowtarzalne. Szkoda, ze go wymroziło.
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3265-mlody-ogrodek-dyletantki
Mala_Mi 22:15, 25 cze 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
http://www.ogrodowisko.pl/watek/854-o?page=349 - tu widać słupa z winobluszczem trójklapowym,,, a znajdę hortensję na słupie Irenki i też ci wkleję.. jak sie nie obrazisz
Winobluszcz trójklapowy 'Veitchii' mam, ale po siatce nie rośnie musi mieć taki słup, deski..... kamienie... ale myślę, ze sadzonki z mojego można by urwać i to duże.. bo lepiej mu na kamiennym parkingu niż na siatce.. po prostu do siatki sie nie nadaje..
Piszą, że przez odkłady się daje rozmnożyć..... u mnie sie przyczepia do ziemi gdzie sie da.... której dziewczynie dawałam, ciekawe czy sie przyjęły te odkłady. Kurcze daję i nie pamiętam co i komu..... a teraz by sie przydała ta wiedza..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
leon60 22:16, 25 cze 2013


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Witajcie dziewczyny bardzo się cieszę, że do mnie zaglądacie
Anitko dziękuję za cudną róże :*

Potrzebuję Waszej pomocy odnośnie nowej rabaty bo siedze, dumam i nic mi nie wychodzi... nie wiem jak to wszystko skomponować by miało ład i skład.
Chciałabym by było sporo roślin zimozielonych, na pewno żywopłocik z bukszpanu, hortensje bo nie mam ani jednej, żurawki obowiązkowo. Podobają mi się bardzo kule bukszpanowe różnej wilkości obok siebie w żwirku bądz podsadzone trawami , iglaki, kolomnowe cisy... to tak na szybko

Rabata jest od południa i praktycznie większość dnia w słoncu.
Coś wstępnie nababrałam i nie mogę dalej ruszyć... proszę pomóżcie



1. Cis "Hicksii" żywopłocik
2. Buk Purple Fountain Pendula
3. Hortensja ''Limelight"
4. Miskant ''Morning Light"
5. Bukszpan kula
6. Bukszpan żywopłocik
7. Miłorząb szczepiony na pniu
8. Żurawka (bordowa)









____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
leon60 22:23, 25 cze 2013


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
asc napisał(a)
http://www.ogrodowisko.pl/watek/854-o?page=349 - tu widać słupa z winobluszczem trójklapowym,,, a znajdę hortensję na słupie Irenki i też ci wkleję.. jak sie nie obrazisz
Winobluszcz trójklapowy 'Veitchii' mam, ale po siatce nie rośnie musi mieć taki słup, deski..... kamienie... ale myślę, ze sadzonki z mojego można by urwać i to duże.. bo lepiej mu na kamiennym parkingu niż na siatce.. po prostu do siatki sie nie nadaje..
Piszą, że przez odkłady się daje rozmnożyć..... u mnie sie przyczepia do ziemi gdzie sie da.... której dziewczynie dawałam, ciekawe czy sie przyjęły te odkłady. Kurcze daję i nie pamiętam co i komu..... a teraz by sie przydała ta wiedza..


obrażę ? daj spokój... każda podpowiedz i wskazówka na wagę złota
a słup wygląda super
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Mala_Mi 23:00, 25 cze 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Nieśmiało chciałam Ci podpowiedzieć byś słupa włączyła w rabatę.. ale ja do projektowania to noga kompletna Ale widzę, że już to zaplanowałaś
Hortensje to jedne z moich ulubionych kwiatów
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies