Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja codzienność - ogród Oli

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja codzienność - ogród Oli

gierczusia 23:13, 25 cze 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Na spokojnie kiedyś muszę wpaść zobaczyć ten nowy projekt rabaty , bo tak na łapu - capu to siem nie da
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 23:14, 25 cze 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
A czym golenie iglaczków wykonujesz ???


Aaaa.. I proszę bezczelnie o kopię odpowiedzi w moim wątku .., jeśli to nie problem
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
leon60 23:42, 25 cze 2013


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
gierczusia napisał(a)
A czym golenie iglaczków wykonujesz ???


Zwykłymi nożycami Fiskarsa. Widziałam u dziewczyn akumulatorowe, mam chrapke na takie choć nigdy nie urzywałam. Trzeba będzie mężulka ładnie poprosić
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
atena35 08:12, 26 cze 2013


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
Witaj Ola.
Masz piękny, zadbany ogród i zmysł ogrodniczki
Zmiany będą napewno udane - czekam z niecierpliwością.
____________________
Ogród Tosi
Kondzio 08:25, 26 cze 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
witam i trzymam kciuki za zmiany
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
asica 08:26, 26 cze 2013


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3824
Olu, cieszę się, że zajrzałaś, jeszcze bardziej, że podoba Ci się u mnie. Ja byłam u Ciebie już pierwszego dnia. Nawet pisałam, ale skończyła się bateria i uciekło wszystko
Zachwyciłam się Twoim ogrodem. Obejrzeliśmy razem z mężem. Piękne i bardzo gęsto strzyżone rośliny. Pielęgnacja pierwsza klasa. Dla mnie w pierwszej dziesiątce ogrodów na ogrodowisku

Też mi się marzą nożyce akumulatorowe. Mam tylko duże do żywopłotu
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
Borbetka 09:07, 26 cze 2013


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Olu, ja bym akumulatorowych nie kupowała. Mam i leżą, noże się stępiły, dałam do naostrzenia, ale to już nie jest to. Miałam kupić nowe ... i tak już zostało. Kupiłam baranie i nie oddam nikomu. Są do wszystkiego, oprócz oczywiście grubych gałązek, a tych akumulatorowe i tak "nie wezmą". Szkoda pieniędzy, ja tam bym bukszpana czy cisa kupiła za to. Jak cięłam akumulatorowymi bukszpany, to mi listeczki uciekały, były takie poszarpane, a tymi baranimi to owal można pięknie zrobić, one tak przylegają jak się tnie. Nie umiem tego opisać.
____________________
borówcowy wizytowka
leon60 09:22, 26 cze 2013


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
atena35, Kondziu, Asiu witajcie

Borbetka napisał(a)
Olu, ja bym akumulatorowych nie kupowała. Mam i leżą, noże się stępiły, dałam do naostrzenia, ale to już nie jest to. Miałam kupić nowe ... i tak już zostało. Kupiłam baranie i nie oddam nikomu. Są do wszystkiego, oprócz oczywiście grubych gałązek, a tych akumulatorowe i tak "nie wezmą". Szkoda pieniędzy, ja tam bym bukszpana czy cisa kupiła za to. Jak cięłam akumulatorowymi bukszpany, to mi listeczki uciekały, były takie poszarpane, a tymi baranimi to owal można pięknie zrobić, one tak przylegają jak się tnie. Nie umiem tego opisać.

Monia dziękuję za opinię. Jeśli szarpią listki to faktycznie niedobrze... trzeba wydać sporo kaski a jak mam być niezadowolona bo lubię mięc dokładnie przycięte to nie ma sensu, lepiej te 3-4 stówy faktycznie zainwestować w roślinki

____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
atena35 09:25, 26 cze 2013


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
leon60 napisał(a)
atena35, Kondziu, Asiu witajcie


Monia dziękuję za opinię. Jeśli szarpią listki to faktycznie niedobrze... trzeba wydać sporo kaski a jak mam być niezadowolona bo lubię mięc dokładnie przycięte to nie ma sensu, lepiej te 3-4 stówy faktycznie zainwestować w roślinki


Ola, tym bardziej, że jak napisałaś "zwykłymi" całkiem dobrze ci wychodzi co widać na zdjęciach
____________________
Ogród Tosi
anna_g 09:38, 26 cze 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Olu - ogródeczek-cukiereczek Zdolniacha z Ciebie - kanciki robisz super, co to dopiero będzie jak będziesz miała kancikorób... żyleta... Do cięcia też masz rękę... Ja zaczęłam w tym roku ciąć moje iglaki - tzn. miałam na początku fachmana a teraz drugi raz próbuję sama... pożyczyłam nożyce elektryczne i fruuu... Ale to dopiero pierwsze kroki - Ty to już "miszczyni" jesteś. Powiem Ci tak - do tuji, cisów itp. nożyce bardzo fajnie, ale bukszpany rzeczywiście trochę szarpią - chociaż do bukszpanów specjalnie wzięłam mniejsze...

Bardzo masz ładnie, będę zaglądać Pozdrawiam
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies