Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja codzienność - ogród Oli

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja codzienność - ogród Oli

Juzia 09:45, 23 maj 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38452
A możliwe żeby mi się green jewel wysiała?
Bo mam parę maluchów....co mogą być jeżówkami
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
agam 10:04, 23 maj 2015


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
ewa004 napisał(a)
Ola ja kupiłam te zwykłe białe i różowe jeżówki w Janinie. Posadziłam w doniczkach żeby się nie zgubiły, i ani jedna mi nie wyszła, zgnily. Dobrze że jednak te od Beatki wyszły, a też długo ich szukałam

Te jeżówki z Biedry to jakaś lipia. Kolejny raz dałam się nabrać. Kupiłam kilka paczek i ani jedna jeżówka nie wzeszła .
____________________
Aga i Ogródek Agam
agam 10:04, 23 maj 2015


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
dubelek z pozdrowieniami na weekend
____________________
Aga i Ogródek Agam
MAD 10:13, 23 maj 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
agam napisał(a)

Te jeżówki z Biedry to jakaś lipia. Kolejny raz dałam się nabrać. Kupiłam kilka paczek i ani jedna jeżówka nie wzeszła .

Dałam się podobie zrobić... Nigdy wiecej jeżówek z B.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
leon60 10:20, 23 maj 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Luki napisał(a)
Ja w szkółce dostałem takie zalecenia, aby nie sadzić jeżówek za głęboko bo właśnie będą gnić i zanikać, najgorsza dla nich jest mokra wiosna

no właśnie gnicie i ślimaki...

Mathildis napisał(a)
Piękne zdjęcia Olu... poczytałam pooglądałam, cudnie u Ciebie nad wodą

Mala_Mi napisał(a)
Piękna kolejna rabatka grujecznikowa Nadrobiłam zaległości.

Ensata... mi też woda paruje i to szybko... w upalny dzień w oczach znika. Muszę dolewać.


dzięki dziewczyny

ewa004 napisał(a)
Ola ja kupiłam te zwykłe białe i różowe jeżówki w Janinie. Posadziłam w doniczkach żeby się nie zgubiły, i ani jedna mi nie wyszła, zgnily. Dobrze że jednak te od Beatki wyszły, a też długo ich szukałam

agam napisał(a)

Te jeżówki z Biedry to jakaś lipia. Kolejny raz dałam się nabrać. Kupiłam kilka paczek i ani jedna jeżówka nie wzeszła .

MAD napisał(a)

Dałam się podobie zrobić... Nigdy wiecej jeżówek z B.


z tymi pospolitymi też problem ? no nie..
moje od Małej Mi pięknie rosną mimo, ze poobjadane przez ślizgacze

Juzia napisał(a)
A możliwe żeby mi się green jewel wysiała?
Bo mam parę maluchów....co mogą być jeżówkami

wątpię ale kto wie u mnie siewki pod White Swan ale co to będzie okaże się dopiero w przyszłym roku

agam napisał(a)
dubelek z pozdrowieniami na weekend

buziaki Aga
gdyby jeszcze pogoda dopisała byłoby fajnie a tak lipa nad lipy... jest tak mokro, ze nie idzie nic zrobić, eM w domu i dalej wszystko stoi



____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Ensata 10:24, 23 maj 2015


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
Mala_Mi napisał(a)
Piękna kolejna rabatka grujecznikowa Nadrobiłam zaległości.

Ensata... mi też woda paruje i to szybko... w upalny dzień w oczach znika. Muszę dolewać.

Pocieszyłaś mnie, a nie masz też przecieku w folii? Mnie tym straszą, wszyscy mówią, że teraz im woda nie znika, a ja musze dolewac co drugi dzień.
____________________
W kolorze blue
leon60 10:26, 23 maj 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Ensata napisał(a)
Pocieszyłaś mnie, a nie masz też przecieku w folii? Mnie tym straszą, wszyscy mówią, że teraz im woda nie znika, a ja musze dolewac co drugi dzień.

jaką folię masz u siebie ?
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Ensata 10:28, 23 maj 2015


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
leon60 napisał(a)

jaką folię masz u siebie ?
Jakąś super niby, zgrzewana na miejscu, ale nie EPDM, tej nie mogłam mieć ze względu na półki, obrabianie słupa itd. Martwie się, ze te zgrzewy gdzies puszczają. Raz juz mi poprawiali
____________________
W kolorze blue
leon60 10:33, 23 maj 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Ensata napisał(a)
Jakąś super niby, zgrzewana na miejscu, ale nie EPDM, tej nie mogłam mieć ze względu na półki, obrabianie słupa itd. Martwie się, ze te zgrzewy gdzies puszczają. Raz juz mi poprawiali

to pewnie pcv miałam w poprzednim oczku taką tylko w jednym kawałku teraz także tylko zgrzewaną i jestem zadowolona. Jeśli puściła to tylko na zgrzewie bo przebić ją nie jest łatwo
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Ensata 10:34, 23 maj 2015


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
Tak, podobno koparką po niej jezdza i stawy robią kąpielowe. Te zgrzewy mnie martwią, kurcze. Ryby do wanny mam teraz włożyć? Niech ich gęś kopnie. Zobaczę, co Mała Mi jeszcze powie i bede wzywała magików
____________________
W kolorze blue
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies