Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja codzienność - ogród Oli

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja codzienność - ogród Oli

Zeta 14:33, 23 cze 2015


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Pięknie ...woda w ogrodzie daje klimat
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Magda70 14:53, 23 cze 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
leon60 napisał(a)
robi się przyjemnie






Buziaki


Aż normalnie oczka mi się chce w ogrodzie jak patrzę na te fotki...
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
leon60 15:13, 23 cze 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
nawigatorka napisał(a)
Napięcie rosnie

bardzo powoli ..

jolka napisał(a)
Widzę akcja budowlana się rozkręca
Bosko jest! Rzadko piszę, ale oglądam często.

Pozdrówka Olusia

Dziękuję Ci bardzo na razie podłoga idzie jak krew z nosa ale pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć, mus cierpliwie czekać

babka napisał(a)

Tu znów SIĘ DZIEJE !! Ja wysiadam......

heh przez altanę przerobiłam całe tyły

lindsay80 napisał(a)
Ola, ta podbudowa to pod przyszłą altanę?

zgadza się

Luki napisał(a)
No ja nie mogę... nawet fundamenty pod altanę perfekcyjnie i równiutko wykonane, normalnie aż bym sobie je pogłaskał, takie równe. Ahh cudne
Dobrze widzę, że będzie kominek w środku... na pewno będzie, niech te soboty są częściej

eM też perfekcjonista jak już coś robi to dokładnie a fundament pod palenisko z grillem



____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
leon60 15:14, 23 cze 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Mala_Mi napisał(a)
Olka.. jesteś obrzydliwa perfekcjonistka... jak Malkul...

Ja mam tu zakaz wstępu!!!!!!!!! Idę ogarniać w szafie... wyciepuję to co za małe.. już nie schudnę.. a jak nie będę trafiać na za małe to nie będę łapać dołów.. jak po wizycie w Twoim ogrodzie.. trza wyciepać i po problemie


A na poważnie to cudnie jest... przyznaję.. miałaś rację że zmienisz.. diametralnie wszytko... śledzę wątek od początki i podziwiam za perfekcję, za odwagę
Jesteś młodsza ale powinnam sie od Ciebie uczyć tej odwagi ogrodowej

Aniu kochana to Ty zmotywowałaś mnie do założenia wątku za co bardzo Ci dziękuję !
Postanowiłam teraz albo nigdy i wyciepaliśmy jak leciało, nie żałuję ani jednej gałązki ze starych krzaków

i mój ulubiony widok z podjazdu


____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
leon60 15:14, 23 cze 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Jagodaa napisał(a)
Olka, wytrzymać z Tobą nie można. Ja już nie wiem, gdzie ja jestem, tempo takie, ze nie da się nadążyć za realizacjami i pomysłami. Myślisz, ze ta główna faza tworzenia ogrodu już dobiega końca?

Masz perfekcyjnie, profesjonalnie, a przede wszystkim pięknie! i uwielbiam Cię za pracowitość, dokładność, konsekwencje i w ogóle za rożne tam takie .

Jagódko większość ogrodu ogarnięte, pozostanie kosmetyka i dopieszczanie ale to wiadomo.
Jak wyburzymy szopkę po drugiej stronie podjazdu będzie jeszcze jedna większa rabata do obsadzenia na którą już mam graby, miskanty, jeżówki coś tam się dokupi plus kilka serbów na żywopłot.
Poza rabatkami mamy do wymiany ogrodzenie, drewutnie do przebudowy mam nadzieje, że zdążymy z tym w tym sezonie, bruk wokół domu kiedyś... i przebudowa budynku gospodarczego na warsztat i garaże. Pewnie przez najbliższe kilka lat coś będzie się działo
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
leon60 15:14, 23 cze 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
atena35 napisał(a)
Dwudziestoletnie świerki mówisz ???? to jeszcze 18 lat i już
Dom też przemalowany ????

a jakże zerknij na pierwsze strony wątku

Magda70 napisał(a)


Aż normalnie oczka mi się chce w ogrodzie jak patrzę na te fotki...

jak tylko masz miejsce to namawiam

Kuba napisał(a)
Ola aż się zalogowałam na moment żeby skomentować Twoje zdjęcia,bo niestety robota goni
napiszę same banały: masz pięknie i widzę że zmieniasz dalej, podziwiam Twój zapał, gust, pomysły i ciężką pracę
mój zapał gdzieś prysł może wreszcie Twoje zdjęcia zmuszą mnie do działania...


lojalna_ napisał(a)
Ojesuniu gdzie ja mam patrzec .....oka mi trzeciego brakuje


iwka napisał(a)
Ja aż się boję z buciorami wchodzić do takiego ogrodu, zostawię je przed bramą mogę bosą stopą połazić u Ciebie?


Zeta napisał(a)
Pięknie ...woda w ogrodzie daje klimat


Mathildis napisał(a)
hahaha a ja nadal zazdroszczę
Oluś ślicznie


tusiawka napisał(a)
Oluś większość z nas ma tylko weekendy, a przez 10 lat tyle nie zrobi, co Wy przez dwa sezony.
Nie będe oryginalna - jest idealnie.


jazzy napisał(a)
WOW! Superrr! Marzy mnie się taki warzywnik


bardzo Wam dziękuję miło czytać takie wpisy

____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
leon60 15:14, 23 cze 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
polinka napisał(a)
Oczami wyobrażni już widzę domek Też mam nerwa na te soboty...ale wyobrażasz sobie do każdej pierdółki brać ekipę??

ja też go widzę
nie wyobrażam sobie fachowców... gdyby nie eM nie miałabym połowy z tego co mam

ewa004 napisał(a)
Ale trzeba też pochwalić Emusia Oli, wszyscy wiemy ze wsparcie ema to połowa sukcesu...... Jak nie cały.

Juzia napisał(a)


Wsparcie wsparciem....ale on to wszystko sam robi! Tzn z Olą
Złote rączki!



Największą satysfakcję daje samodzielnie wykonana praca
Kocham pracę w ogrodzie dlatego spędzam w nim każdą wolną chwilę a wsparcie bliskiej osoby jest bardzo ważne, bez tego ani rusz. Nie robię tego dla siebie a dla nas by po ciężkiej pracy miło się odpoczywało
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Magda70 15:23, 23 cze 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
nie mam miejsca niestety....ale ...może...kiedyś drugi ogród
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magdalena25 16:23, 23 cze 2015


Dołączył: 05 cze 2014
Posty: 350
Witaj Roku!
Zajrzałam do Ciebie i jestem zachwycona . Niesamowity ogród, uporządkowany i spójny. Zapisuję do odwiedzania i zapraszam do mnie z dobrymi radami
____________________
Magda - Początkujący ogród Magdy
ZielonaAnia75 18:59, 23 cze 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 657
Ja również przyłączam się do zachwytów nad wszystkim co w ogrodzie, oby tak dalej!
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies