Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja codzienność - ogród Oli

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja codzienność - ogród Oli

leon60 19:48, 13 wrz 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
polinka napisał(a)


O to jeszcze nie tak duużo! Próbowałam policzyć na zdjęciu

za mało na szczęście mają niską cenę
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
leon60 19:50, 13 wrz 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Kuba napisał(a)
Olu czy możesz napisać jaki masz żwirek pod bukszpanami i trawami, widzę u Ciebie kilka odcieni, który polecasz nie za ciemny?

Ewcia ja mam tylko dwa kolory w tym przeważający średnio szary (plac z oczkiem, eLka przy podjeździe, warzywnik, przed domem) i grafitowy przy kuli tujowej, którym wypełnię chyba także donice przy altanie. Oba lubię a co polecam ciężko powiedzieć bo to zależy do czego ma pasować
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
leon60 19:50, 13 wrz 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Madzenka napisał(a)
Ola uprasza sie o zdjecia zwłaszcza donicy z bonzajem

mam donicę ale bez bonzaja pod koniec miesiąca będzie drzewko a jak pogoda będzie ładna i ciepła to może nawet w październiku..
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
leon60 19:50, 13 wrz 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
ewa004 napisał(a)
Właśnie , zdjęcia poprosimy

będą w tygodniu
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
leon60 19:51, 13 wrz 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
anna_trzeciak napisał(a)
uhh...przeczytałam cały wątek..2 tyg z Toba Ola spędziłam
pieknie, elegancko, perfekcyjnie, cudownie poprostu masz!
Albo masz zawód związany z ogrodnictwem albo powinnas sie tym zajać aby innym równie piekne ogrody tworzyc, a Twój eM to skarb!
Serdecznie Was pozdrawiam i juz zostaje z Wami w dalszych poczynaniach.
oczywiście pytanko również mam
co ty robisz ze te rośliny w drugim roku takie piękne i dorodne, czym i kiedy nawozisz?
Dla mnie początkującej w zakładaniu ogrodu i pewnie wielu innych na tym forum Jesteś takim pozytywnym aniołem dającym nadzieje że można szybko osiągnąć wymarzony cel!

Jesteś kolejną osobą, która przebrnęła przez całość, podziwiam i dziękuję za miłe słowa
W tym roku mało nawoziłam wiosną część roślin dostała azofoskę, potem florowit a następnie poszła w ruch gnojówka z wrotyczu. Sama jestem w szoku jak się rozrosło zwłaszcza to co sadziłam w ubiegłym sezonie.
Masz swój wątek ?
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
inag 21:57, 13 wrz 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Ola, spadasz mi chyba z nieba!!! Te czosnki, które pokazałaś na zdjęciach to są główkowate prawda??? Proszę, powiedz mi kiedy Ty je sadziłaś: jesienią czy wiosną??? Ja zamówiłam 200sztuk z zamiarem posadzenia ich razem z tulipanami. Jak jedne przekwitną to później zakwitłyby czosnki. Tak to sobie jakoś wymyśliłam i wszystko mi pasowało ale dostałam do nich instrukcję, ze trzeba je sadzić dopiero w kwietniu a nie jesienią i to burzy cały mój misterny plan.. Nie będę przecież grzebała w korzeniach tulipanów żeby zasadzić czosnki w kwietniu!? Tym bardziej, że będę je sadziła bardzo gęsto i jak nie zrobie tego od razu to już wcale.. Co robić? sadzić jesienią? Ryzykować, że wymarzną? Nie zakwitną???
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Matka 22:03, 13 wrz 2015


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
leon60 napisał(a)





Ola, te niskie hortki przed werbeną to Bobo, może?

Co ile je sadziłaś?

Co dajesz im do dołka?
____________________
U Matki
leon60 22:15, 13 wrz 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
inag napisał(a)
Ola, spadasz mi chyba z nieba!!! Te czosnki, które pokazałaś na zdjęciach to są główkowate prawda??? Proszę, powiedz mi kiedy Ty je sadziłaś: jesienią czy wiosną??? Ja zamówiłam 200sztuk z zamiarem posadzenia ich razem z tulipanami. Jak jedne przekwitną to później zakwitłyby czosnki. Tak to sobie jakoś wymyśliłam i wszystko mi pasowało ale dostałam do nich instrukcję, ze trzeba je sadzić dopiero w kwietniu a nie jesienią i to burzy cały mój misterny plan.. Nie będę przecież grzebała w korzeniach tulipanów żeby zasadzić czosnki w kwietniu!? Tym bardziej, że będę je sadziła bardzo gęsto i jak nie zrobie tego od razu to już wcale.. Co robić? sadzić jesienią? Ryzykować, że wymarzną? Nie zakwitną???

Główkowate oczywiście sadziłam chyba końcem października i do głowy by mi nie przyszło by trzymać je do wiosny sadz
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
leon60 22:17, 13 wrz 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Matka napisał(a)


Ola, te niskie hortki przed werbeną to Bobo, może?

Co ile je sadziłaś?

Co dajesz im do dołka?

To młode Polar Bear liczę, że w przyszłym roku pokażą na co je stać i już nie będą takie liliputy
Sadzone co metr podobnie jak Limki.
Do dołka dostały ziemi kwaśnej i uniwersalnej z worka
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
inag 22:41, 13 wrz 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
leon60 napisał(a)

Główkowate oczywiście sadziłam chyba końcem października i do głowy by mi nie przyszło by trzymać je do wiosny sadz


Uff, na taką odpowiedź liczyłam Będę sadzić! Dzięki!
A zadowolona z nich jesteś? Nie pokładają się? Bo wygladają na takie delikatne..
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies