Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nasz przydomowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasz przydomowy ogródek

Syla 17:40, 15 sty 2011


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Nie denerwuj się Bogda, w Twoim stanie nie wolno, i tak nie masz na to żadnego wpływu!
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Niage 19:10, 15 sty 2011


Dołączył: 05 sty 2011
Posty: 1601
Zbyszku, masz bardzo ładny, taki dojrzały ogród. Kiedy mój taki będzie? Skalniak jest super. Okazy np. ketmii i róż bardzo mi przypadły do gustu. A ogrodnik odpoczywa, jak widać na fotce, samo wszystko rośnie
____________________
Pozdrawiam Genia - W ogródku Niage
zbigniew_gazda 23:25, 15 sty 2011


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11151
Geniu - wiekowy już ogrodnik potrzebuje więcej odpoczynku.Twoja ocena jest baaaardzo łaskawa.Jak pozwoli zdrowie to z wiosną postaram się coś zmodernizować , doprowadzić trawnik do lepszego stanu , przerobić rabaty .
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Gardenarium 00:18, 16 sty 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Nas do gimnastyki nie trzeba namawiać, wiosną sami lecimy do ogrodu się gimnastykować nad rabatkami i trawniczkami. Siłownia się chowa.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Niage 00:48, 16 sty 2011


Dołączył: 05 sty 2011
Posty: 1601
Tak, najlepsza gimnastyka, to w ogrodzie, na świeżym powietrzu. U ogrodników zakwasów nigdy nie ma
____________________
Pozdrawiam Genia - W ogródku Niage
zbigniew_gazda 13:20, 16 sty 2011


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11151
Uzmysłowiłem sobie teraz ile polscy ogrodnicy marnują czasu przez te zimy . U mnie w tej chwili jest 9 stopni plus.Po prostu wiosna.I gdyby nie to że od czwartku zapowiadają śniegi to już bym rozpoczął działanie : obcinanie żywopłotu , przesadzenie rhododendronów , wyznaczenie nowych zarysów rabat itd.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Niage 13:42, 16 sty 2011


Dołączył: 05 sty 2011
Posty: 1601
U mnie dzisiaj też jest pięknie na dworze. Świeci słońce , temperatura w cieniu 8,5 stopnia na plusie (płd.zach. Wielkopolska). Aż chciałoby się wyjść do ogrodu . Jednak jest u mnie zdecydowanie za mokro, wręcz błoto na rabatach. A to nie koniec zimy Jeszcze troszeczkę i zaczniemy działać. Mamy jednak czas na planowanie zmian i wymianę doświadczeń.
____________________
Pozdrawiam Genia - W ogródku Niage
grama 22:03, 16 sty 2011


Dołączył: 24 paź 2010
Posty: 771
Zbyszku,jaki"wiekowy ogrodnik",pytam? Coś mi się zdaje,że nie oglądałeś w "Mai w ogrodzie"dziewięćdziesięcioletniej pani,która swój nowy ogród zakładała mając lat siedemdziesiąt i żwawo uprawia go dalej. Więc nie kokietuj,złaź z leżaczka i trenuj,bo wiosna blisko!
Ależ piękna ta Twoja ketmia!
____________________
Pozdrawiam-Grażyna.Zielono mi!
zbigniew_gazda 23:12, 16 sty 2011


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11151
Grażynko dziękuję za pocieszenie .Pewnie tego odcinka nie oglądałem. Tylko że kobiety żyją dłużej czyli mają wiecej czasu przed sobą ha ha ha . Ale masz rację - nie trzeba patrzyć do tyłu ale w przód. A co do ketmii to faktycznie jest okaz .Szkoda tylko że kwiaty są tak nietrwałe a największą uciechę mają trzmiele przy zbieraniu nektaru. Niektóre są dosłownie całe białe od pyłku (bo włażą głęboko do kwiatka ).
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
olga_szopa 23:12, 16 sty 2011


Dołączył: 30 paź 2010
Posty: 600
Ja też już trenuję kondycję przed sezonem wiosennym.Dziś byłam na sali gimnastycznej,żeby poćwiczyć i co?naciągnęłam sobie jakiś mięsień,a w ogródku nigdy by się to nie stało.
____________________
Zakątek Olgi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies