Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nasz przydomowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasz przydomowy ogródek

jotka 23:17, 16 sty 2011


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
zbigniew_gazda napisał(a)
Geniu - wiekowy już ogrodnik potrzebuje więcej odpoczynku.Twoja ocena jest baaaardzo łaskawa.Jak pozwoli zdrowie to z wiosną postaram się coś zmodernizować , doprowadzić trawnik do lepszego stanu , przerobić rabaty .


Zbyszku, niech Ci pesel nie dokucza
Ja właśnie wróciłam z 90-tych urodzin mojego teścia!
Po tych odwiedzinach postanowiłam nie jęczeć jak coś boli, nie mówić, ze nie dam rady czegoś zrobić - bo mam jeszcze na to czas
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
zbigniew_gazda 23:22, 16 sty 2011


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11150
E taka zgrabna dziewczyna i mająca dostęp do różnych maści napewno sobie poradzi. Ja też trenuję - chodzę codziennie z pieskiem 5 km. W polach puszczam go luzem niech sobie pobiega . A wiesz jakie teraz błoto i po powrocie - przymusowa kąpiel . Zaraz wstawię mojego ancymona (Bari).


____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
zbigniew_gazda 23:29, 16 sty 2011


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11150
jolanta_kaminska napisał(a)

Geniu - wiekowy już ogrodnik potrzebuje więcej odpoczynku.Twoja ocena jest baaaardzo łaskawa.Jak pozwoli zdrowie to z wiosną postaram się coś zmodernizować , doprowadzić trawnik do lepszego stanu , przerobić rabaty .


Zbyszku, niech Ci pesel nie dokucza
Ja właśnie wróciłam z 90-tych urodzin mojego teścia!
Po tych odwiedzinach postanowiłam nie jęczeć jak coś boli, nie mówić, ze nie dam rady czegoś zrobić - bo mam jeszcze na to czas


Jolu ja też tydzień temu byłem na 85 urodzinach mojej Mamy. I też sobie pomyślałem Boże ile Ona ma energii. Ogląda wszystkie dzienniki od 17 do 20 a pomiędzy nimi albo po seriale.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
olga_szopa 23:30, 16 sty 2011


Dołączył: 30 paź 2010
Posty: 600
Piękny!
____________________
Zakątek Olgi
hanka_andrus 01:14, 17 sty 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Nareszcie dobrałam się do Zbyszkowego ogródka!Pięknie u niego!
Przykład dla Panów,że ogrodem może zajmować się z równym powodzeniem mężczyzna!
A jego komplementy i szarmanckie zachowanie powalają!
Facet I klasa!

Wszystkie posty i komentarze słusznie podkreślają zdolności gospodarza i jego dbałość o ogród!

Zbyszku!Trzymaj tak dalej! Pozdrawiam Krysię i życzę jej dużo zdrowia,cierpliwości i tolerancji dla twoich ogrodowych ,,wybryków"!

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
zbigniew_gazda 09:03, 17 sty 2011


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11150
Haniu bardzo dziękuję za miłe słowa. Krysię już pozdrowiłem która się również odwzajemnia. Jak dotąd to nie poniosłem większych konsekwencji za te "wybryki" - a może nie wszystko dobrze doczytała ? Acha bierze na siebie sprawy organizacyjno logistyczne związane z przycinaniem jałowca.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Gardenarium 10:03, 17 sty 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Zbyszku, fajnie u Ciebie się czyta i patrzy.
Moja mama w tym roku skończy 80 tkę, szykujemy jej jakieś Garden-party z tortem i też jest nie do zdarcia, to inne pokolenie zupełnie. Nie uwierzycie, ale jak wejdzie do kompostownika, to w jeden dzień wyrzuci wszystko do donic albo na ogród, takie ma zacięcie. A jak jej tylko dam sygnał, że można coś wykarczować to bodaj siekierą wyrąbie aż wióry lecą.
W zeszłym roku złamała nogę w udzie. Po operacji wróciła do domu ze śrubą w nodze i ranami, pojechaliśmy niezapowiedziani, Babci nie ma w domu, szukamy, a Babcia na czworaka w namiocie pomidory pieli.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
zbigniew_gazda 13:46, 17 sty 2011


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11150
Danusiu życzę Twojej Mamie dużo zdrowia. A swoją drogą córka to chyba przejęła.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Gardenarium 17:37, 18 sty 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dzisiaj tyrałam w ogródki z Witusiem jak dziki osioł. Taka byłam spragniona tej roboty, ale u mnie wygląda jak na wiosnę już.
Jutro zrobię zdjęcia efektów tych porządków. To prawda, jestem zawzięta na robotę ogrodową. Jak zacznę, to kończę i posprzątam.
Tylko ja nie lubię "głupiej" i niepotrzebnej roboty, a moja mama czasem taką uskutecznia. Tego po niej nie mam.
Odnalazłam nie zabranego kaktusa, wygląda że nie przemarzł.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
zbigniew_gazda 17:49, 18 sty 2011


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11150
U mnie mokro jest .Ale pewnie jutro obetnę grubą gałąź od starej śliwy.Dobre i to.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies