Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nasz przydomowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasz przydomowy ogródek

malgorzata_s... 17:19, 17 lip 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
Pozdrawiam Was serdecznie Oczywiście uśmiałam sięJola jest niesamowita
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
hanka_andrus 19:58, 17 lip 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Jak tam? Burza jest, nie ma? U mnie brak opadów, trza lać z węża!
Pozdrawiam.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
zawitka 20:23, 17 lip 2014


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14033
Zbyszku ależ kolorowo i pięknie a zdjęcia chyba dobrym aparatem robisz ?????Pochwaliłam i prośba zerknij do mnie mam pytanko i prośbę o pomoc może masz jakiegoś pomysła na soki z tego drzewska ????Na 300 setnej stronie
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
agata19762 22:04, 17 lip 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Zbyszku widzę, że zmiany szykujesz
pogoda wyjątkowo kapryśna w tym roku ...

u mnie mokro jak diabli
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
zbigniew_gazda 22:20, 17 lip 2014


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11152
Jagódko byłem u Ciebie i wszystko widziałem.

Gosiu to super bo śmiech to zdrowie. Pozdrawiamy również. Chwilowo czasu brak bo Krysia mały remoncik wymyśliła. Nie należy rozwiązywać krzyżówek " na widoku" bo zostaje to odczytane że to z nudów.

Haniu ostatnie dni są burzowe i każdy dzień popada i to mi bardzo pasuje. Słoneczko i deszczyk taki w normie. Jak tak to życzę Ci kilku chmurek z wodą.

Halinko dzięki za pochwały ale i bez tego napisałem u Ciebie co o sprawie myślę (dałem nawet załącznik)

Agatko Pozdrawiamy Was a co do pogody to mi pasuje. Przed rabatką z kamieniami posiałem trawę to deszczyk niech pomaga w utrzymaniu wilgoci. A co do rabatki to mam pomysła już. A przy okazji- widziałem u Ciebie kule tujowe.
Jak myślisz czy one by dały radę na tej rabatce wzdłuż ściany? ( będzie tam mniej wody niż na dole i promieniowanie od ściany bo to strona południowa).
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
agata19762 22:28, 17 lip 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Zbyszku to tuje danica ...u mnie mają mało wody,
tyle co deszcz je podleje, bo nie mam nawadniania

ja osobiście wolałabym więcej słońca, deszcz niech pada w nocy, jak śpię,
a w dzień mnóstwo roboty, zbieranie owoców i warzyw i robienie przetworów,
koszenie ogrodu na raty...a trochę tego mam ...
o plewieniu nie wspomnę

deszcz strasznie zniszczył moje róże...poległy
o innych nie wspomnę...lawenda do ścięcia i do wyrzucenia ...


spokojnej nocki
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
zawitka 08:19, 18 lip 2014


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14033
Zbyszku dzięki że tak szybko odpowiedziałeś .ona pęknięcie miała prawie na wysokości 2 metrów a soki już ciekną tylko na wys 30 cm ta duza plama na dole Będę działać Dzięki bo spędza mi to sen ha ha
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Milka 16:20, 18 lip 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
I co, była drabina? urodziło się?
U nas upały, deszczu ani kropli, też bieda, jak jest ogród, bo inaczej to by mnie to słońce tylko cieszyło
pozdrawiam, w cieniu o 19... +32, mus z przerwami w ogordzie pracować
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
jagoda99 16:48, 18 lip 2014


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597
Zbyszku oczywiscie ze widok kukurydzy pszenicy chabrow i makow nic nie zastapi ale niestety takich to tu nie mam
No a jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma
Do raju porownujesz hi hi hi zostawiam bez komentarza ale kon by sie usmial
pozdrawiam

Ide teraz na spacer po Twoim ogrodku tu dopiero jest Raj
____________________
ogrodeczek jagody99 - Wizytówka ogrodeczek jagody99
zbigniew_gazda 19:30, 18 lip 2014


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11152
Halinko no to nie jest źle. Może nie było głębokie pękniecie i sosna da radę. Pokażę jak wygląda mój świerk po 3 latach i nasadzenia pod nim ale to za chwilę.

Irenko drabina była i podkład zrobiony. Pierwsza przymiarka zrobiona ale ona nie będzie na stówę. Tera sprzątanie po malowaniu i brak czasu notoryczny Pokazuję tylko Tobie ha ha ha.

Podkład





Jagódko wiem doskonale bo moja Krysia tam tyrała 1, 5 roku i opowiadała jak to wygląda od środka.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies