Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nasz przydomowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasz przydomowy ogródek

Mala_Mi 21:36, 21 sie 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Przeczytałam cały sierpień i kawałek lipca Przypomniałam sobie o Waszej ketmii i musiałam na nią rzucić okiem.. jest cudna

Karolinka ma już 2 latka... ależ ten czas zapinkala..... za szybko
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
kaisog1 07:14, 22 sie 2014


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Nacieszyłam oczy moją ulubienicą ..w sensie ketmią U Ciebie Zbysiu jak zwykle wszystko dopieszczone i jak to każdy ogrodnik uwielbiasz zmiany widzę Masz piękne tawuły... u mnie niestety na tej patelni są przypalane ale jakoś dają radę Buziaki zostawiam.
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
zbigniew_gazda 08:53, 22 sie 2014


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11136
Aniu czas zapinkala niesamowicie. Mam zrobione drzewo genealogiczne od roku 1850 czyli od pradziadków a zbierałem to kilka lat. Tyle ludzi żyło i już ich nie ma. Warto coś zrobić w czasie swojej chwilowej obecności na tym padole. Może następcy kiedyś wspomną?
A Karolinka odbywa turnee po Polsce z rodzicami. Wczoraj zameldowała telefonicznie babci że jechała trambajem!

Gosiu ketmie pomalutku kończą kwitnienie. U mnie tawuły sa tez na patelni i o dziwo nie przypala ich. Careksy żółte tak.
Sama wiesz najlepiej że ogrodnik lubi zmiany a i nie zawsze trafi z rośliną w miejsce które ona lubi.
Pokażę Ci przedostatnią rabatkę i ostatnią- tylko się nie śmiej.

Przedostatnia a są na niej od lewej: lawenda, hortensje bobo, zebrinus, tawuły, jeżówki a za nimi piwonie, żurawki, perukowiec. trzmielina. piwonia drzewiasta a cały szereg kończy rozchodnik okazały.


Przed lawendą urządziłem przedszkole dla trzmieliny. Może bedzie płotek?



____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
kaisog1 08:59, 22 sie 2014


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Zbyszku a czemu mam się smiać?????? Jest ślicznie Tylko jak chcesz trzmielinowy płotek to odsuń sadzoneczki od lawendy już teraz
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
zbigniew_gazda 09:26, 22 sie 2014


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11136
A tu najnowsze "dzieło". Był tu skalniak dokumentnie zarośnięty. Kamienie ułożyłem na przodzie i tak w 1/3 od góry czyli powstały 2 stopnie aby ziemia nie zjeżdżała. Pozostawiłem 2 jałowce wiekowe które mają już z 15 lat.
Myślę jeszcze dosadzić za prawym jałowcem hortensję bobo i plamy żurawek aby coś kwitło. Może upchnę jeszcze jeżówki? i żółte careksy po prawej pod różą pnącą. Tło stanowią tuje po prawej i zebrinusy po lewej.




____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
zbigniew_gazda 13:27, 22 sie 2014


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11136
kaisog1 napisał(a)
Zbyszku a czemu mam się smiać?????? Jest ślicznie Tylko jak chcesz trzmielinowy płotek to odsuń sadzoneczki od lawendy już teraz


Gosiu dziękuję bardzo a co do płotka to jeszcze na stówę nie wiem czy tam będzie. Trzmielina na wiosnę posadzona i niech się ukorzenia dobrze.
Szerokiej drogi do Kubusiowa.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
ka1sia 13:47, 22 sie 2014


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Zbyszku,pozdrawiam i macham do WAs z całej siły pięknie w ogródeczku, ale gdzie Ty masz chwasty? buziaki, pracusiu
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
zbigniew_gazda 14:17, 22 sie 2014


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11136
OOOO Ka1sia u mnie. Tak się cieszę. Pozdrawiamy również z Krysią. Chwasty wyrywam przed zrobieniem foty he he. Ale żeby nie było tak różowo to specjalnie dla Ciebie fota z chwastami.



____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
ka1sia 14:25, 22 sie 2014


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Zbysiu, poczekaj włożę okulary... dzięki wielkie, no to mnie uspokoiłeś ale na wszelki wypadek jutro się biorę za plewienie
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
Karol99 16:09, 22 sie 2014


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Nowa rabata wyszla slicznie
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies