Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nasz przydomowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasz przydomowy ogródek

hanka_andrus 09:38, 24 lis 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Noto codzieność nie ciekawa. Ale poza perturbacjami z sąsiadem masz jakieś kropelki radaości? A może już masz ogród śniegiem zawiany?
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
zbigniew_gazda 09:45, 24 lis 2014


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11151
monteverde napisał(a)

Zbyszku bardzo Wam współczuję, kłopoty z sąsiadami znam z autopsji nie ma nic gorszego, ale życzę Wam aby sprawa nabrała pozytywnego dla Was kierunku miłego tygodnia


Aniu dobry sąsiad to skarb największy jest. Mam nadzieję że że w dobie takiej techniki- rozwiązanie znajdziemy. Pozdrawiamy.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
lojalna_ 09:46, 24 lis 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Zbyszku współczuje problemu ja tez mam niemiłe wspomnienia sasiedzkie takie czasy, zycze pozytywnego rozwiazania i przesyłam pozytywna energie
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
zbigniew_gazda 10:09, 24 lis 2014


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11151
Haniu ja się aż tak nie przejmuję. W pracy zostałem zahartowany i nauczono mnie że nie do każdego idzie się z sercem na dłoni. Gorsza Krysia. U nas zimy nie widać. Dziś było minus 4 i słoneczko jest. Podobno idzie ocieplenie. Beczkom ukradłem wodę i podlałem Rh i hortensje pod świerkiem.

Obrazki z dzisiaj.





____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
zbigniew_gazda 10:14, 24 lis 2014


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11151
lojalna_ napisał(a)
Zbyszku współczuje problemu ja tez mam niemiłe wspomnienia sasiedzkie takie czasy, zycze pozytywnego rozwiazania i przesyłam pozytywna energie


Jolu dziękuję. Właśnie przeglądam oferty internetowe z naszego rejonu i nie ma tak źle.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Milka 14:37, 24 lis 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
zbigniew_gazda napisał(a)
Irenko, Ewo, Gosiu, Haniu - jestem i mamy z Krysią doła. Sąsiadka znowu daje o sobie znać. Chodzi o telefon stacjonarny i internet. Dwadzieścia parę lat temu wspólnie z właścicielem sąsiedniej działki i domu uzgodniliśmy, ze od słupa podciągną kabel telefoniczny do jego domu i po ścianie a następnie ziemią przy ogrodzeniu poprowadzę do swojego domu. I tak było do czasu gdy dom z posesja nabyła nowa właścicielka. Żąda likwidacji całego zasilania tłumacząc się tym że będzie robiła ocieplenie i elewację. Firma (właściciel zasilania) proponuje nam znowu albo kopanie w innym miejscu albo kabel po drzewach z innego słupa. Nie zgadzamy się z tym bo za chwilę następny właściciel powie to samo. Jeżeli nas odetną to pozostaje zasilanie radiowe czyli z kosmosu. Sprawa była w sądzie i czekamy na rozstrzygnięcie. Takie czasy nastały.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie.



O rany....chyba minęły czasy polskiej gościnności i wspólnego dobra, coraz smutniej i tak egoistycznie się robi; mam nadzieję, ze zakończy się pozytywnie, sama też miałam problemy z sąsiadami, pewnie jeszcze wrócą, moi pazerni na kasę, to jakiś sposób na nich jest
Zbysiu, wcale nie widać, że juz macie na minusie, ucałuj Krysię
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 14:40, 25 lis 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Jaki plan z trawą?
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
zbigniew_gazda 21:19, 25 lis 2014


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11151
Irenko sprawa pewnie zakończy się tak, że odetną zasilanie, my zaś pójdziemy do innego dostawcy sygnału.
Ale ze mnie fujara. Przecież tę trawę ma Danusia w swoich kulach srebrnych. Muszę ją mieć i będzie zamiana. Ta co na 3-cim zdjęciu od dołu pójdzie do półcienia a w jej miejsce dam Frosted Curls.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Mala_Mi 13:16, 30 lis 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Czytam o kłopotach sąsiedzkich.... dobrze, że w dzisiejszych czasach jest już internet z kosmosu
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
monteverde 13:22, 30 lis 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Milka napisał(a)



O rany....chyba minęły czasy polskiej gościnności i wspólnego dobra, coraz smutniej i tak egoistycznie się robi; mam nadzieję, ze zakończy się pozytywnie, sama też miałam problemy z sąsiadami, pewnie jeszcze wrócą, moi pazerni na kasę, to jakiś sposób na nich jest
Zbysiu, wcale nie widać, że juz macie na minusie, ucałuj Krysię

Dobrzy sąsiedzi to skarb niestety ja mam ten drugi gatunek miłej niedzieli Wam życzę
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies