Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nasz przydomowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasz przydomowy ogródek

AnnaCh 21:38, 30 mar 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Hmmm... Z tą wierzbą, to dobrze wiedzieć, bo miałam ją sobie kupić, ale w takim razie chyba jakaś trzmielina na pniu.
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Mirka 12:38, 31 mar 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
zbigniew_gazda napisał(a)
Ketmia dostaje trawkę pod nóżki.

Przymiarka.



Posadzone, ubite i podlane. Dookoła pnia będą berberysy Bagatelle.


A w miejsce trawek tylko gęściej wsadziłem ukorzenione sadzonki trzmieliny. Że co że małe? Urosną.


Ciekawe jaki kolor mają twoje raczki też ukorzeniałam wiosną trzmielinę to fajna zabawa Z Ciebie też niezły zdolniacha
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Ewa777 18:20, 31 mar 2015


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18398
Ja swoją wierzbę jeszcze trzymam, ale coraz mniej mi się podoba. Jak znajdę małego ambrowca, to zrobię podmiankę
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
malgorzata_s... 19:21, 31 mar 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
Fajnie te trawki pod ketmią wyglądają Trzmielinki pewno że urosną Na tym zimnie pracowałeś?
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
zbigniew_gazda 09:03, 01 kwi 2015


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11152
Aniu Hakuro u mnie wytrzymała 7 lat. Nie powiem, na początku oczy cieszyła.

Mirka dzięki za odwiedziny i pochwałę. Trzmielina by się przyjęła pewnie i na Saharze.

Ewa zrób podmianę. Im wcześniej tym lepiej.

Gosia pracowałem na zimnie, bo jak zobaczyłem plany pogodowe jakie nam szykują na najbliższy tydzień to doszedłem do wniosku że to bardzo dobry czas na przesadzanie i sadzenie. Deszczyk co chwilę pada na przemian ze śniegiem.

A wczoraj mając powyższe na uwadze w miejsce Hakuro kulkę se kupiłem - szmaragdową.
Posadzona i podlana. Mam nadzieję że miejsce ma dobre i przytyje tak do średnicy przynajmniej pół metra a może i więcej?



____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
malgorzata_s... 18:01, 01 kwi 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
Śliczna zieloniutka ta kulka No i świetnie tu pasuje
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
monteverde 18:06, 01 kwi 2015


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Fajny zamiennik u mnie się nie da pracować za zimno, a zresztą teraz czas zająć się kucharzeniem powolutku, Krysia na pewno też już coś powolutku szykuje pozdrówka
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
zbigniew_gazda 18:40, 01 kwi 2015


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11152
Gosia to super że Ci się podoba. Trochę miałem opory czy dobrze robię.

Aniu u nas też raz tak a za chwilę inaczej. Krysia szykuje małżonka do wędrówki po sklepach. Spisuje na kartkach produkty a ja szperam w gazetkach promocyjnych, gdzie taniej ha ha ha.

Pozdrawiam Gosiu i Aniu.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
mirkaka 16:17, 02 kwi 2015


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9510
Witaj Zbyszku, założyłam swój wątek, zapraszam.
Piękną masz trawkę carex Elata aurea. Jak to możliwe że on już taka duża?, Czy wiosną tak urosła czy może taka zimowała?
Bardzo dobrze że usunąłeś Hakuro, taka chyba już nie modna?
Ta kulka z tui dużo ładniej wygląda. Ja też parę lat temu miałam Hakuro, wymarzła mi po jakiejś zimie i się z tego ucieszyłam
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
zbigniew_gazda 17:00, 02 kwi 2015


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11152
Mirka Ty tu nie zagaduj- byłem u Ciebie i zobaczyłem cudowny ogród. Jakie dojrzałe i wypielęgnowane rośliny!
Co do trawki elata, to zobacz w styczniu tego roku jeszcze tak wyglądała.



Przyciąłem ją prawie na zero na początku marca.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies