Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nasz przydomowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasz przydomowy ogródek

kaisog1 22:09, 17 kwi 2011


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
gardenarium napisał(a)
Już wolę być dalej ogrodniczką. Premiera to kota miałam...Witek niech lepiej robi te ogrody, piękniej będzie na świecie, prawda?



Prawda, święta prawda i cała prawda! Zdecydowanie wolę by zostało "po staremu"
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
marysia_kielar 23:39, 17 kwi 2011


Dołączył: 26 mar 2011
Posty: 629
Joanka napisał(a)

powiem krótko ........DANKA NA PREZYDENTA , WITEK NA PREMIERA. to dopiero byłby rząd.
ale z was ekipa .!! pracowici , uśmiechnięci .z pasją ........no i co nie mam racji . gdyby wszyscy tak podchodzili do życia to kraj nasz byłby lepszy od obiecanej Irlandii






A my wszyscy, tzn Ogrodowiskowa Brać na ministrów!
Wtedy dopiero byłby rząd


Było by tak : zróbmy rząd i chodźmy stąd
____________________
Iwonicz - moje miejsce na ziemi ;)
marysia_kielar 23:44, 17 kwi 2011


Dołączył: 26 mar 2011
Posty: 629
Sebek napisał(a)
A jak - dożywotnio



Jestem za !!!
____________________
Iwonicz - moje miejsce na ziemi ;)
marysia_kielar 23:52, 17 kwi 2011


Dołączył: 26 mar 2011
Posty: 629
maria_kalinowska napisał(a)
Joanko i Sebek, dajcie spokój i tak by kopali pod Nami dołki. Lepiej kopmy sobie dołki pod rośliny, to o wiele bezpieczniejsze zajęcie. Pozdrawiam Was..



Marysiu , a kto potrafi kopać najlepsze dołki pod słońcem - jak nie my OGDODOMANIACY
____________________
Iwonicz - moje miejsce na ziemi ;)
Martek 00:55, 18 kwi 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Ja mam nowe wyzwanie )) Widząc jak praca paliła się w rękach Wszystkim przyszła mi do głowy tylko jedna myśl ,może ostrzyżecie mój ...??? )))))))))))))))
Żartuję ,żartuję ...



____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
zbigniew_gazda 07:50, 18 kwi 2011


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11152
Dziękuję Wam wszystkim za wielkie zainteresowanie cięciem .Troszkę już ochłonęliśmy . Za chwilę pójdę uprzątnąć igliwie i gałęzie po cięciu. Teraz przyjdzie czas na wykonanie ładnego otoczenia dla jałowca . Danusia mi już podpowiedziała co nieco ale nie było czasu mówić o szczegółach. Otrzymaliśmy piękne prezenty ja i Krysia - od Szefowej , od Tynki i od Marysi Kielar za które jeszcze raz bardzo dziękujemy. Muszę się publicznie przyznać do popełnionej dużej gafy.
Otóż otrzymałem w prezencie butelkę nalewki z piwnic Witka . I wiecie co ? Pozostała w kuchni na stole a ja gości poczęstowałem nalewką sklepową !!!!!! To wynika z dużego napięcia naszego i zdenerwowania. Tę nalewkę spróbujemy podczas Waszego Danusiu następnego przyjazdu do nas tak jak obiecaliście. Jeszcze raz zapraszamy i przepraszamy.

____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Martek 09:19, 18 kwi 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
zbigniew_gazda napisał(a)
Dziękuję Wam wszystkim za wielkie zainteresowanie cięciem .Troszkę już ochłonęliśmy . Za chwilę pójdę uprzątnąć igliwie i gałęzie po cięciu. Teraz przyjdzie czas na wykonanie ładnego otoczenia dla jałowca . Danusia mi już podpowiedziała co nieco ale nie było czasu mówić o szczegółach. Otrzymaliśmy piękne prezenty ja i Krysia - od Szefowej , od Tynki i od Marysi Kielar za które jeszcze raz bardzo dziękujemy. Muszę się publicznie przyznać do popełnionej dużej gafy.
Otóż otrzymałem w prezencie butelkę nalewki z piwnic Witka . I wiecie co ? Pozostała w kuchni na stole a ja gości poczęstowałem nalewką sklepową !!!!!! To wynika z dużego napięcia naszego i zdenerwowania. Tę nalewkę spróbujemy podczas Waszego Danusiu następnego przyjazdu do nas tak jak obiecaliście. Jeszcze raz zapraszamy i przepraszamy.A ja myślałam ,że dopiero ochłonęliście po nalewce...))
Taki błąd to nie błąd ,moje zdanie

____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
kaisog1 12:51, 18 kwi 2011


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Zbyszku, przy takiej ilości emocji to ja sie nie dziwię, że zapomniałeś. Ja bym pewnie zapomniała obiad gościom dać z tego wszystkiego
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Niage 20:38, 18 kwi 2011


Dołączył: 05 sty 2011
Posty: 1601
Zbyszku, było pięknie Relacja też wspaniała. Miło było mieć tak cudownych gości A nalewka wzmocni się do następnego spotkania

____________________
Pozdrawiam Genia - W ogródku Niage
tyna 20:43, 18 kwi 2011


Dołączył: 11 wrz 2010
Posty: 1711
Niage napisał(a)
Zbyszku, było pięknie Relacja też wspaniała. Miło było mieć tak cudownych gości A nalewka wzmocni się do następnego spotkania


właśnie doczytałam o co chodzi.......

Nic się nie przejmuj Zbyszku tą nalewką........
____________________
pozdrawiam :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies