Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nasz przydomowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasz przydomowy ogródek

Anusia 22:08, 23 cze 2016


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Róże piękne bo to też moja bajka Pozdrawiam
____________________
Skandynawia po krzyżacku
zbigniew_gazda 08:44, 24 cze 2016


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11137
Jolu dziękuję.

Bożenko - pochwały od Ciebie to miodzio na serducho.

Aniu no to się bardzo cieszę. Posadziłem róże na jednej rabatce a z tyłu wsadziłem 5 krzaczków lawendy i tyle. Wiem ze są teraz trendy inne niż dawniej. Panuje moda na mieszanie ich z innymi roślinami - szczególnie z szałwią czy kocimiętką. Przeraz mnie wycinanie przekwitniętych kwiatów jak i dzielenie karp jak się rozrosną pomiędzy różami. Pozostanę więc przy swoim stylu.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
hanka_andrus 16:56, 24 cze 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Jutro kibicujemy naszym, Zbyszku!
Obyś tylko w tym upale jeszcze nie "zaoliwił" Nasze musi być na plusie!
Jestem rasistką chyba? '
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
zbigniew_gazda 20:29, 24 cze 2016


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11137
Kibicujemy Haniu. Jutro 15.00. Oliwię gardełko ale tylko maślanką. Mamy w sąsiedztwie firmę która takie rzeczy produkuje. Pychota.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Kasik 07:40, 25 cze 2016


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Ależ ładnie u Ciebie Mówię to z nutką malutkiej zazdrości, bo tak czysciutko i docięte i wypielęgnowane. Mój ogród fazy pełnej "czystości" nigdy nie osiągnie, no chyba że jak będę na emeryturze. Wiecznie mam miejsca zachwaszczone.

I muszę Ci podziękować za podpowiedź - kiedyś poradziłeś mi tawułki Golden Princes uwielbiam je, mam je w trzech miejscach i super ozdabiają rabaty.

My też kibicujemy. Wszak to prawie jak obowiązek
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
zbigniew_gazda 08:03, 25 cze 2016


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11137
Kasiu dziękuję za miły wpis. Tak jest- tawuły zawsze są ładne, tylko wymagają częstego ciecia niestety. A wiesz że największe kłopoty mi sprawia żwirek dookoła sosenki. Jest to może ładne i modne ale niepraktyczne. Bez przerwy kiełkują w żwirku nasionka chwastów przyniesione prze wiatr. Powiem Ci po cichu że czasem wspomagam się Randapem niestety. Pozdrowienia dla Ciebie i męża. Mam ogromną nadzieję na pozytywny wynik meczu i ładne widowisko.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Kasik 08:56, 25 cze 2016


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
zbigniew_gazda napisał(a)
Kasiu dziękuję za miły wpis. Tak jest- tawuły zawsze są ładne, tylko wymagają częstego ciecia niestety. A wiesz że największe kłopoty mi sprawia żwirek dookoła sosenki. Jest to może ładne i modne ale niepraktyczne. Bez przerwy kiełkują w żwirku nasionka chwastów przyniesione prze wiatr. Powiem Ci po cichu że czasem wspomagam się Randapem niestety. Pozdrowienia dla Ciebie i męża. Mam ogromną nadzieję na pozytywny wynik meczu i ładne widowisko.


Miły wpis, bo jest co chwalić.
My mamy dwa miejsca (koła wysypane kamolkami) i tam też posiłkujemy sie tym preparatem i nie mam wyrzutów, bo rękoma się można zajechać.
Tawuły u mnie do cięcia, ale czasowo nie wyrabiam.

____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
BasiaLT 23:07, 25 cze 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Zbyszku piękne masz rabaty a czerwień tych róż po prostu powala. Bari pozuje jak zawodowy model
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Milka 13:42, 27 cze 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Zbysiu, perfekcja, wycacane, no pięknie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
zbigniew_gazda 13:20, 29 cze 2016


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11137
Kasiu, Basiu, Irenko dziękuję. Bari teraz siedzi w domku w cieniu, bo znowu nadchodzą ogromne upały. 2 dni temu polało solidnie i gleba wilgotna - ale jak tak będzie, to za chwilę zrobi się pieprz. Róże walczą a to z deszczem a to z upałem.
Codziennie wycinam zaschnięte kwiaty.



Krzewiasta kwitnie a kompostownik robi : a kuku.



____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies