Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nasz przydomowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasz przydomowy ogródek

zbigniew_gazda 09:57, 05 gru 2016


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11154
Basiu, Mirello, Violu - dziękujemy. Foremkę kupiłem w pobliskim sklepie. Św. Mikołaj dostanie wypieki za darmochę i rozda wg. uznania.

Haniu ten najgrubszy Mikołaj
Krysia "z głowy" zmajstrowała.
Podobne ale jako bułki
będąc dzieckiem dostawała.



____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
violka171 18:55, 06 gru 2016


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
Zbyszku tym razem po radę przybiegłam
powiedz czy wylewać z beczek do deszczówki wodę na zimę,czy nie ma znaczenia jak zostanie?
nie mam zakrytych jak ty ,są bez pokryw
dziekuję z góry za radę
____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
zbigniew_gazda 21:34, 06 gru 2016


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11154
Violu wylewać koniecznie bo na skutek lodu beczki mogą popękać a szkoda. Wiem że u was to inna zima niż u nas ale licho nie śpi. Ja wylałem i beczki schowane na zimę.
Oczywiście część wody wykorzystałem do podlania gleby pod świerkiem gdzie słabo z wilgocią. Przy opróżnianiu wkładam do tych dużych beczek węża gumowego, zasysam i woda sama leci na ogród. Jak jest mróz tak 8 stopni to przez noc potrafi się zrobić skorupa lodu gruba na 5 cm. Pozdrawiam.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
violka171 18:46, 07 gru 2016


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
dziekuję jeszcze raz Zbyszku
____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
agnieszka_m 11:24, 09 gru 2016


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6017
Jakie piękne piernikowe mikołaje
Ja gdzieś nie mogę się zabrać za pierniczki
____________________
Mój mały ogródeczek :).
hanka_andrus 13:27, 09 gru 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Jak u Ciebie? Halny wywiał śnieżek? U mnie wiosenna mżawka i też wieje!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
zbigniew_gazda 15:25, 09 gru 2016


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11154
Violu nie ma za co.

Agnieszko - dzięki a za pierniczki warto się zabrać bo bardzo smaczne.

Haniu a gdzie tam wywiał. Halny nie dał rady a ogólnopolskie prognozy nie dotyczą naszego zakątka. Jedynie można polegać na prognozie norweskiej. Na cyferblacie jest zero. Od poniedziałku nadchodzi ochłodzenie i u nas mrozy do 11 stopni. O zobacz tak to wygląda na dzisiaj.




____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
hanka_andrus 15:49, 09 gru 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
No to faktycznie zima się zakotwiczyła u Ciebie. Na śnieg świąteczny będę mogła chyba popatrzeć jak pod Warszawę wyjadę! U nas norweska podaje plusy aż do świąt!
A może będzie u mnie jak w pamiętną zimę stulecia? W Sylwestra nagle ochłodziło się i nawaliło śniegu góry, który leżał aż do marca chyba.

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
agnieszka_m 16:36, 09 gru 2016


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6017
OOo u Ciebie Zbyszku jeszcze tyle śniegu???

u mnie wczoraj jeszcze też tak było
przez noc było +3 i deszcz i rano było po śniegu
____________________
Mój mały ogródeczek :).
zbigniew_gazda 18:21, 09 gru 2016


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11154
hanka_andrus napisał(a)
No to faktycznie zima się zakotwiczyła u Ciebie. Na śnieg świąteczny będę mogła chyba popatrzeć jak pod Warszawę wyjadę! U nas norweska podaje plusy aż do świąt!
A może będzie u mnie jak w pamiętną zimę stulecia? W Sylwestra nagle ochłodziło się i nawaliło śniegu góry, który leżał aż do marca chyba.



Czyli na święta planujesz wyjazd. Takich zim to już pewnie nie będzie. Wszystko sie pokiełbasiło.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies