Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

ewa004 10:20, 21 kwi 2014


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Marzenko te są prześliczne ,pamiętasz co to za jedne

____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Madzenka 10:28, 21 kwi 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
ewa004 napisał(a)
Marzenko te są prześliczne ,pamiętasz co to za jedne



Oczywiście to niziutkie peach blossom. Zakupione z powodu Gabisi, ktora wypatrzyła je w ofercie ineternetowej są teź pomarańczowe, chyba sobie dokupie na rabatę kuchenną
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 10:31, 21 kwi 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Kasik - polecam , mam je pierwszy sezon to peach blossom
Nicole - thalia takie nienarcyzowe są, będę je dosadzać i hicynty tez. Plany na jesień już mam

Mała Mi - najpierw mnei zarażasz chorobą narcyzową a potem straszych muchą.... Sio!!! Jak dokupować narcyzy skoro je mucha zeżre. Thalia była sadzona jesienia 2012 i skoro kiwtną to może muchy u mnie niet?

Gusiarz - aaaa te znam bo szukałam dla. Pszczólki rok temu... Nigdzie ich nie ma..

Baraga i Agam człek raz poraźony zarazą tulipanowa jest nieuleczalnie chory.... Będziesz kupować ... I kupować.... I kupować...
Queen w mniej nasłonecznionej rabcie wyglądają ciemniej, u mnie sa przeswietlone przez promienie slońca i wyglądaja bardziej purpurowo.

Jedno jest pewne cebule z Janiny zakwitły więc można szaleć jesienią

Margaret - w rzeczywistości rabata dużo lepiej wygląda.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Joaska 10:34, 21 kwi 2014


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Madżenko, zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych życzę Tobie i całej Twojej rodzinie! Joaśka
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Madzenka 10:40, 21 kwi 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Luki napisał(a)
Ja się pytam... Jak żyć, no jakżyć i nie mieć tysięcy dylematów
Uwielbiam twój ogród i tak niegrzecznie delikatne zestawienia będę sobie kopiował.
Berberysy Bagatelle mam, tło buksika mam, rozplenice też, trzeba skoczyć się tylko po runianke. Na dodatek to zestawienie cudnie wygląda z różowym i jak tu nie skopiować.

Ja coś tak czułem, że z tego leżenia na kanapie żaden odpoczynek nie wyjdzie, co najwyżej regeneracja sił. Pozostaje się zastanawiać co wymyśliłaś

No i oczywiście życze mokrego dyngusa


Łuki leżenie na kanapie dla mnie zabójcze... Ile planow mi się w głowie urodziło, strach sie bać!!! Obiecalam sobie jednak, że poczekają do wiosny....chyba że moj rh nie zakwitnie... To zmiana będzie szybciej.
Wymyśliłam równiez podzial ogrodu na kolory w cebulowych nasadzeniach. Wprawdzie ten podział juź wprowadzilam ale teraz bedzie wiecej konsekwencji. Nie mogę łączyć niebieskiego z innymi kolorami. Będe wszystko co niebieskie przesadzać na rabatę bukową.
Wiem juz gdzie bedzie roz i purpura, gdzie ma dosadzić pomarańczowy... Myśle tylko czy biały zostawić biały czy dodać koloru? Ale chyba biały zostanie bialym, dosadzę tylko inne rodzaje białych tulipanow... Coś mi nie wylazły virdiflory i lilioksztaltne, troszkę trzeba poczekać...

Kopiuj do woli kolory!!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 10:42, 21 kwi 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Konstancja30 napisał(a)
Madżenka ... napiszę tylko ... wracam do oglądania tego pokazu tulipków ... neuron wziął i padł z wrażenia ... a ja mam rozszerzone źrenice ... hmmmm ...

oczywiście jak oprzytomnieje to zanalizuje godność występujących w pokazie i jesienią będzie nędza bo ja cebuli nakupię ... aleeeeeeeeeeee los


Iza ja czekam na Twoje angelique z niezabudkami. Oj będziemy szaleć jesienia Ty już porażona całkowicie jesteś
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Sebek 10:52, 21 kwi 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Twój ogród, a tulipany zwłaszcza obudziły mnie bardziej niż woda święcona, którą zostałem potraktowany w kościele Skoro o tym mowa posyłam wirtualne "chlus" w Twoją stronę - ale takie delikatne, żeby nie było Sebuśkam
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Eve 10:53, 21 kwi 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 1128
Witaj świątecznie Marzenko

Cudne te tulipanki, nazwę zapisuję, bo wyglądają niesamowicie i super, że są niziutkie.
Ja też kocham cebulowe, ale wkurzają mnie potem więdnące brzydkie liście..
____________________
ogród Ewy
monteverde 11:06, 21 kwi 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
JoannA napisał(a)

Marzenko, jest tak pieknie, ze brak slow, zeby wyrazic moj zachwyt
Radosnego swietowania w gronie najblizszych.
Pozdrawiam

Ale kokietujesz tulipkami są śliczne
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
hanka_andrus 13:24, 21 kwi 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Ja się pytam czy to jest ogród ziemskiej dziewczyny Marzeny czy rajskiej Ewy?
Chyba raczej to drugie.
Podziwiam, pięknie jest!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies