Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Madzenka 22:28, 21 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
noemi napisał(a)
Moje marzenie ostatnio się spełniło potwierdzam , że warto marzyć

Marzenko, na razie pogoda nam sprzyja, w sobotę będziem sadzić cebulowe i korci mnie ten tatarak , żeby już go sadzić na te moje mokradła …

http://www.yr.no/place/Poland/Lower_Silesia/Wrocław/long.html


Madzia marzyc lubimy
Jeszcze kilka dni temu zapowiadano w sobote +16 a w niedzielę +21... Dobrze, że nam jeszcze słońce zostawili...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:30, 21 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Bogdzia napisał(a)


Ogród tarasowy na stare lata? ,nie wiem czy to dobry pomys stale pod górkę chodzic. Pisze tak bo mam kłopoty z chodzeniem ale może Ty ich miec nie bedziesz??? I tego Ci życzę.


Bogdziu dam radę. Widziałaś 92 letnią panią, ktora na drązku robi wygibasy? Im więcej ruchu tym lepsza kondycja. A poza tym będzie tylko w jedną stronę pod górke, w drugą z górki
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:31, 21 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Mala_Mi napisał(a)


Ja też się tu uśmiałam.... ale tak prawdziwy ogrodnik ma, że ciągle nieskończone i ciągle coś chce zmieniać..


Dzieki temu kopaniu robale też spokojnie soać nie mogą !
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:34, 21 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Luki napisał(a)
Marzenko, a ja bym z ogromną chęcią posłuchał co za rewolucje jeszcze wymyśliłaś. Lubie czytać z jaką energią opisujesz nowe pomysły i to z jakim zapałem przystępujesz do ich realizacji
Plany na przyszłość piękne... ciekawe czy mnie też uda się za 15 lat położyć na trawce we własnym ogrodzie przy białym maksymalnie przeszkolonym domu, wiadomo przepisy i nowe dyrektywy ograniczają coraz bardziej takie zabawy ... ehh marzenia.


Łukaszu Ty mi napisz o tych ograniczeniach, bo ja nic o tym nie wiem, ze eurobiurokraci chcą mi wywrzeć istotny wplyw na moje marzenia!
Rewolucja będzie na co najmniej dwóch rabatach wiosna. Będa trawy, trawy, trawy i delikatne byliny. Ale planowanie bedzie zima.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:35, 21 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Agania napisał(a)
Jesienią wszyscy zaczynamy marzyć, wolę tę bliższą przyszłość, i wygraną na loterii, bo mi się marzy mały domek na Korsyce

Shirasawa u mnie jeszcze w liściach



Agania coś mi sięwydaje że moje marzenia o przyszlości za15 lat są bardziej realne niż Twoje lotto
Na Korsyce dla mnie za gorąco. Ja bym chciała mieszkać w pobliżu jeziora Genewskiego lub Bodenskiego
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:37, 21 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
polinka napisał(a)
Prognozy z 20.10 już nieaktualne Weekend zimny, noce w czwartek i piątek -2,-3 Bambusy dadzą radę czy wstawić do domu?


Nie wiem jakie masz bambusy ale do -5 powinny wytrzymac. Moje opryskam na noc rosą, to je ochroni. Jeśli jednak obawiasz się o nie to chociaż przykryj je agro. Moje bambusy wjadą do domu chyba dopiero po wszystkich świetych
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:38, 21 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Milka napisał(a)
Podziwiam marzenia na taką długą perspektywę czasową niech się spełnią
u siebie dałam zbliżenia hakone Albostriata na patelni rosnące
Po drodze do JG na takim wysokim wzniesieniu stoi dom, ależ muszą mieć widok, zawsze mnie korci, aby się wprosić i popatrzeć


I kto to mówi, kto realizuje teraz marzenia?
Pod JG się nie przeprowadze, nie lubie tego mrożnego klimatu
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:39, 21 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Rench napisał(a)

Dobrze że mnie oświeciłas,bo już miałam ją namierzyć,a Bonicę własnie kupiłam niedawno w naszej szkółce miejscowej


Melduję, że jutro dostawa przyjdzie. Namocze je a od sobotniego poranka wielkie sadzenie
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:42, 21 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Pszczelarnia napisał(a)
Madżenn, z taczką ciężko się jeździ po tarasach. Planujesz wyprowadzkę do Włoch?

Ewo nigdy w źyciu, tyle mamy pięknych terenów na Ziemii Dolnośląskiej.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
nicol21 22:46, 21 paź 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10211
Marzena2007 napisał(a)


Znjadzie się coś, mam kilka miejsc na oku


Aha.... a jakieś konkretne działeczki czy póki co okolice?

PS>.... a dom i ogród już rozrysowany
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies