Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Mala_Mi 10:11, 30 paź 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Wszystkie młode okazy naparstnic co nie kwitły a są już dojrzałe do tego maja wielkie liście Te na foto to młode siewki były
I te odmianowe naparstnice maja zdecydowanie większe liściory Każdemu mówię, że naparstnica potrzebuje minimum 0,5m..ze względu na liście
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
17:08, 30 paź 2014
doczytałam ze bloki ci za płotem maja wyrastac ...to jest masakra widziałm w krakowie takie dziwactwa rzad domów graniczy z blokami i ci z blokow zawsze maja na oku domostwa nijak sie nie idzie wysłonic do 4 pietra

chociaz ja dziecko bloku jestem ale teraz jak sobie pomysle ze ktos mogłby mnie zamknąc w klatce na któryms pietrze ...ja wysiadam

...ale ty masz plany ..wzgórze i takie tam patio jak poczujesz musik to przyspieszysz działanie i tak wyjdzie na twoje
Urszulla 17:51, 30 paź 2014


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21786
na ładne wnętrza miło popatrzyć,
a propos sąsiadów zaglądających...drzewa zimą tracą liście-
musiałabyś się odgrodzić zimozielonym murem
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
nicol21 17:58, 30 paź 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
Oby blokowisko nie powstało! Trzymam kciuki!

Fajne są te widoki okienne. Chętnie nie tylko ogród bym zwiedziła,...jeszcze do domu bym się wpakowała bo wydaje się być nietuzinkowy
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Madzenka 20:35, 30 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Blokowisko na razie nie powstanie, bo zablokowano uchwałą Rady Gminy przekwalifikowanie działek rolnych na budowlane zatem na razie rzepak lub kukurydza królują a docelowo w razie czego puszczę graby na wysokość 4 m

Liściaste a i owszem gubią liscie ale podgladanie zimą mnie nie denerwuje, bo nikt nie spaceruje droga, tylko od czasu do czasu przejeżdżają samochody
Dziękuję za pochwaly i pozytywne opinie , to bardzo motywujące.
Nadchodzą dlugie zimowe wieczory, martwię sie co będziemy oglądać Chyba musimy jakieś przeglądy roslin, porównania robić i oczywiście dekoracje
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Mala_Mi 07:20, 31 paź 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Do wyborow blokowisla nie bedzie. Mieszkancy rade by zjedli.
Madzen kupuj te rolne po sasiedzku... potem sprzedaz.
A najlepiej jakby rada uchwalila koniecznosc opracowania MPZT i wpis. Ze blokow niet.


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Zielona 08:17, 31 paź 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Marzenko, odpisałam u siebie, ale powtórzę i tutaj. Jeśli chcesz, pstryknę przy okazji fotkę kulistego platana, który stoi przed moim centrum ogrodniczym, a ma już koronę o średnicy około 3m. Może to pomoże Tobie w podjęciu decyzji co do ewentualnego zastępstwa dla brzóz.
kasia_w 10:41, 31 paź 2014


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Marzena, w innym twoim wątku widzę hebe- zimuje u ciebie czy co roku sadzisz nowe? ja okrywam na zimę ale i tak na drugi rok jest marne. I skąd wzięłaś bukszpana kulkę na pniu???
Bloki- przekleństwo naszej okolicy, u mnie też pole wokół i tylko modlę się po ciuchu coby pojedyncze działki ludziska kupowali. Jak wiadomo plany zagospodarowania przestrzennego w naszej gminie tajemniczo się zmieniają w bardzo szybkim tempie. Jak kupowaliśmy domek 5 lat temu, to podobno wokół były tereny o podwyższonym standardzie ekologicznym czy coś tam...i co- nico, osiedla rosną
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
Milka 12:18, 31 paź 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ojej, blokowisko, to chyba nie powstanie, jeśli.. to maże szeregówki niskie
U mnie noc na plusie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
aga_pe 13:06, 31 paź 2014


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
jak bywasz w okolicach Milicza, to mogę Ci ofiarować trochę gałęzi świerkowych. Jestem na etapie wycinki drzewa (mam pozwolenie )

Madżen, pomyliłam wątki. Miało być do Twojej sąsiadki Kasi
Tak to jest jak się otwiera kilka ogrodów na raz

pozdrawiam
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies