Gdzie jesteś » Forum » Sprawy techniczne » Drobne zmiany: Zagnieżdżone cytaty i linkowanie swoich wątków w podpisie

Pokaż wątki Pokaż posty

Drobne zmiany: Zagnieżdżone cytaty i linkowanie swoich wątków w podpisie

Gardenarium 08:54, 20 mar 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Już wyjaśniałam w innym miejscu
Swoich wypowiedzi nie można cytować, stąd brak tej funkcji.
Swoje wypowiedzi można edytować w ciągu 48 godz. (poprawić błędy itp, dodać zdjęcie...)

Cudzych wypowiedzi oczywiście nie można zmieniać, stąd brak funkcji edytuj przy cudzych postach.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
donia76 17:16, 18 kwi 2016


Dołączył: 17 kwi 2016
Posty: 131
Echh u mnie też nie wyświetla się na zielono Co mam źle może ktoś podpowie
____________________
Aldona W małym ogrodzie Doni
Gardenarium 22:23, 20 kwi 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Działa przecież
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
maddie 21:34, 27 kwi 2016

Dołączył: 06 kwi 2015
Posty: 19
coś mi nie wychodzi

wyszło
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/6763-maddies-garden
Shna 15:05, 20 maj 2016


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 24
Witam, tylko ćwiczę cytowanie
Gardenarium napisał(a)

Swoje wypowiedzi można edytować w ciągu 48 godz. (poprawić błędy itp, dodać zdjęcie...)

elka_ 01:58, 11 lip 2016


Dołączył: 30 maj 2016
Posty: 1494
Mam pytanie, czy można w jednym poście umieścić kilka odpowiedzi z cytatami, aby nie produkować niepotrzebnie wielu postów?

Próbowałam, niestety kiedy chcę wstawić drugi cytat, znika to co wcześniej pisałam.

Nie wiem, czy wyrażam się dość jasno
____________________
Ela W zgodzie z naturą Wizytówka Keukenhof 2018
Gardenarium 09:47, 11 lip 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Trzeba otworzyć dwa okna, jedno to co piszesz, a w drugim szukasz tego co chcesz zacytować i po kolei kopiujesz te cytaty wraz z odpowiedziami.

Tutaj przykład 1 cytat

ag_zie napisał(a)
Oto więcej zdjęć moich borówek



odpowiedź

fajne borówki

drugi cytat

Iwcia napisał(a)
Podpowiedzcie co dolega moim roślinkom. Szmaragdy:Czy to fytoftoroza, grzyb czy brak jakiś składników? Próbowałam już wszystkiego bez rezultatów. Mam takich kilka sztuk, reszta się trzyma.


odpowiedź

Trzeci cytat

Mazan napisał(a)
Pszczelarnia

Zobacz też str 19. Jest i o "odchwaszczaniu". Prawdopodobnie zastosowano koncentrat do podlewania, ale to są wg mnie błędy, które trzeba popełnić żeby zrozumieć przepis.

Brak widocznej reakcji kredy z octem może być oznaką związania z zanieczyszczeniami kredy np krzemionką. Zobacz na chwastach czy przeżyją próbę.

Pozdrawiam


odpowiedź

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
elka_ 16:50, 11 lip 2016


Dołączył: 30 maj 2016
Posty: 1494
Danusiu, bardzo dziękuję za podpowiedź
Radę zastosowałam- Udało się
____________________
Ela W zgodzie z naturą Wizytówka Keukenhof 2018
LyraBea 22:57, 14 lip 2016


Dołączył: 28 cze 2015
Posty: 1240
elka_ napisał(a)
Mam pytanie, czy można w jednym poście umieścić kilka odpowiedzi z cytatami, aby nie produkować niepotrzebnie wielu postów?

Próbowałam, niestety kiedy chcę wstawić drugi cytat, znika to co wcześniej pisałam.

Nie wiem, czy wyrażam się dość jasno
Też mi na początku funkcji wielocytatu brakowało na Ogrodowisku, ale przyzwyczaiłam się szybko i korzystam ze zwykłego Notatnika, do którego wklejam cytaty po kolei, redaguję je, zapisuję na bieżąco, po czym całość kopiuję do odpowiedzi na wątku. Sprawnie, bezproblemowo a dodatkowo mam pewność, że w trakcie jakiejś awarii czy kompa czy strony, post mi nie poleci w kosmos.
Pozdrawiam.
____________________
Beata
Makusia 12:31, 15 lip 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
No eureka!!!! Jak to mądrego dobrze posłuchać!
Dziękuję za podpowiedź, bo ja wciąż po jednym cytacie we wpisie zamieszczałam, a tu proszę!
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies