Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w Puszczykowie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w Puszczykowie

wietrzyk 19:27, 22 cze 2015


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
Aniu-Mathildis
Ewo-Pszczółko
Katiaxx
Reniu
Gosiu-Myszo
Kasiu
Magdo
Aga

Dziękuję za Wasze odwiedziny i za pochwały Tyle się dzieje na O, a ja biegam i załatwiam różne nieogrodowe sprawy. Dopiero w ostatni weekend posadziłam prawie wszystkie zakupione ostatnio roślinki.
Hi, hi, jak już wcześniej ktoś napisał księżyc spadł na moją rabatę. Leży sobie na niej do dzisiaj, a ja go focę czasami
Komarów brak, pewnie dlatego, że cienistych zakątków na razie u mnie jak na lekarstwo.
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
wietrzyk 19:29, 22 cze 2015


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
Dla Reni wyszperałam zdjęcie z 24 września ub roku. Kwitnące naparstnice
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
jalos 19:31, 22 cze 2015


Dołączył: 17 sie 2014
Posty: 764
Asia, a ja czekam na zdjęcia posadzonych nowych roślinek. Ja nadal przestawiam doniczki i już wiem, że 3 sztuki (a zdarzyło mi się po 3 szt kupować) to za mało - ni w pięć ni w dziewięć.
____________________
Aga Twardy orzech do zgryzienia - ogrodowe rozterki i marzenia
Mathildis 19:32, 22 cze 2015


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
Dłuuuugo byłaś cichutko, więc mam nadzieję, że jakieś zdjęcia przygotowałaś w rekompensacie

naprawdę do września kwitły... jestem w szoku też ta u mnie chcę...
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
wietrzyk 19:52, 22 cze 2015


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
Dziewczyny dla Was fotki sprzed chwili kilka razy startowałam, bo dziś co chwilę leje

pod grujecznkami w pierwszej linii przywrotniki, za nimi szałwie i na końcu jarzmianki oraz miskant ML, kory póki co brak, więc deszcz bryzga na roślinki


gaury



rdest Darjeeling Red powoli pochłania trzmieliny
ale jest cudny, na razie jeszcze go nie ograniczam

____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
wietrzyk 20:03, 22 cze 2015


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
Red Barony i stipy dołączyły do towarzystwa kosówek, śliw dziecięcych i berberysów na skarpie przy tarasie:



żurawki przy hortensjach wanilkach


aspirynki z fioletową szałwią
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
nicol21 20:12, 22 cze 2015


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10211
Aspirynka podkreślona szałwią- wow!!! wow! wow!
Pozostałe widoki też bardzo miłe dla oka!!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
wietrzyk 20:16, 22 cze 2015


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
berberysy, w ubiegłym roku kiszone w donicach, kilka razy zamierały. Posadzone w docelowe miejsce ruszyły pięknie
grujeczniki w tle, dwa lata temu były cienkimi patyczkami...


krwawniki posadzone na "przechowanie" za pięciornikami


eksperyment warzywny - karczochy


ziemniaki - póki co wyglądają baaardzo obiecująco musiałam rozstawić je w dwa oddzielne rzędy, bo kłóciły się o światło

____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
wietrzyk 20:37, 22 cze 2015


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
pierwszy pomidorek - z sadzonki od Ali-Alisonka
Alu, dziękuję


Rabata różana, nie wiem sama co o niej napisać, bo chyba lekko wymyka się spod kontroli...




____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
kosolka 20:47, 22 cze 2015


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
wietrzyk napisał(a)


Rabata różana, nie wiem sama co o niej napisać, bo chyba lekko wymyka się spod kontroli...





Skoro nie wiesz co o niej napisać Asiu,to ja napiszę, że jest PRZEPIĘKNA!!! Żeby mi się w ten sposób spod kontroli wymykalo, to byłabym bardzo szczęśliwa Pozdrawiam!!

A Aspirin z szalwia- mistrzostwo!
____________________
Ola Kosolkowa pasja
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies