Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w Puszczykowie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w Puszczykowie

wiunia 15:40, 16 cze 2016


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Asiu moje graby w żywopłocie są mniejsze o 2/3 od Twoich i już w tym roku ręce mi mdlały przy cięciu około 40m dlatego byłam ciekawa jak sobie radzisz przy takim dużym. Planuję kupić elektryczne, ponieważ są podobno dość lekkie. Biorę jednak pod uwagę w następnych sezonach takie rozwiązanie jak Ty A czy pomoc fachowa również sprząta obcięte gałązki hi, hi pewnie tak?
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
Anda 15:57, 16 cze 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Asiu, piękne widoki u Ciebie, co za róże, byliny rownież dorodne Jestem pod wrażeniem.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Basiula 12:11, 19 cze 2016


Dołączył: 06 kwi 2016
Posty: 489
Asiu, przywędrowałam za grabowym żywopłotem do ciebie i nie mogę się oderwać od wątku. Przepięknie w twoim ogrodzie! Róże zachwycające. Masa pracy za tobą.
____________________
W basiowie
MirellaB 10:30, 03 lip 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Jak to możliwe, że przegapiłam fotki?
Nadrobiłam wszystko, obejrzałam pięć razy, pueknie, cudnie, tak bym chciała mieć u siebie w ogrodzie, a jak mam to wiesz

Asia ja poobcinałam pędy żurawek, bo strasznie mnie denerwowały.
Nie mam pojęcia czy one już kwitły, czy zabierały się do kwitnienia, czy może przekwitły - ciągle wyglądały tak samo, niezbyt ładnie
Twoje ładnie kwitną

Pokaż fotkę z bergeniami
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
elka_ 15:36, 21 lip 2016


Dołączył: 30 maj 2016
Posty: 1494
Asiu, masz swój festiwal róż w ogrodzie, właśnie przeglądam wątek, żeby się doszkolić przed zakupami , bo w niedzielę kilka dziewczyn z O spotyka się na imprezie różanej w Rosarium
Może dołączysz do nas
Niedziela 24 lipca przed godziną 11tą
____________________
Ela W zgodzie z naturą Wizytówka Keukenhof 2018
Pszczelarnia 20:33, 21 lip 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Wietrzyku, uprasza się o nowe zdjęcia ogrodowe. Bo tęsknię.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
iwonaal 01:10, 22 lip 2016


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
Aśka jest przepięknie. Do róż się jednak nie przekonam.
____________________
Zakochana w ogrodach
Urszulla 06:42, 22 lip 2016


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
wietrzyk napisał(a)
jeszcze takie zestawienie, przywrotnik ostroklapowy z różową szałwią


moje ubiegłoroczne odkrycie, przetacznik, bardzo wytrzymała i niezawodna roślinka
fioletowy z zielonym czubeczkiem



i biały



ślicznie masz wszystko urządzone, nie wiem co chwalić najpierw przetacznik też mi w tym roku wpadł w oko właśnie ten niebieski, choć widziałam białego przy białych różach, też pięknie.
Rabata różana powala ale inne części ogrodu cudne, pamiętam początki i widzę jak wszystko porosło. Ale już wtedy miałaś wizję
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
ewsyg 17:20, 07 paź 2016


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Przepięknie wygląda szpaler różowych róż.
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
elka_ 18:29, 17 paź 2016


Dołączył: 30 maj 2016
Posty: 1494
Wietrzyku, a pokaż nam jesień w Twoim ogrodzie
____________________
Ela W zgodzie z naturą Wizytówka Keukenhof 2018
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies