Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w Puszczykowie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w Puszczykowie

wietrzyk 18:01, 15 mar 2017


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
wyleciały Mrs J. Laing, L. Odier i Reine des Violetas (czy jakoś tak)
wprowadziły się
Romina
Aphrodite
Pastella
pewnie nie powinno się sadzić nowych róż w miejsce starych, ale trudno. nie miałam wyjścia
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
Anda 18:34, 15 mar 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33285
O popatrz, też wywaliłam Mrs. John Laing. Moja plamistości nie łapała, ale miała bardzo efektownego mączniaka W sumie też trzy róże wywaliłam, ale na ich miejsce sadzę na razie byliny.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
MirellaB 18:42, 15 mar 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Aśka jaki fajny avatarek
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
wietrzyk 00:26, 16 mar 2017


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
iwonaal napisał(a)
Asiu możesz mi podpowiedzieć na której stronie masz opis swojego oczka.


trochę to trwało Iwonko, ale udało mi się odszukać
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3522-ogrod-w-puszczykowie?page=91
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
wietrzyk 00:45, 16 mar 2017


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
Anda napisał(a)
O popatrz, też wywaliłam Mrs. John Laing. Moja plamistości nie łapała, ale miała bardzo efektownego mączniaka W sumie też trzy róże wywaliłam, ale na ich miejsce sadzę na razie byliny.


dzięki, że to napisałaś bo miałam wyrzuty. ale skoro Ty - różany ekspert tak piszesz, to już mi lepiej. stare odmiany róż są piękne, ale wymagające. odkąd kupiłam nowe odmiany z ADR-em, poczułam różnicę. nie lubię chemii w ogrodzie i te ciągłe opryski różanych dam już mnie irytowały. na wymianę wydałam tyle, ile na opryski w sezonie. o tym, że liście i tak oblatywały gdzieś od czerwca już nawet nie wspominam
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
wietrzyk 00:46, 16 mar 2017


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
MirellaB napisał(a)
Aśka jaki fajny avatarek


dzięki Mirello
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
wiunia 06:40, 16 mar 2017


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Asia witaj wiosną he, he
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
Borbetka 07:38, 16 mar 2017


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Energetycznie, cytrynowo na zdjęciu. Jestem ciekawa nowych róż .
____________________
borówcowy wizytowka
Anda 12:21, 16 mar 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33285
wietrzyk napisał(a)


dzięki, że to napisałaś bo miałam wyrzuty. ale skoro Ty - różany ekspert tak piszesz, to już mi lepiej. stare odmiany róż są piękne, ale wymagające. odkąd kupiłam nowe odmiany z ADR-em, poczułam różnicę. nie lubię chemii w ogrodzie i te ciągłe opryski różanych dam już mnie irytowały. na wymianę wydałam tyle, ile na opryski w sezonie. o tym, że liście i tak oblatywały gdzieś od czerwca już nawet nie wspominam


Dla mnie problemem róż z ADR jest przeważnie brak zapachu. Akceptuję u róż plamki na liściach itp. jeśli jest tego trochę tylko. Niestety Mrs. Laing pobiła wszystkie rekordy Może miejscówka jej nie odpowiadała, bo rano brak słońca,liście przez to długo wilgotne i krzaki sąsiada blisko. Pewnie jej pokarm podbierały. Nie miałam jednak innej miejscówki dla niej.
Są też zdrowe róże historyczne, np. Mme. Boll, Jacques Cartier. Pachną mocniej od róż nowoczesnych. Teraz szukam róż typu floribunda i pachnących. Nową mam w donicy Harlow Carr i zapowiada się bardzo dobrze
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
ren133 12:38, 16 mar 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Fajnie, że jesteś
Czekamy na zdjęcia
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies