Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w Puszczykowie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w Puszczykowie

wietrzyk 14:37, 17 wrz 2013


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774


Poznajcie Tofika - pogromcę myszy
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
Zielona 16:00, 17 wrz 2013


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
wietrzyk napisał(a)


Piękna ta krzewuszka, ależ obsypana!!! To Twoja? Jeszcze kwitnie? Moja rośnie z boku tarasu (patrz narożnik z lewej strony), ale posadziłam 2 krzaczki i nie wiem, czy nie zbyt blisko siebie. Może jeszcze póki nie takie duże przesadzę jedną...?


Krzewuszka nie moja. Już nie kwitną. Fotka z netu. Chciałam Ci tylko pokazać, że one całkiem wysoko rosną. I szeroko też się rozrastają. Jeśli masz dwie blisko siebie, to pewnie "zleją się" z czasem.
Borbetka 17:16, 17 wrz 2013


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Witaj, witaj. Jestem podziękować za wizytę u mnie. Bardzom rada, że nas coraz więcej i coraz bliżej mnie!!! Podoba mi się u Ciebie, oj podoba. Kawał roboty zrobiłaś. Będę podglądać.
____________________
borówcowy wizytowka
wiunia 00:12, 18 wrz 2013


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Witaj Joasiu kolejna wielkopolanka! Trzymam kciuki i będę podglądać Twoje poczynania, też zaczynałam zakładać ogródek praktycznie półtora roku temu ale o wiele, wiele mniejszy. Pomalutku ale do przodu Pozdrawiam serdecznie!
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
Mathildis 16:23, 19 wrz 2013


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
wietrzyk napisał(a)

skarby


Ja również wśród skarbów miałam garnki, talerze, eternit, worki, butelki, szyby. pręty metalowe - 6m, lalki, samochodziki, mnóstwo popiołu wymieszanego z puszkami i nadal po 5 latach od gruntownego sprzątania (szczególnie blisko pni drzew) znajduję jeszcze jakieś drobiazgi
Biżuterii ani innych cennych drobiazgów też nie znalazłam.

Fajnie, że coraz więcej osób z Wielkopolski
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
bozka 19:16, 19 wrz 2013


Dołączył: 27 paź 2012
Posty: 154
Piękny masz domek trawkę kotka ogród szybciutko zapełni ci się roślinami i będzie cudowny.Super że masz już wszystko wcześniej przygotowane jak np.automatyczne podlewanie nie będziesz musiała rozkopywać ogrodu w późniejszym etapie
____________________
Bożena
wietrzyk 19:35, 19 wrz 2013


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
Borbetko i Wiuniu dzięki serdeczne za odwiedziny. Zawsze to milej się pracuje z takim miłym dopingiem
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
wietrzyk 19:45, 19 wrz 2013


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
Witaj Matyldo od wiewiórek byłam już w Twoim ogrodzie podczas moich pierwszych wędrówek po Ogrodowisku i zapamiętałam Cię po wiewiórkach właśnie
Zasatanawiam się jak można być takim brudasem i taką kupę śmieci zakopywać, ale cóż... Ja też do dziś, zwłaszcza po deszczu drobiazgi różne znajduję.
Będę zaglądać do Ciebie, bo lubię takie leśne klimaty
Pozdrawiam
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
wietrzyk 19:55, 19 wrz 2013


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
bozka napisał(a)
Piękny masz domek trawkę kotka ogród szybciutko zapełni ci się roślinami i będzie cudowny.Super że masz już wszystko wcześniej przygotowane jak np.automatyczne podlewanie nie będziesz musiała rozkopywać ogrodu w późniejszym etapie


Hej Bożenko,
Dzięki za odwiedziny
Tak się staram etapami robić wszystko po kolei, co jest łatwiejsze jak się zakłada ogród od początku Pewnie gdyby mój budżet na to pozwolił szłoby szybciej, ale co tam. Dużo rzeczy robię sama, a do tych, z którymi pewnie bym sobie nie dała rady (jak podlewanie właśnie )zatrudniam fachowców.
A kotek dzielnie mi pomaga
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
Luckaa 22:58, 19 wrz 2013


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
Hej, witam się, ja mam krzewuszke, ale od kiedy mnie natchnęło ogrodem zaczęłam przycinam i faktycznie lubi strzelać, w góre. Piekny duzy ogród. Pozdrawiam
____________________
Lucyna
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies