Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » CZERWONY DOMEK - jak obsadzić wysoki taras?

Pokaż wątki Pokaż posty

CZERWONY DOMEK - jak obsadzić wysoki taras?

AniaDS 22:52, 19 maj 2014


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Co tu tak cicho??
____________________
Ania i róże i cała reszta :)
AgaAga 10:07, 21 maj 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 209
Nie sądziłam że ktoś tu jeszcze zagląda więc tym bardziej dziękuję że wpadłyście

Ana thuje kórnik odbiły i tak jak pisałyście że rude mogą być jeszcze po zimie. Podlałam je magiczną siłą i na wiosnę ładnie się zazieleniły


AniaDS kupiłam to co radziłaś czyli Calipso i popryskałam róże ale zauważyłam że nie tylko śluzownica zaatakowała ale również coś mi wyjadło młodziutkie pąki

Anna Pisalska och nie wiem kiedy ten ogród mi się rozrośnie, muszę czekać z nowymi nasadzeniami jak będzie zrobione ogrodzenia a i po zimie są straty

UlaB ja również witam
____________________
CZERWONY DOMEK z ogrodem
martaibartek 19:03, 06 cze 2014


Dołączył: 04 sie 2012
Posty: 1140
Aga co u ciebie?
Jakieś zmiany ogrodowe?
Uaktualnij wpisy Pozdrawiam!
____________________
AgaAga 15:13, 11 cze 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 209
Martaibartek zmian niewiele, pielęgnuję to co posadziłam i w ramach korekty trochę przesadzam
w porównaniu do innych ogrodów na ogrodowisku wszystko u mnie później rozkwita
____________________
CZERWONY DOMEK z ogrodem
AgaAga 14:59, 13 cze 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 209
tak wyglądał front domu na wielkanoc


a tak parę dni temu


i moje róże posadzone jesienią zeszłego roku



____________________
CZERWONY DOMEK z ogrodem
A_gawa 18:16, 25 sie 2014


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1467
U mnie też taras wysoko n.p.m., no może ktoś ma jeszcze wyżej (zazdroszczę), ale nastręcza to jednak problemów aranżacyjnych. Ech, i te okropne finanse. Ostatnio byłam u swojego fryzjera i mówi do mnie tak - no i jak tu żyć i normalnie w tej Polsce zarabiać jak klientki raz na pół roku strzyc się przychodzą.

Będę zaglądać i kibicować! Pozdrowienia serdeczne!
____________________
Agnieszka - W cieniu uśmiechniętego anioła
AgaAga 22:17, 28 sie 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 209
Witaj moja imienniczko ostatnio gdzieś czytałam że działki np wąskie czy z kantami mocno ostrymi czy z rożną wysokością są równie atrakcyjne co te proste o ile je się dobrze zaaranżuje więc mam nadzieję że nam się uda hehe

ja w miarę już taras opanowałam ale teraz czeka mnie obsadzanie płotu i zrobienie kilku rabat więc kibicowanie będzie jak najbardziej wskazane

aktualnie płot już prawie stoi i kostka się układa a bałagan przy tym przeogromny więc lada chwila ruszam z łopatą



____________________
CZERWONY DOMEK z ogrodem
bartek_luberda 22:22, 28 sie 2014


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
Ładne połączenie czerwonego z białym akurat odpoczywamy po malowaniu kuchni
____________________
Ogródeczek
AgaAga 22:55, 28 sie 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 209
Dziękuję! Dom chcieliśmy mieć inny niż wszystkie a że jesteśmy zauroczeni skandynawią więc nie pozostało nic innego jak zrobić elewecję czerwoną wpisuje się w polskie klimaty biało czerwone hehe

i ja odpoczywam po parogodzinnym przerzucaniu piachu, aż mnie kręgosłup boli
____________________
CZERWONY DOMEK z ogrodem
Lukasz2013 23:54, 28 sie 2014


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
AgaAga napisał(a)
Tak aktualnie wyglądają dwie rabatki, muszę jeszcze koniecznie dosiać trawkę bo czarna ziemia bije po oczach

Tu po prawej od wiciokrzewu (tam gdzie ta mała doniczka) brakuje jeszcze czegoś wysokiego i kolorowego, może małe lilie by tam pasowały?


i nie mam pomysłu co posadzić tam gdzie ten biały beton, z przodu przed nim są Liliowiece 'Stella de Oro'








Witaj. Super dom i taras zachwyca. Taki Amerykański. Zaznaczam wątek i będę zaglądał. Pozdrawiam z Beskidów.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies