Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród pełen złudzeń i niespodzianek

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pełen złudzeń i niespodzianek

sylwia_slomc... 21:34, 04 paź 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81850
Katkak napisał(a)
Ania ma rację, ogród jest dwa razy większy . I ośmielę się powiedzieć, że takich leśnych ścieżek... nie ma nikt .


I o to chodzi nie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
WilczaGora 21:52, 04 paź 2015


Dołączył: 31 lip 2012
Posty: 5530
"odbyłam" u Ciebie przepiękny spacer... jak o każdej porze roku
macham z Wilczej
____________________
WIZYTÓWKA Wilcza pozdrawia Wilcza Gora http://wilczagora.blogspot.com
kasiek 19:21, 06 paź 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
ryska napisał(a)
Pięknie Kasiu, jak zawsze. Czy liście zimowitów w tym miejscu Ci nie przeszkadzają?


Szczerze? nie mam pojęcia, mam je 1 sezon i dopiero zobacze co z nich wyjdzie. Marzyłam o powtórce krokusów w tym miejscu. Będzie źle to cos wymyslę

____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 19:23, 06 paź 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Dorota123 napisał(a)
Bardzo tajemniczo dziś wygląda Twój ogród.


I dlatego czasami się w nim gubię przechodząc przez lustrzane wrota

____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 19:26, 06 paź 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Katkak napisał(a)
Kasia leśne ścieżki w promieniach słońca już teraz wyglądają obłędnie, to co będzie za rok? Ale super, można się u Ciebie w ogrodzie w podchody bawić i gonić po tych zakamarkach do upadłego . Ale dziewczynki muszą mieć radochę . Dzieciaki kochają takie miejsca . Rozświetlone ścieżki będą świetnie wyglądać . Cieszę się bardzo, że ptasiek tak Ci się podoba. Jesienią i zimą więcej będę mieć czasu na takie rzeczy (jakaś rekompensata za brak grzebania w ogródku ), więc jeszcze różności Ci zrobię . Też coś dla Ciebie mam (roślinnego). Buziol


Oj faktycznie zachwycone bo jest gdzie hasać A najlepsze że eM też zachwycony że mu po łepetynie gałęzie nie smyrają
Teraz mam taki czarci okrąg do zagospodarowania więc pewnie znowu mnie uszczęśliwisz
Jak ja Ci się odwdzięczę kobieto

____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 19:28, 06 paź 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
sylwia_slomczewska napisał(a)
Czym wysypałaś ścieżki w lasku? Cudny klimat stworzyłaś starszy syn właśnie puścił dąsa, że w takim stylu powinniśmy mieć cały ogród, a ja mieszam wszystko A młodszy nie może uwierzyć, że tak wszystko urosło w tak krótkim czasie


Sylwia Ty idziesz w bardzo dobrym kierunku - naprawdę, tyle że potrzeba Ci jeszcze czasu by to wszystko podrosło... Poza tym ja mam leśnie a ty masz sielsko i tak byc powinno
A ścieżki to na próbę opadłymi igiełkami z tui wysypałam, teraz widzę że scieżka musi byc jasna - od razu lepiej rabaty widać
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 19:33, 06 paź 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Mala_Mi napisał(a)
Pospacerowałam ścieżkami W przyszłym roku mam nadzieję na spacer na żywo Ogród teraz masz 2 razy większy

W kwestii kuleczkowa, ja sobie zakupiłam Pernecję..dla kuleczek. Nie mogłam się zdecydować na kolor i jak zwykle wzięłam różne

Jesieni nie lubię z jednego powodu. Bo to koniec lata a ja nie cierpię zimna, siedzenia w domu.. czas do wiosny się strasznie wlecze. Natomiast wczesna jesień mi się podoba.. ale podoba nie równa eis lubię



No ba - Tyś Matka Chrzestna tych scieżek - więc brama zawsze otwarta
Ale fakt - strasznie się to powiększyło, aż samej trudno mi uwierzyć, zresztą u Ciebie Aleja Konstancji zrobiła na mnie duuuze wrażenie...
Pernecja - wygooglowałam - faktycznie czad - ale ona na słońce a u mnie już takich miejsc brak za to w lesie miejsca sporo
Ja zimna tez nie znoszę - w dodatku mam niskie ciśnienie i warstwę tłuszczu która wystarcza na ogrzanie co najwyżej nadgarstków
Ale brzydka pogoda oznacza urlop dla kregosłupa - inaczej nie ma szans odpocząć i za to lubię ten czas... Zresztą ja człowiek robotny zimą... sama wiesz
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 19:34, 06 paź 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Katkak napisał(a)
Ania ma rację, ogród jest dwa razy większy . I ośmielę się powiedzieć, że takich leśnych ścieżek... nie ma nikt .


Mała ma cudną Aleję Konstancji i pewnie osoby które mają ogrody w lesie a takich jest sporo. Ale na pewno ewenementem moga byc leśne ścieżki w ogrodzie miejskim
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 19:36, 06 paź 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Agania napisał(a)
Kasieńko ilość fotek, odzwierciedla twoją pasję, ogród tętni życiem, kusi i zaprasza...teraz Ziemowit wabi, a alejki stworzone wśród tak dostojnych drzew to prawdziwe zaproszenie do pełnego tajemnic zielonego raju


Agacia każdy dzień jest coraz piękniejszy bo zaczyna sie wszystko przebarwiać, w dodatku tyle życia jest w ogrodzie - ptaków, owadów jezy - jak się rozpędzę z aparatem to zapominam że w lustrze odbijają sie nie tyko rosliny
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 19:37, 06 paź 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
sylwia_slomczewska napisał(a)


I o to chodzi nie


Cos wiesz na temat niepowtarzalności
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies