Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Mój wymarzony ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój wymarzony ogród

nicol21 18:57, 08 lut 2015


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10211
Macham
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
gusiarz 16:08, 10 lut 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Magdziu przyszłam podglądnąć co u Ciebie. Projekt bardzo fajnie wygląda. Podoba mi się ten narożnik przy tarasie. Ale z przejściem chyba coś trzeba będzie jeszcze podumać... ale nic mądrego nie przychodzi mi do głowy Macham i pozdrawiam przedwiosennie
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
gusiarz 17:25, 13 lut 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Oj... coś tu cicho... Magdziu pozostawiam Ci inspirkę na twoje przejście między tarasami. Podobne płyty jak u ciebie i bardzo fajnie wkomponowane w trawnik
klik... co sądzisz?
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
Magda_ 17:52, 15 lut 2015


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
dziewczyny ja to już nie wiem co z tym ogrodem dalej począć co już mi się wydaje, że idę dobrą drogą to coś zobaczę i moje plany, rozmyślania wydają się bez sensu
Dziś na przykład obejrzałam Maję w Ogrodzie Odcinek rewelka a ogród po prostu wyśniony
Nowoczesny ogród – krok po kroku (odc. 535)






i teraz jestem chora z zachwytu i na brak koncepcji. Życie ogrodnika to trudny kawałek chleba.
____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
Magda_ 17:53, 15 lut 2015


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
gusiarz napisał(a)
Oj... coś tu cicho... Magdziu pozostawiam Ci inspirkę na twoje przejście między tarasami. Podobne płyty jak u ciebie i bardzo fajnie wkomponowane w trawnik
klik... co sądzisz?


tak bardzo fajny pomysł
____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
ewakatowice 10:03, 16 lut 2015


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
Madzia, Ty się tak kochana nie stresuj TV …
Idź swoją drogą, wiesz ile mnie się rzeczy, pomysłów podoba. Trzeba było by kopać co najmniej raz dziennie na nowo!

Jak będziesz miała już wytyczone, „tło” zrobione to potem do woli z roślinami będziesz biegać.
Chodźby Marzenka… ma co chwile nowe pomysły
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
jazzy 10:49, 16 lut 2015


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Magda_ napisał(a)
...

i teraz jestem chora z zachwytu i na brak koncepcji. Życie ogrodnika to trudny kawałek chleba.

Madzia, mi się całą noc śnił ten ogród Nawet ogladalam kolejną powtórkę o 1 w nocy Jestem z Tobą
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
siakowa 10:51, 16 lut 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
też łączę się w bólu
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
Magda_ 13:20, 16 lut 2015


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
ewakatowice napisał(a)
Madzia, Ty się tak kochana nie stresuj TV …
Idź swoją drogą, wiesz ile mnie się rzeczy, pomysłów podoba. Trzeba było by kopać co najmniej raz dziennie na nowo!

Jak będziesz miała już wytyczone, „tło” zrobione to potem do woli z roślinami będziesz biegać.
Chodźby Marzenka… ma co chwile nowe pomysły

Ewcia ja jestem spod znaku bliźniąt i ten niestały/ dwoisty charakter trochę mi czasem uwiera
____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
Magda_ 13:22, 16 lut 2015


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
jazzy napisał(a)

Madzia, mi się całą noc śnił ten ogród Nawet ogladalam kolejną powtórkę o 1 w nocy Jestem z Tobą


ja powtórki jeszcze nie obejrzałam ale na bank obejrzę
____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies