Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja bajka

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja bajka

Katkak 20:40, 30 sie 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Na naszym brzydkim pustakowym murku przykleiliśmy z synkiem serduszka Jak winobluszcz zrzuca liście rozweselają ogródek
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 20:43, 30 sie 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 20:45, 30 sie 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Powyżej znalezione korzenie

Jedna z szop przynajmniej trochę poskromiona
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
malgorzata_s... 20:49, 30 sie 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
Witaj masz niesamiwite pomysły. Te korzenie krateczki z łóżeczka i kulki wiklinowe bomba! Naprawdę moje klimaty. Z balijki też zrobiłabym oczko, może znajdziesz gdzieś stary kran. Można wtedy na rurce wbić go z tyłu tak aby wyglądało że można odkręcić wodę. Z rabatą pod gruszą uważaj. Nie można zrobić nasypu bo przysypiesz za wysoko drzewo i zacznie chorować.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Katkak 21:51, 30 sie 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Dziękuję bardzo ogródek mam niewielki więc niedostatek areałów rekompensuję sobie takimi różnościami. Przy okazji mój synuś ma uciechę. Fajny pomysł z tym kranem do balii. A już mega szczególnie dziękuję za poradę z tym nasypem wokół gruszki. Ufffff, niewiele brakło bo właśnie dziś byliśmy na składzie kamienia (przy okazji zakupu kamieni potrzebnych do wyłożenia placyku wokół studni) i już dopytywałam pana z jakiego kamienia by zrobić to podwyższenie. Poprzestanę w takim razie na ułożeniu granitowej kosteczki wokół. Niziutko i bezpiecznie (dla gruszki)
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 22:03, 30 sie 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Wymyśliłam takiego cudaka, tylko nie wiem czy już mnie za bardzo fantazja ułańska nie poniosła Zimą umarzła mi taka niziutka, szczepiona wierzba. Żal mi ją było tak zupełnie wyrzucić, bo mam hopla z tymi korzeniami, a ona taka fajna, parasolowata. Więc żeby była troszkę wyższa przyczepiłam ją (z pomocą M) do takiego pieńka i pomyślałam, że może puszczę po niej bluszcz, lub jakąś inną roślinkę i powstanie taki grzybek..... Co Wy na to? Przesadzam?
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
malgorzata_s... 17:42, 31 sie 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
Fajnie. Puść bluscza to i wzimie zielony będzie.Jak nie chcesz cały rok zielono to posadź powojnik albo dwa kolorowo będzie. A gdzie kulki wiklinowe zdobywasz?
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Katkak 20:16, 31 sie 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Kulki są w najróżniejszych rozmiarach w marketach budowlanych Majster. Zrobię tak: puszczę bluszcza i powojnik. Będzie i zielono w zimie i trochę kolorowo. Dzięki

____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
makkasia 20:43, 31 sie 2013


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
hej Kasiu
jestem, nigdy Cię tutaj nie widziałam
ale widzę, (przeleciałam lotem błyskawicy przez Twój watek)
że ho, ho, ho świetne miejsce. Muszę jeszcze raz powoli i się odezwę
ściskam Kasieńkę
do Zooo
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Katkak 20:48, 31 sie 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254

____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies