Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Pomóżcie wyczarować mi ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Pomóżcie wyczarować mi ogród

yolka 21:29, 31 lip 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Violu, a gdzie obrazki. Pozdrawiam i czekam na foto nowości
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Viola 21:56, 31 lip 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
yolka napisał(a)
Violu, a gdzie obrazki. Pozdrawiam i czekam na foto nowości


Oj, mam jedną nowość Moja kana zaczyna kwitnąć, ale jej nie pstryknę, bo córka aparat zabrała i za granicę się udała na wojaże wakacyjne (dobrze, że na krótko). We floksach skubana się ukryła (kana, a nie córka ) i nic nie widziałam, ale floksy się położyły po deszczu .... i tu taka niespodzianka
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
Viola 22:17, 31 lip 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Ale wstawię zdjęcia roślin, które obfociłam w Jastarni (na moim urlopie). Bardzo podoba mi się to drzewko ostrokrzewowe. To chyba ostrokrzew kolczasty, raczej nie Meservy, ale nie jestem pewna. I cała rabatka jest fajna, a te trawki, takie śmieszne - placuszki... urocze



____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
inag 23:13, 31 lip 2014


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
bdan napisał(a)


Też miałam takie myśli, ale jak potem w tych różach przycinać te bukszpany.
Ta rabatka to chyba dopiero w przszłym roku u mnie ruszy z dalszymi nasadzeniam


Również o tym przycinaniu pomyślałam.. byłoby chyba trudno niestety choć wyobraźnia podpowiada mi że wyglądałoby to pięknie
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Viola 23:19, 31 lip 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
inag napisał(a)


Również o tym przycinaniu pomyślałam.. byłoby chyba trudno niestety choć wyobraźnia podpowiada mi że wyglądałoby to pięknie

Raczej myślałam o obwódce z bukszpanu. A przycinać wiosną zanim róże zaczną szaleć. Kulek faktycznie nie da się utrzymać w formie.
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
inag 23:23, 31 lip 2014


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357

No chyba że tak, bo w pierwszym momencie pomyślałam właśnie o kulkach pomiędzy różami tutaj na forum widziałam wiele obwódek z bukszpanu wypełnionych różami.. wygląda miodzio
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Magdalena25 00:36, 01 sie 2014


Dołączył: 05 cze 2014
Posty: 350
Witaj
Popatrzyłam i zapisuje do odwiedzania.
Pozdrawiam
____________________
Magda - Początkujący ogród Magdy
bdan 08:44, 01 sie 2014


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
inag napisał(a)

No chyba że tak, bo w pierwszym momencie pomyślałam właśnie o kulkach pomiędzy różami tutaj na forum widziałam wiele obwódek z bukszpanu wypełnionych różami.. wygląda miodzio



Moje róże nam w obwódce bukszpanowej. Tego fragmentu ogrodu nie dążyłam jeszcze wrzucić do mojego watku. Zrobię to niedługo. Ale na razie to pusto bardzo na tej rabatce. Obok róż mam rabatkę z trzema brzozami, która przeżyłam trochę stresu, bo rabata miała być z berberysami admiration i jak wszystko przyiozłam i poustawiałam to myślałam, że się rozpłaczę.Niestety nie mam takiej wyobraźni projektanta. Ale już nie zaśmiecami Ci wątku. Wrzucę fotorelację u mnie jak znajdę trochę czasu.
Viola 14:11, 01 sie 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
bdan napisał(a)



Moje róże nam w obwódce bukszpanowej. Tego fragmentu ogrodu nie dążyłam jeszcze wrzucić do mojego watku. Zrobię to niedługo. Ale na razie to pusto bardzo na tej rabatce. Obok róż mam rabatkę z trzema brzozami, która przeżyłam trochę stresu, bo rabata miała być z berberysami admiration i jak wszystko przyiozłam i poustawiałam to myślałam, że się rozpłaczę.Niestety nie mam takiej wyobraźni projektanta. Ale już nie zaśmiecami Ci wątku. Wrzucę fotorelację u mnie jak znajdę trochę czasu.


Chętnie zerknę na te Twoje brzozy. Ja też mam mini zagajnik - na razie pusty, ale planuję właśnie dodać czerwone berberysy, trawki i coś tam jeszcze. O co doprowadziło Cie do takiego smutku? Przysłali Ci coś innego? Możesz śmiało wklejać zdjęcie u mnie - nie obrażę się
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
Viola 14:11, 01 sie 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Magdalena25 napisał(a)
Witaj
Popatrzyłam i zapisuje do odwiedzania.
Pozdrawiam

Zapraszam Magdo
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies