Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Makowo na Kociewiu

Pokaż wątki Pokaż posty

Makowo na Kociewiu

beta 13:23, 27 sie 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
makkasia napisał(a)



już jest posadzony
czakam na omotanie


____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Borbetka 16:12, 27 sie 2013


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Łał, jakie zdjęcia ... szczególnie lawenda. Bluszcz na płot idealny będzie. Lustra i tak chyba nie będzie za bardzo widać, brzozę trzeba ciachać i śmieci, więc szkoda pieniędzy. Ja z bluszczem mam tak, że przez pierwsze 3 lata bujał się i bujał wolniutko, a teraz jak się rozbujał, to czasami rady dać nie mogę. Uwielbia wilgotną ziemię i półcień.
____________________
borówcowy wizytowka
Sebek 16:22, 27 sie 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Witaj - ogród masz prześliczny A ile w nim okazów do podziwiania
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Margarete 16:27, 27 sie 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Witaj Kasiu,
trafiłam na twój ogród poprzez Madżenkę, i nie załuję - zostaje tu na dłużej... tak tu ładnie. Gratulacje !
Jaki masz sliczny i zadbany ogród, i rosliny które lubie ... hortensje, trawy, żurawki, róże, szałwie, naparstnice., brzoze..... strzyzone na "bonsai" iglaki........bardzo mi sie to wszystko podoba, że ty sie ukrywałas tyle czasu z taaakim ogrodem
Juz zaznaczyłam cie do moich wybranych watków, bede tu wpadac na pewno !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
makkasia 21:15, 27 sie 2013


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Joasiu, Małgosiu, Seba wielkie ukłony, że chcieliście do mnie zajrzeć. Ja do Was zaglądałam i baardzo dobrze znam Wasze ogrody i doniczki . Postaram się byście mogli poznać teraz Makowo
Takie powitalne sieci witają gości.

Po lewej stronie mamy pierwszą odsłonę ogrodu




koło moich najstarszych bukszpanów



dalej do ogrodu wewnętrznego, gdzie czasami odpoczywam


za tymi drzwiami ze słomki jest kompost i miejsce na narzędzia w lecie



____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
hanka_andrus 21:21, 27 sie 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Podziwiam cudowne miejsce! Zazdroszczę, bo jest czego! Ale serdeczności ślę mimo tego.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
makkasia 21:23, 27 sie 2013


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
makkasia 21:25, 27 sie 2013


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
hanka_andrus napisał(a)
Podziwiam cudowne miejsce! Zazdroszczę, bo jest czego! Ale serdeczności ślę mimo tego.


Dzięki wielkie Haniu,
Ukłony dla Ciebie i Twojego ogrodu
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
AgnieszkaW 21:45, 27 sie 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Pozwiedzałam Twój ogród i pozachwycałam się. Piękne masz zakątki, kotkę ozdobną też. Szkoda, że ma taki "groźny i indywidualny charakterek", no ale koty bywają różne - jak ludzie. Miło, że wpadasz do mnie Pozdrawiam
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Gardenarium 21:57, 27 sie 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Pooglądałam wszystko od początku i zmiany duże na lepsze,. widać wpływy ogrodowiska ha, ale jakże by mogło być inaczej, wszak u nas tylko ogrody pięknieją Masz ślicznie a będzie jeszcze lepiej. Coś mi się zdaje że będziesz poszerzać rabatki .
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies