Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Gardener27 21:13, 08 lut 2016


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Agatko współczuję straty Niestety nasi czworonożni przyjaciele odchodzą Trzeba się z tym pogodzić

Widzę że wzięłaś się za porządki w ogrodzie Ja jeszcze z niczym nie ruszyłem Zacznę dopiero pod koniec lutego od czyszczenia róż i cięcia bukietowych, potem opryski Nie wiem jak ja się z tym wszystkim wyrobię bo całe dnie spędzam w pracy ale obiecałem sobie że w tym sezonie będę miał zdrowe podejście do ogrodu
Macham z drugiej strony Wisły
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Madzenka 06:38, 09 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Cos krotki sezon na szu szu mamy w tym roku. Jak warunki śniegowe u Was? W Karkonoszach w tem weeknd chyba będe szukać połaci sniegu i wolnego miejsca bo apogeum ludzi z powodu ferii
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
szemusia 13:08, 09 lut 2016


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 3505
Aganiu, dziękuję za rady u mnie
Wiosnę widzę, ze już zaczęłaś w ogrodzie. Słoneczko przyjdzie, to wszystkie smutki przegoni...
Pozdrawiam
____________________
Beata - Prawie jak ogród;)
mira 17:00, 09 lut 2016


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Agania napisał(a)

W taką pogodę szkoda czasu marnować, cięcie w takim słońcu i z wiosennym powietrzem, to sama przyjemność i możliwość opuszczenia domowego zacisza lub rozgardiaszu, ja mam to drugie bałagan...więc z przyjemnością uciekam do ogrodu[/quote

Jak dobrze że do Ciebie zajrzałam bo już wiem po co dziś w tak cudny ale wietrzny dzień wylazłam prawie na cały dzień

Wszystko się budzi chyba za wcześnie, krokusy już mocno się pchają , ja takie gałązki pozabierałam do wazonu tyle tego po cięciu. Widzę robota idzie to dobre na smutki też.

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Kindzia 18:34, 09 lut 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Tak mi coś termin lutowy chodził po głowie na cięcie drzew...czyli już? I klona, i wiąza, i buczki???

Szybko mi ta zima zleciała, wcale nie zdążyłam odpocząć, a tu zaraz cięcia, sprzątanie, przebudowa rabaty...i chwaściory!!!
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
BASIA8 12:33, 10 lut 2016


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Aganiu buziaki przesyłam
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Milka 17:37, 10 lut 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Aganiu, a kiedy ciachasz buki trikolor? Chcę aby mi się zagęściły
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Agania 19:46, 10 lut 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Milka napisał(a)
Cudna wiosna Aganiu
Ściskam po stracie przyjaciela, powoli ból minie, w pamięci będzie zawsze.

Dziękuję Irenko za przyjacielskie tulanie, wiosny na razie u nas nie widać, śnieżyca po halnym przyszła
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 19:54, 10 lut 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Malgosik napisał(a)
Twoje wrzosy fajnie wyglądają zimową porą.
Moje łubiny już puściły nowe pędy i liście.
Ciekawa jestem czy mi się uda podzielić kępy.
Mam je od lata.


Wrzosy zrobiły się wybujałe, w marcu wielkie strzyżenie

Polubiłam łubiny, miałam raz kupioną jedyną sztukę, która mi zakwitła w trzecim roku i znikła i nie chciała się wysiać.
Czytałam, że łubiny mają korzeń palowy i ciężko się przyjmują, ale jak masz ich sporo, to możesz spróbować, a ja będę Ci kibicować
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
sylwia_slomc... 19:59, 10 lut 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81865
Agania napisał(a)


Wrzosy zrobiły się wybujałe, w marcu wielkie strzyżenie

Polubiłam łubiny, miałam raz kupioną jedyną sztukę, która mi zakwitła w trzecim roku i znikła i nie chciała się wysiać.
Czytałam, że łubiny mają korzeń palowy i ciężko się przyjmują, ale jak masz ich sporo, to możesz spróbować, a ja będę Ci kibicować

Łubiny są najlepsze z siewu prosto w grunt i bez przesadzania
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies