Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

danuta_szwajcer 09:01, 23 sie 2016


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Taki naturalny i romantyczny jest Twój ogród, podjazd do domu no i wrzosowisko bardzo urokliwe Pozdrawiam
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Agania 09:17, 23 sie 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
renatamama3 napisał(a)
Agatko ,donoszę że w Obi są Astry niskie , trzy kolory jasny fiolet ,ciemny fiolet i biały ,cena coś około 11 zł .Pod brzozy polecam bodziszki korzeniaste i hosty ,u mojego taty pod świerkami nic rosnąć nie chciało posadziłam hosty i bodziszki i rośnie .


z bodziskami nie próbowałam, posadziłam jedną hostę, rośnie już 3 lata i nie drgnęła z miejsca, nie rośnie tylko tak tkwi z dwoma liśćmi.

Za niusy bużiak
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 09:21, 23 sie 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
MiloslawaIwaniecPlizga napisał(a)
przepiekne duże wrzosy,ile one mają u Ciebie lat?

co ile je sadziłaś,jesli pamietasz? ja swoje sadziłam tak mniej wiecej co 30cm,mam nadzieje,że nie za gęsto?

Tak podobnie jak ty, ale cyhba co 25cm, wiekowo sa już stare 5 i 8 letnie, dosadzałam, bo niestety krety u mnie ryją i je wykopują
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 09:26, 23 sie 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
sylwia_slomczewska napisał(a)

Każdy tak ma


Nie każdy, bo brzozy rosną u sąsiada, a wszystkie liście są u mnie, w domu odkurzam i zamiatam nasiona co godzinę, jak przyszedł deszcz to sypały się z drzew jak śnieg, u mnie to działa jak dmuchawa przy wietrznej pogodzie, a duje zawsze od zachodu prosto na dom, pod dom, przez okna i na taras, do domu też się wnosi, chociaż i tak zmienia się obuwie na domowe i tak już mam, utrapienie i wieczny bałagan
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 09:27, 23 sie 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
sylwia_slomczewska napisał(a)

Moje marketowe astry niskie z zeszłego sezonu teraz są wysokie

W OBI są przycinane, chociaż jedne udało mi się kupić niskie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 09:28, 23 sie 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Madzenka napisał(a)
Świetne skrzynie!

Dziękuję Marzenka
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 09:30, 23 sie 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
danuta_szwajcer napisał(a)
Taki naturalny i romantyczny jest Twój ogród, podjazd do domu no i wrzosowisko bardzo urokliwe Pozdrawiam

Danusiu, naturalność lubię i romantyczność jak każda niewiasta....cieszę,się, że podjazd zaczął wyglądac interesująco, wrzosy juz jażą
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Dominika11 10:01, 23 sie 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
fotki czarodziejskie sliczne, a pieski urocze
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
abiko 10:43, 23 sie 2016


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8409
Piękne masz to wrzosowisko.. nie mogę się napatrzyć skrzynie super..!
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
11:23, 23 sie 2016
Agania napisał(a)

Tak podobnie jak ty, ale cyhba co 25cm, wiekowo sa już stare 5 i 8 letnie, dosadzałam, bo niestety krety u mnie ryją i je wykopują


dzieki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies