Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

gusiarz 12:06, 09 lut 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
O widzisz... sklep nasienniczy... wiem gdzie to jest!!! Lecę w przyszłym tygodniu! Agatko bardzo dziękuję za podpowiedzi nt cudu gorczycowego. Dla mnie to skarb jeśli tak działa. Jak pisałam nasz działka bardzo gliniasta... mało urodzajna. Woda wszędzie stoi - na łączce naszej to wolę nawet nie pisać... I nawet jestem skłonna by częściowo rabaty rozebrać z roślin i posiać gorczycę... tak biednie rosną niektóre...
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
Agania 14:11, 09 lut 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
gusiarz napisał(a)
O widzisz... sklep nasienniczy... wiem gdzie to jest!!! Lecę w przyszłym tygodniu! Agatko bardzo dziękuję za podpowiedzi nt cudu gorczycowego. Dla mnie to skarb jeśli tak działa. Jak pisałam nasz działka bardzo gliniasta... mało urodzajna. Woda wszędzie stoi - na łączce naszej to wolę nawet nie pisać... I nawet jestem skłonna by częściowo rabaty rozebrać z roślin i posiać gorczycę... tak biednie rosną niektóre...


Twoje problemy, to także moje problemy, jeśli tylko mogę Ci pomóc, to pytaj, zawsze im więcej osób wymieni się doświadczeniem, to lepiej dla naszych roślin ja cały czas szukam sposobu na glinę

Mój żywopłot cisowy po cudzie gorczycowym, posadzony po przygotowaniu podłoża rośnie jak na drożdżach



świecznica na przygotowanej nowej bylinówce







dla takich kwiatów , tylko wysiać gorczycę wystarczy
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 14:16, 09 lut 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Byliny po gorczycowym cudzie








____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 14:53, 09 lut 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Gusiu skradłam od Ciebie, te obfitości, urodzajności
http://mccland.com/. oczy się cieszą takimi widoczkami


____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
iwonaal 15:57, 09 lut 2014


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
Chyba też spróbuję z gorczycą, tylko najpierw muszę przeorać a nikt takiego kawałka nie chce.
____________________
Zakochana w ogrodach
Gabriela 17:05, 09 lut 2014


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Agania napisał(a)


Gabrysiu, w Wieliczce kupuję przy Rynku Górnym idąc w dół ulicą Jana Kilińskiego w stronę placu handlowego po prawej stronie jest sklep nasienny obok kwiaciarni, tam się zaopatruję


Wiem, taki mały, chyba tylko ten jeden się ostał. Myślałam właśnie żeby tam zajrzeć. Dzięki.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
gierczusia 17:14, 09 lut 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Też robiłam przedplon .. Wprawdzie nie z gorczycy, ale jest różnica .... Ale zabawa to z nim jest , oj jest

Buziam Aganiu
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Agania 17:26, 09 lut 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
iwonaal napisał(a)
Chyba też spróbuję z gorczycą, tylko najpierw muszę przeorać a nikt takiego kawałka nie chce.


Przeorać można żonkiem, a jak żonek sprytny tak jak mój, to przeorał, kumplem, taki dobry człowiek, co poradzi na wszystko, psów wałęsających naszych uciekinierów poszuka, ale on też cwany, ma kumpli, którzy mu pomagają grunt, to trzeba sobie tej siły roboczej poszukać
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 17:28, 09 lut 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Gabriela napisał(a)


Wiem, taki mały, chyba tylko ten jeden się ostał. Myślałam właśnie żeby tam zajrzeć. Dzięki.


Gabrysiu, kojarzysz super malutki ten sklepik, taki miły pan go obsługuje, zawsze ma ziarna gorczycy
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 17:33, 09 lut 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
gierczusia napisał(a)
Też robiłam przedplon .. Wprawdzie nie z gorczycy, ale jest różnica .... Ale zabawa to z nim jest , oj jest

Buziam Aganiu


Tia, łopatologia, na okrągło ale glina nie ruszana, to wiosną materiał na garnki, łopata oblepiona cała w glinie, a to latem kamień i skała.

Gorczyca, piasek i torf, w zależności od nasadzeń cały czas dowożony kompost, mój już wykorzystałam, i mielenie łopata dobra musi być, Fiskars mnie nie zawodzi

buziaczki
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies