Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

ewsyg 21:41, 23 kwi 2014


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Aguś, a dama jakie ma imię? Mam chyba tą samą. Przez dwa lata walczyłam z tarcznikami. Była cała oblepiona, ale wygrałam. W tym roku zakwitła jednym kwiatem

____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
agata19762 21:59, 23 kwi 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Aga obejrzałam widoczki ...cudne są !!!!!!!!!!!

roślinki do przedogródka superaśne .......
spokojnej nocki
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Tess 23:22, 23 kwi 2014


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Agania napisał(a)






Niech zgadnę - robione w pozycji leżącej?

Rany, ale masz cudne widoki z tarasu... Nie wiedziałam.
Ja to bym chyba nic nie robiła, tylko widoki podziwiała. Gdybym takie miała.

Donica bardzo pomysłaowa, a bratki mnie zauroczyły. Choć co do zasady nie należą do moich ulubionych kwiatów.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
laurowisnia 10:18, 24 kwi 2014


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
No przepięknie masz usytuowany taras, w poniedziałek wielkanocny zapewne podziwiałaś Tatry.
Aganiu zmuszona jestem wstawić fotkę z poprzedniego roku mojej Lennei, niestety nie ma jednego kwiatka w tym, te większe pączki to jednak liście, nie wiem co spowodowało brak kwitnienia. Mogę ją przenieś do siebie jak pooglądasz.
____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
Tusiala 10:24, 24 kwi 2014


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
właśnie Tusiala pytała mnie co mam za tarasem, właśnie kryje się tam bylinówka z Amanogawą



I kociaczki się załapały
Nie wiem czy ja kiedyś "ogranę" Twój ogród. To miejsce wydaje mi się, że widzę po raz pierwszy. Ale u Ciebie często mam takie wrażenie. Tak szybko się u Ciebie wszystko zmienia. Może taki efekt jest dzięki zmianie kolorów na drzewach, krzewach i kwiatach? Lubię taką tajemniczość i czekam na nowe zakątki, które są mi jeszcze nie znane
Agania 13:22, 24 kwi 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Agatko a mi ta wiśnia w zeszłym roku prawie padła. Uschła część gałązek, Puściła nowe ale nie zakwitnie w tym roku Coś dla ciebie przyniosłam z mojej sadzawki


Wisienki szkoda, jak o nią szczególnie zadbasz, a zrobisz to z pewnością, to ci się odwdzięczy kwiatami w przyszłym roku..............potrzebuje wiosną miedzianu i nawozu do kwitnących

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 13:33, 24 kwi 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Ivvvona napisał(a)
Piękne widoczki, te ogrodowe i te dalsze, uwielbiam góry. Kloniki śliczne, nie mam u siebie to chociaż u innych pooglądam. Pozdrawiam


Iwonko u Ciebie widoki z jeziorem............ u mnie góry................równowaga jest.............ale i tak nasze ogrody są numerem 1
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 14:07, 24 kwi 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
ewsyg napisał(a)
Agatko, czy Gienia będzie miała kwiat żagielkowy, czy tulipanek?

Ciekawa jestem kompozycji w przedogródku


Przedogródek nie będzie miał pełnej obsady i ciekawie nie będzie wyglądał, a m. Genie mam mieć kwiat w kszałcie kuleczki, ale kwiatek przymroziło i sie nie chce rozchylic
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Ivvvona 15:53, 24 kwi 2014


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Agania napisał(a)


Iwonko u Ciebie widoki z jeziorem............ u mnie góry................równowaga jest.............ale i tak nasze ogrody są numerem 1


Owszem wodę mam, ale do jeziora to mu daleko - mam na myśli oczko wodne
____________________
W ogródku Iwony
yolka 16:43, 24 kwi 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
laurowisnia napisał(a)
No przepięknie masz usytuowany taras, w poniedziałek wielkanocny zapewne podziwiałaś Tatry.
Aganiu zmuszona jestem wstawić fotkę z poprzedniego roku mojej Lennei, niestety nie ma jednego kwiatka w tym, te większe pączki to jednak liście, nie wiem co spowodowało brak kwitnienia. Mogę ją przenieś do siebie jak pooglądasz.

U mojej Suzan wydawało się, że będą pąki liściowe, ale po podsypaniu nawozem rozwinęły się kwiaty z opóźnieniem 2 tygodni do pozostałych kwiatów na tym krzewie.Może więc podsyp troche nawozu
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies