Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zaczątek ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Zaczątek ogrodu

as226 15:08, 13 mar 2014


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 1126
PERKA napisał(a)
Super! Bardzo się cieszę, że lawęda "idzie" mam nadzieję, że będą z niej takie sadzonki jak chciałaś .Powodzenia!


Również mam taką nadzieje
____________________
pozdrawiam Asia Zaczątek ogrodu
aksamitka 19:48, 13 mar 2014


Dołączył: 01 sie 2013
Posty: 151
U mnie liobelia szybko wzeszła, ale teraz wzrost stanął w miejscu. Ciekawe czy w ogóle doczekam się kwiatów z niej jeśli będzie rosła w takim tempie. U mnie pikowanie pewnie najwcześniej za 2 tygodnie więc zazdroszczę.

Jaki jest etap prac ogrodowych? Plan ostateczny gotowy?
____________________
Pozdrawiam :)
as226 00:14, 16 mar 2014


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 1126
aksamitka napisał(a)
U mnie liobelia szybko wzeszła, ale teraz wzrost stanął w miejscu. Ciekawe czy w ogóle doczekam się kwiatów z niej jeśli będzie rosła w takim tempie. U mnie pikowanie pewnie najwcześniej za 2 tygodnie więc zazdroszczę.

Jaki jest etap prac ogrodowych? Plan ostateczny gotowy?


Oczyściłam dwie rabaty z mat, jeszcze mi dwie zostały, ale z małymi dziećmi przy boku ciężko mi idzie. Planuje i rysuje jeszcze

Ja lobelie, petunie, pomidorki po pikowałam, robię to pierwszy raz, zobaczymy, co z tego wyjdzie.
____________________
pozdrawiam Asia Zaczątek ogrodu
kitek81 00:37, 16 mar 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Na pewno wszystko się uda i najesz się swoich pomidorków kwiatki pewnie zakwitna, bo co mają nie zakwitnac
Miłej nocy pozdrawiam
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
zawitka 14:27, 17 mar 2014


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14044
Witaj Asiu Obejrzałam Twoje przygotowania projekty Jak każda z nas chciałabyś szybko ładnie i się cieszyć ale ogród uczy cierpliwości Ja Ci nie pomogę w planowaniu bo nie umiem .ale pomalutku sukcesywnie dojdziesz do ładu Słuchaj Danusi to jest MISTRZ.Mogę za to podpowiedzieć o bukszpanach cisach jak ukorzeniać hodować i ciąć Piękne masz pomidorki i życzę Ci żebyś miała co roku takie jakie ja miałam w zeszłym roku
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
as226 14:37, 17 mar 2014


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 1126
kitek81 napisał(a)
Na pewno wszystko się uda i najesz się swoich pomidorków kwiatki pewnie zakwitna, bo co mają nie zakwitnac
Miłej nocy pozdrawiam



Aby, tak było
____________________
pozdrawiam Asia Zaczątek ogrodu
as226 14:38, 17 mar 2014


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 1126
zawitka napisał(a)
Witaj Asiu Obejrzałam Twoje przygotowania projekty Jak każda z nas chciałabyś szybko ładnie i się cieszyć ale ogród uczy cierpliwości Ja Ci nie pomogę w planowaniu bo nie umiem .ale pomalutku sukcesywnie dojdziesz do ładu Słuchaj Danusi to jest MISTRZ.Mogę za to podpowiedzieć o bukszpanach cisach jak ukorzeniać hodować i ciąć Piękne masz pomidorki i życzę Ci żebyś miała co roku takie jakie ja miałam w zeszłym roku


Dziękuje
____________________
pozdrawiam Asia Zaczątek ogrodu
malgorzata_s... 14:47, 17 mar 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Mniam, takie własne pomidorki to niepowtarzalny smak Wszystko urośnie i będzie pięknie kwitło Pozdrawiam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
boguslawa_ma... 15:15, 17 mar 2014


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
To firletka

Dzwonek

____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
as226 15:20, 17 mar 2014


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 1126
Śliczne, dzięki
____________________
pozdrawiam Asia Zaczątek ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies