Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mus owocowy w miejskiej dżungli

Pokaż wątki Pokaż posty

Mus owocowy w miejskiej dżungli

Tess 18:36, 28 paź 2013


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
mar_za napisał(a)
Oczywiście, że dam radę I Wam jeszcze pokażę

O, i to mi się podoba!

E, myślałam że mniejszy ten twój kawałek planety
A on całkiem spory. Już pisałam, ale napiszę raz jeszcze - nie spiesz się z decyzjami.
Mas całą zimę na myślenie - oglądaj realizacje innych (no i Dany, oczywiście).

A żywopłot sąsiadów to całkiem fajna sprawa - masz zielone tło za free
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
mar_za 20:32, 28 paź 2013


Dołączył: 03 sie 2013
Posty: 740
Tess napisał(a)

O, i to mi się podoba!

E, myślałam że mniejszy ten twój kawałek planety
A on całkiem spory. Już pisałam, ale napiszę raz jeszcze - nie spiesz się z decyzjami.
Mas całą zimę na myślenie - oglądaj realizacje innych (no i Dany, oczywiście).

A żywopłot sąsiadów to całkiem fajna sprawa - masz zielone tło za free


No na żywopłot sąsiadów Teresko ja nie narzekam, mam ogród z zapożyczonym krajobrazem muszę tylko najniższe piętro pobudować pozdrawiam
____________________
Marzena- Mus owocowy w miejskiej dżungli
mar_za 21:12, 28 paź 2013


Dołączył: 03 sie 2013
Posty: 740
beta napisał(a)
witam serdecznie...bardzo mi się podoba Twój ogród....ma fajny klimat....no i ten piękny taras.....super....jeśli pozwolisz będę zaglądać

pozdrawiam Beata


Witaj Beatko (widziałaś, że mamy podobne fryzury? . Oczywiście, że się cieszę, że bedziesz do mnie zaglądać. I mam nadzieję też podpowiadać co mogłabym dodać lub ująć
____________________
Marzena- Mus owocowy w miejskiej dżungli
kwiatholandii 23:25, 28 paź 2013


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
mar_za napisał(a)
Najfajniej jest pokazywać przed i po, wtedy wzbudza to największy entuzjazm (przynajmniej u mnie). Planuję zmiany na wiosnę, a tu dopiero jesień...na obrazki ze zmian przyjdzie jeszcze poczekać. Teraz myślę i myślę - co z tym ogródeczkiem począć



Tymczasem za siatką, a przed kolejnym płotem mieszka...nasz pies. Podział na dwie części jest sytuacją zastaną. Mieszkamy w ostatniej linii zabudowy jednorodzinnej. Pomiędzy nami, a "bloczyskami" kiedyś były ogródki działkowe, ale właściciele domków zaadoptowali sobie "bezumownie" po kawałku ziemi tuż przy swoich posesjach na warzywniki/kwietniki/składziki. Teraz ten teren po ogródkach, stanowi przestrzeń, gdzie okoliczni mieszkańcy wychodzą ze swoimi psami na spacery. Natomiast właściciele domków mają swoje własne bezprawne furtki do skracania sobie drogi na pobliski bazarek, czy pętlę autobusową. Takie rzeczy się dzieją 8 km od Pałacu Kultury



Już widzę oczyma wyobraźni RAJ tutaj !! Pięlnie będzie wiosną
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
gusiarz 07:55, 29 paź 2013


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Marzenko - wpadłam do Ciebie i już pierwsze zdjęcia drzew przy tarasie wbiły mnie w fotel. Zachwycające widoki!! Uwielbiam niskie drzewa, które maja powykręcane konary. Powyższa fotka z cytatu Moniki - Kwiatuszka jest przecudna. Dzięki za wizytę u mnie
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
beta 09:43, 29 paź 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
mar_za napisał(a)


Witaj Beatko (widziałaś, że mamy podobne fryzury? . Oczywiście, że się cieszę, że bedziesz do mnie zaglądać. I mam nadzieję też podpowiadać co mogłabym dodać lub ująć


...właśnie zauważyłam, że kolorek podobny... pozdr
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
margi 16:34, 02 lis 2013


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 1143
Zrobisz z tego ogrodu cacuszko,bo już jest świetnie i klimatycznie ja marzę o takim widoku z tarasu ale nigdy nie będę go mieć
____________________
gosia - Trzeba zacząć wszystko od początku***Same wątpliwości
mar_za 11:30, 09 lis 2013


Dołączył: 03 sie 2013
Posty: 740
Sprawy zawodowe mocno mnie pochłaniają ostatnio. Nie mam czasu na ogród. Jedynie ogrodowisko podglądam w komórce jadąc komunikacja miejską do pracy. Teraz trzy dni oddechu, więc może przygotuję mój ogródek do zimy. Choć, nie żebym nic nie zrobiła- posprzątałam tony liści, przeniosłam paprocie w skrzynkach na przechowanie do domu. Paprocie dobrze się u nas czują w tym zacienionym ogródku, ale zostawione w skrzynkach w zeszłym roku wszystkie zmarzły.
No i zrobiliśmy kratkę drewnianą dla milina posadzonego rok temu. Jak wspinał się po metalowych prętach podmarzł w zeszłą zimę. Przetestujemy jak poradzi sobie oparty o drewno.


____________________
Marzena- Mus owocowy w miejskiej dżungli
BASIA8 11:41, 09 lis 2013


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Witaj Marzenko.
Widok z tarasu Masz rewelacyjny, jest pięknie tak sielsko - chętnie bym posiedziała przy stoliczku.
Trzymaj się Cieplutko. Pozdrawiam w tem zachmurzony dzionek.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
mar_za 11:51, 09 lis 2013


Dołączył: 03 sie 2013
Posty: 740
Basiu to widok letni. Zimą jest gorzej, bo widać niestety bloczyska, już nie jest tak sielsko. Również pozdrawiam serdecznie.
____________________
Marzena- Mus owocowy w miejskiej dżungli
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies