Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród hortensjowo brzoskwiniowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród hortensjowo brzoskwiniowy

Kasik 20:09, 17 paź 2013


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Kolejne miesiące to ciężka praca aż do zimy, ale już wtedy zaczęliśmy się rozglądać za roślinami kwitnącymi.

Pojawiły się pierwsze rh, hortensje ogrodowe, jedna bukietowa (oczywiście bez nazwy- bo po co wiedzieć jak nazywa się kwiatek, hortensja to hortensja

Wtedy też pojawiły się w moim ogrodzie żurawki, funkie, trzmieliny, róże. Malutkie bylinki kupowane namiętne znajdowały swoje miejsca.

____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Kasik 20:18, 17 paź 2013


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Witam Cię Gosiu.

____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
agatanowa 20:26, 17 paź 2013


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
Kasik napisał(a)

Aniu - Ciebie też witam.
Ja to jakieś" buczydło" jestem, bo już mam mokre oczy.


Mi się tak od ciąży zaczęło, po porodzie pogłębiło i trwa nadal. Buczę nawet na bajkach dla dzieci. A może zwłaszcza...?
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
agatanowa 20:31, 17 paź 2013


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
Grzes napisał(a)
Witam. Jestem Grześ - M Kasi od "Nadziei na spełnienie marzeń" i strasznie się cieszę, że w końcu zdecydowała sie dołączyć do Waszego zacnego grona [...]:
Kasia planuje i zajmuje się (najczęściej wraz z naszą córką Karoliną) upiększaniem "nieużyktowym" - czyli rabatki, kwiatki i tym podobne "tratatatki", a my z naszym synem Bartkiem - oprócz typowych prac dla facetów "łopata, widły, taczka" dbamy o sad i warzywnik.
W wolnej chwili "podrzucę" parę fotek z naszej - "faceciej" strony....




Witaj Grześ w swoim wątku. Ale fajnie to zrobiliście, że razem piszecie o swoim ogrodzie razem, wspólnie z Kaśką, uzupełniając się. Dokładanie tak, jak w rzeczywistości działacie razem przecież na swoim "poligonie". Super!
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
Kasik 20:32, 17 paź 2013


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Dzisiaj tempo troszeczkę zmalało.

Choć pomysłów w głowie cała masa, to zaczynam się bardziej zastanawiać co, gdzie, i jak?
Pospacerowałam po Waszych ogrodach, pooglądałam trochę katalogów, posłuchałam rad bardziej doświadczonych i postanowiłam z większą uwaga dobierać rośliny.

Będzie to zapewne bardzo trudne, bo każda wizyta w odległej ode mnie o 3 km. szkółce przyprawia mnie o zawrót głowy, ale może dam radę.
A nawet jeśli się skusze na coś co zachwyci, to znajdę miejsce, by to przemycić do swojego ogrodu.

____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Kasik 20:35, 17 paź 2013


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
agatanowa napisał(a)


Mi się tak od ciąży zaczęło, po porodzie pogłębiło i trwa nadal. Buczę nawet na bajkach dla dzieci. A może zwłaszcza...?



Ja kiedyś płakałam jak polską flagę wciągano na maszt, a dzisiaj to płaczę przy każdej.

____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
agatanowa 20:39, 17 paź 2013


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
Ha ha ha

Ładny macie domek, Kasiu i Grześku.

A ta tajemnicza furta żywopłotowa, finezyjnie wygięta w łuki, to jak rozumiem przejscie między częścią wypoczynkową a sadem, o której wspominałaś, Kasiu?
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
Kasik 20:41, 17 paź 2013


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Kilka zdjęć z 2013 roku.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Kasik 20:43, 17 paź 2013


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
agatanowa napisał(a)
Ha ha ha

Ładny macie domek, Kasiu i Grześku.

A ta tajemnicza furta żywopłotowa, finezyjnie wygięta w łuki, to jak rozumiem przejscie między częścią wypoczynkową a sadem, o której wspominałaś, Kasiu?


Dzisiaj jest tam taka drewniana pergola podsadzona różami pnącymi ( bez nazwy)
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Kasik 20:56, 17 paź 2013


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183


I nawet kanciki zaczęłam robić, bo Grześ sprawił mi nożyk Danusi.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies