Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Między pasjami

Pokaż wątki Pokaż posty

Między pasjami

dajana 23:07, 23 lip 2014


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
jak idealnie wkomponowały się w drewniany płotek. Widok cudny ,radosny i taki nasz polski .Uwielbiam malwy ,rozsiewają się same pod moimi oknami w pracy Umilają mi te 8 godz,nawet je podlewam,a kiedy pan kosi trawnik już wie jak je ominąć,nawet wtedy kiedy kwiecia już nie mają.Do twego domku tez idealnie pasują ,a wisienki mniam szczególnie do nalesników ,lubię na budyń, kasze mannę na mleku na gęsto, do każdego deseru .Wisnie są uniwersalne w zastosowaniu kulinarnym Będziesz miała wyżerkę w zimie Zdrówka to sobie obie pożyczymy, bo i tobie potrzebne Kregosłup przestał boleć? ja już się nauczyłam żyć z jego bólem. Wszystkiego można się nauczyć kiedy człowiek musi, prawda? podobno człowiek to taka istota która przystosuje się do każdej sytuacji w życiu Natomiast to jak się w niej czuje, to już odrębny temat . pozdrowienia dla mamusi i dla ciebie oczywiście
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
jola54 23:32, 23 lip 2014


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
A ja zachwycam się Twoimi różami Danusiu. Mój ogródek miał być w takim wiejskim klimacie, ale też zakochałam się w różach i pięknie u mnie rosną. Dla nich właśnie zmieniam całą rabatkę na wiosnę. Z moim zdrowiem jako tako,a do bólu , - masz rację: można się przyzwyczaić. Dziękuję za pozdrowienia w imieniu mamy i ślę buziaki
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
hanka_andrus 23:41, 23 lip 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Malwy , floksy, róże - obejrzałam wszystko.
Z wiadomości zdrowotnch wieje optymizmem... do następnego koszenia. Radzę kosić na raty, 2 pokosy i odpoczynek na leżąco, nikt nie goni.
Czy mężowi poprawiło się w szpitalu? Może już w domu? Zdrowia życzę całemu domowi.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
jola54 00:23, 24 lip 2014


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Haniu! dziękuję za odwiedziny. Mąż jeszcze w szpitalu, jest poprawa, w a mnie jak zwykle w takich sytuacjach jak ktoś choruje, przybywa adrenaliny i mnie nic nie boli. Tylko jak emocje opadną, wraca ze zdwojoną siłą wszelka niemoc i wtedy padam na pysk. Chyba Cię Haniu posłucham i zwolnię tempo, bo już najwyższy czas.Pozdrawiam gorąco i życzę zdrowia.

ps.Czytam każdego wieczoru wszystkie wątki, ale czasem brakuje mi sił aby samej coś napisać.
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
hanka_andrus 07:25, 24 lip 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Ja nawet wszystkich nie czytam, tylko niektóre. No i wyjątkowo takie, gdzie jest postów ponad dziesięć, to jest szansa na obrazki.
Joluś, trzeba oszczędzać siły, z każdym rokiem ich, niestety, nie przybywa.
Kiedyś brałam się za wszystkie prace, a teraz wybiórczo tylko na niektóre.
A i to zastanawiam się, w jaki sposób ,żeby kręgosłupa nie obciążąć.
Bo czego, jak czego, ale pobytu u lekarzy najbardziej nie lubię.
Trzymaj się. Buziam.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Katkak 07:35, 25 lip 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Joluś ale piękne kwiaty. A malwy przepiękne, to są pełne,prawda? Wyglądem przypominają mi róże . Pozdrawiam .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
BASIA8 08:35, 25 lip 2014


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Joleńko pozdrawiam z deszczowej Doliny Muminków - malwy piękne - zdrówka życzę.Buziaczki.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
jola54 11:21, 25 lip 2014


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Tak Kasiu, malwy pełne i mam je w tym roku po raz pierwszy, zawsze miałam te zwykłe, bo są niezawodne i sieją się same, ale w ubiegłym roku koleżanka podarowała mi sadzonki pełnych malw .Pozdrawiam Kasieńko...
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
jola54 11:24, 25 lip 2014


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Basieńko pozdrawiam, u mnie też deszczowo, i wszystkie roslinki trochę odetchną od upałów, ale juZ na jutro zapowiadają znowu 28 i burze. Buziaki dla wszystkich Muminków
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
hanka_andrus 09:12, 26 lip 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Jolu dziękuję za życzenia.

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies