Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Między pasjami

Pokaż wątki Pokaż posty

Między pasjami

jola54 22:17, 27 lip 2014


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Dzisiaj kilka fotek z mojego ogródka

Dzięki podpowiedzi Hani, posadziłam dynie w 2 donicach i wstawiłam do kompostownika z ubiegłego roku, mam już 7 takich okazów

moje tygryski

podobają mi się te kolory

mam i ja "Chopin"

główny architekt i nadzorca ogrodu : moja mama
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
pasjonatkaam... 22:35, 27 lip 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
mamusia doglądamoja jeszcze nie była na mojej działeczce, a ja tak bardzo bym chciała Jej pokazać co już zrobiliśmy,jak to u mnie wygląda.Moja mama też kocha działkę,ma też swoją ,to Jej wielka pasja więc telefonicznie dyskutujemy która co danego dnia posadziła,jak plony w warzywniku i tak bez końca hehe
Jak tylko będzie mogła przyjechać będę szczęśliwa.Pozdrawiam,piękne roślinki i widok mamy na tle tylu kolorów ...uczta dla oczu,ściskam!
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
hanka_andrus 22:40, 27 lip 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Mama w ogródku! Świetna fotka! Żeby dynie urosły, wszystkie,co zawiązały owoce,trzeba uciąc im pędy - 5 liści zazawiązkami zostawić, a resztę uciąć.
Mimo,że siedzą w kompostowniku, to jednak w doniczkach. i pewno trudno "tyle gąb nakarmić"
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
jola54 22:56, 27 lip 2014


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Dziękuję Haniu, jutro tak zrobię, poskracam pędy.Ja myślę że one wypuściły korzenie z donic do kompostownika i dlatego tak rosną. Jeżeli Twój patent się sprawdzi, w sprzyszłym roku też tak zrobię, bo nie mam miejsca w ogródku na dynie, a to ulubione mojej mamy.
Jeszcze Ci pokażę moje ogórki, dzisiaj podebrałam , jutro będzie kilka słoików

U mnie upały, dzisiaj znowu podlewałam,ale widzę na "Sat24" że od zachodu suną jakieś chmury i może jutro lub pojutrze i u mnie coś kapnie....Pozdrawiam Haniu i życzę zdrówka
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
hanka_andrus 23:37, 27 lip 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Piękny łan ogórków, a moje kwitną jak szalone, a owoców nie ma.Jutro interwencyjnie florowitem podleję.
Deszczowe chmury i u mnie by się przydały, a tu nic. Nawet jak pokażą się jakie, to zaraz znikają, wyparowują w tym upale czy co?

Patent na dynie powinien zadziałać. Bo ile chcesz mieć sztuk dyń? 10, to aż nadto. To poo co hodować listowie. Lepiej niech pokarm w dynie idzie.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
eda 23:51, 27 lip 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Pozdrówka zostawiam i podziwiam łany ogórków lili i mieczyków oraz dostojnego projektanta i wykonawcę
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
jola54 00:05, 28 lip 2014


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Twoje rady Haniu, są jak zawsze bezcenne.
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
agatanowa 23:52, 31 lip 2014


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
jola54 napisał(a)
Moje malwy dają popis, znowu zacznę je malować...




co za malwy! zachwycona jestem, ja również uwielbiam te rośliny, wpisane w polskie klimaty
czy nie masz na nich rdzy? jak je pielęgnujesz?

dynie - duże, słoneczne, egzotyczne kule, które cieszą oko - uwielbiam też, tak, jak Twoja mama musi mieć dużo radości w Twoim ogrodzie
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
bartek_luberda 07:24, 01 sie 2014


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
Pozdrowienia zostawiam i lecę dobrowolnie do lekarza po zastrzyki bo mi rwa nie daje spokoju
____________________
Ogródeczek
BASIA8 23:38, 02 sie 2014


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Joleńko pozdrawiam weekendowo Buziaki.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies