Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Między pasjami

Pokaż wątki Pokaż posty

Między pasjami

GorAna 22:48, 26 wrz 2014


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16073
Jolu, pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku sobotnio-niedzielnego
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Katkak 10:58, 27 wrz 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
No, no Joluś faktycznie się napracowałaś, ale za to jaki efekt . Świetnie wygląda nowa rabata. Pozdrawiam.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
jola54 20:22, 27 wrz 2014


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Aniu, Kasiu, dziękuję za odwiedziny w przyszłym tygodniu biorę dwa dni urlopu i postaram się dokończyć rabaty i posadzić tulipany,bo nareszcie będzie kilka dni ciepełka Pozdrawiam serdecznie:Miłej niedzieli!
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
hanka_andrus 20:55, 27 wrz 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Ja tulipany, chyba po pierwszym będę sadzić. Inaczej się u mnie nie da.
Dziękizaodwiedziny. Macham !
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
jola54 22:20, 29 wrz 2014


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Jutro i pojutrze urlop,-będę sadzić tulipany,kopać i przesadzać. Ale najważniejsza będzie przesyłka ze sklepu Danusi.Zamówiłam nóż do "kancików".Teraz będą dopieszczone.Zdjęcia wkrótce.pozdrawiam
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
hanka_andrus 23:09, 29 wrz 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Toś sobie walnęła prezent! Oj, to będzie ogród ! Od wiosny już widzę jaki ruch tam będzie! Kanciki, hortensje, bukszpany, tego Tobie życzę.
A u mnie niepokancikowane. Nigdy nie zdążę!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
jola54 23:36, 29 wrz 2014


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Haniu! ja mieszkam przy ulicach z dwóch stron mojej działki i wszyscy zaglądają przez płot i do kubka z kawą może odwrócę ich wzrok na inne widoki.Bardzo chciałam mieć coś niepospolitego, jakąś rzecz ze sklepu Danusi.Wybierałam miedzy sekatorem, a nożem, bo na obie rzeczy mnie nie stać.Sekator mam, a noża nigdzie nie mogę znaleźć.Pozdrawiam
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
eda 22:30, 01 paź 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Pozdrówka Joluś ja też by popatrzała to Twoje drewno przyciąga wzrok i kolorowe kwiatuchy nie mówiąc o ogrodniczce
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 22:33, 01 paź 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
jola54 napisał(a)
Edytko! jaki piękny awatarek! dziękuję za odwiedziny, ja na bieżąco wszystko u Ciebie oglądam i poczytuję. Postanowiłam zmienić trochę rabaty i pracy mam jeszcze sporo, ale myślę, że do zimy zdążę Pozdrawiam całą piękną rodzinę buziaczki!


Dziękujemu Joluś i odpozdrawiamy



____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
jola54 20:27, 04 paź 2014


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Właśnie mija dwa lata,jak postanowiłam, że zarośniętą chwastami działkę budowlaną zamienię w wymarzony ogródek.
jesień 2012

dzisiaj,chociaż jeszcze dużo czasu i pracy potrzeba,już można mówić"mój ogródek".

kiedy tak kopałam i sadziłam wykopałam taki skarb,który dzisiaj zdobi mój skalniaczek



teraz to jest skrawek mojej rodzinnej ziemi,ale przedtem były to dobra hrabiego Poletyłły i był tutaj olbrzymi park, a kapliczka obok, stanowi część historii,która sięga 6 wieków wstecz.

Jesiennie już w moim ogrodzie,przekwitły kwiaty, zostały tylko nieliczne.Posadziłam dużo nowych krzewów



dwa kloniki


trzymetrowe szmaragdy


pęcherznicę , irgi,sosny czarne, cisy i inne cudności, ale pokaże je w następnym poście, gdyż wiem, że ie można zbyt wielu zdjęć wklejać na raz.
Pozdrawiam i życzę ciepłej słonecznej jesieni
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies