Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Między pasjami

Pokaż wątki Pokaż posty

Między pasjami

anabuko1 11:47, 21 paź 2014


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23471
Jolu,piękne jesienne zdjątka
a kociaczek zabiedzony,ale fajniusi.Zostawiasz go sobie ??
Pozdróweczki
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Zuzula 11:47, 21 paź 2014

Dołączył: 02 lip 2014
Posty: 289
Cudne kocię Jolu. Masz takie dobre serce, wiedział do kogo przyjść. Na pewno odwdzięczy ci się swoją kocią begraniczną miłością. A co na to domowy kot? Nie jest zazdrosny?
____________________
Mój wątek??? Może kiedyś...
jola54 14:55, 21 paź 2014


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Nie mam domowego kotka, ostatni odszedł kilka lat temu , miał 14 lat,i od tej pory jakoś nie mogłam się zdecydowac na zwierzę w domu.Teraz mąż (po wylewie) chce by był w domu kot.Jest kociarzem i gdy go zobaczył, od razu zaakceptował. Cóż było robić, zostaje, chociaż moim marzeniem jest kot rasy Syberyjski albo Maine con.Marzenia swoje i tak kiedyś spełnie, a tego czarcika juz pokochałam, jest cudny, spał ze mną
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
jola54 15:06, 21 paź 2014


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Zuzulko! Ten kolorowy kot , na wcześniejszych zdjeciach to kotka mojej mamy,która przychodzi z bloku na działkę (mama mieszka też w tym samym bloku co ja ok 100m od działki)
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
Milka 15:14, 21 paź 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
jola54 napisał(a)
Spójrzcie Co mi się wczoraj przyplątało na działkę



W okolicy mojego ogródka jest 8 kotów,wszystkie mają właścicieli,ale i tak kilka z nich ciągle przesiaduje w moim ogrodzie, dlatego uważałam że ja już nie muszę mieć kota. A tu taka niespodzianka! ktoś mi go podrzucił (ludzie są podli). Zabrałam malucha do domu(ma ok 3 miesięcy), bo cóż było robić. Dzisiaj kupiłam żwirek i karmę i śpi teraz obok mnie


Cudny, zostawiłabym, nawet bym przygarneła, ale przy mojej suce morderczyni, to nie możliwe
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Karolinek 15:16, 21 paź 2014


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 966
Kot miał duże szczęście, że trafił na Ciebie, bo zima za pasem. Ja od 10 lat jestem posiadaczką psa i kota. Żyją bardzo zgodnie, mają nawet swoje codzienne rytuały. W pewnym czasie mieszkały z nami 3 koty i pies. Dom bez zwierząt nie jest dla mnie pełny.
____________________
Trzy Jabłonie-marzenia o ogrodowym azylu
jola54 15:25, 21 paź 2014


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Dziękuję kochane ! Będę zdawać relacje od czasu do czasu, teraz to biedne zabiedzone i chudziutkie zwierzatko, ale apetyt ma, więc bedzie dobrze
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
hanka_andrus 17:23, 21 paź 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Zaglądam, co słychać. Kotek się dopieszcza. Humory są, a to najważniejsze.
Pozdrawiam.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Milka 11:53, 22 paź 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Może imię dla kotka by już wybrać?
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Katkak 12:35, 22 paź 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Joluś kociak słodki , jak go nazwałaś? A może ją? Dobrze, że trafił akurat do Ciebie, będzie mu jak w raju, chociaż popieram, że pozbycie się go przez kogoś od tak sobie było podłe. Jak zabieraliśmy naszą Nukę ze schroniska, przyszła do nas taka mała sunia. Pani powiedziała, że ktoś ją przygarną, ale długo domem się nie nacieszyła, bo stłukła doniczkę z parapetu i znów ją oddano do schronu. Niestety niektórzy ludzie są podli. Choć z drugiej strony lepiej oddać, niż np. przywiązać do drzewa w lesie . A machonia śliczna, jak ją wyhodowałaś? Ja mam dwie duże, ale jedna rośnie w cieniu sosny, a właściwie pod sosną i urodą nie grzeszy . Buziaki.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies