Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Między pasjami

Pokaż wątki Pokaż posty

Między pasjami

hanka_andrus 18:02, 30 lis 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Jolu, jeszcze nie dotarła. Ale dzięciołek śliczny!
Powiesiłam na razie skórkę dla sikorek, ale prędzej kawki i mewy do niej się do biorą niż te maluszki. Skórka oczywiście nie goła, ze słoninką.

A w ogródku wcale nie szaro. Szara to tylko droga za płotem.
Już masz tak ładnie zrobione w tym "ogrodowiskowym "kąciku.

Ja w kuchni zawsze z musu. Czasami mam wnę, ale ostatnio, szybciorem żeby się nie narobić. Potrawa się udała, powtórka będzie. I jeszcze kugel, i drożdżowe chałki.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
ZbigniewG 18:34, 30 lis 2014


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8900
jola54 napisał(a)
Szaro i smutno już w moim ogródku..

Jola nie narzekaj masz przynajmniej trawę zieloną , moje kiełki może przezimują, jak nie to nawet wiosną będę miał szaro
____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
jola54 19:10, 30 lis 2014


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Masz rację, mam trawę zieloną i tylko trawę, bo moje tujki coś mi brązowieją i to mnie martwi. Może zmieniają kolor na zimę, a może usychają.Nie znam się na iglakach. Podlać to już ich nie podleję, bo zakręciłam i opatuliłam wodę na zimę. U mnie -9 i szron na drzewach. Spróbuję zrobić jutro trochę zdjęć.
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
hanka_andrus 19:19, 30 lis 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Niektóre tuje brązowieją na zimę, więc bądźmy dobrej myśli.
Po co martwić się na zapas. Po co martwić się w ogóle!

Spójrz na nie z uśmiechem. Stoją jak drut! Aby do wiosny!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
jola54 19:22, 30 lis 2014


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Haniu! Ty jak zwykle z dobrą radą i pocieszeniem. Mam jeszcze dwa małe kloniki, czy mam je okryć włókniną?
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
hanka_andrus 19:29, 30 lis 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Kloniki sadziłaś niedawno. Ja bym je okutała. I trochę jakichś traw do środka pod włókninę. A to zające mogą ogryźć pieniek.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
jola54 19:31, 30 lis 2014


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Dziękuję Haniu,juro tak zrobię, bo mrozik już u mnie był dzisiaj -9.
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
BASIA8 20:02, 30 lis 2014


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Jolu jak będziesz miała chwilkę to zapraszam - widoki z ogródeczka jeszcze pokazuję Buziam Mocno
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
bartek_luberda 08:14, 03 gru 2014


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
Mam wolne to od rana was będę męczyć u mnie jeszcze takich mrozów nie było a dziś nawet na plusie bez wiatru Przydało by się wyskoczyć i coś tam na zimę zabezpieczyć ale nie wiem na jak długo przy naszym piesku
____________________
Ogródeczek
jola54 23:29, 08 gru 2014


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Witajcie kochani! Dzisiaj adoptowałam piwnicę w bloku, na moją mini pracownię malarską. W ubiegłym tygodniu, wyniosłam wszystkie "przydasię" do kontenera, a dzisiaj bieliłam sufit i ściany. Piwnica ma dwie części.W pierwszej jest spiżarnia i przechowalnia, a w drugiej,gdzie jest okno, będzie moja pracownia na okres zimy.Piwnica jest sucha i ciepła, więc myślę że będzie dobrze, bo w domu zapach terpentyny i farb jest dość szkodliwy.Jak ukończę remont(własnymi rękoma) pokarzę fotki z mojej twórczości malarstwa pokojowego. U mnie zimowo dzisiaj,pada śnieg.Pozdrawiam serdecznie Wszystkich
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies