Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Między pasjami

Pokaż wątki Pokaż posty

Między pasjami

Zuzula 10:51, 14 maj 2015

Dołączył: 02 lip 2014
Posty: 289
I Dęby Rogalińskie, u bieg Piastów. Też kojarzy mi się z niezapominajkami.

Śliczne te niebieskie oczka.

Jolu, a to przy ogrodzeniu z funkiami to kopytnik?

____________________
Mój wątek??? Może kiedyś...
jola54 13:36, 14 maj 2015


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Zuzulko, to obok funki dostałam niedawno, ma pod spodem bordowy kolor liści i będzie mieć żółty wysoki kwiatostan, to chyba jakaś odmiana bergenii, ale ja się nie znam, może ktoś podpowie...pozdrawiam
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
bartek_luberda 19:39, 15 maj 2015


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
Byłam i przypomniało mi się że muszę sadzonki podlać bo na deszcz nie mam co liczyć Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ogródeczek
anabuko1 13:20, 16 maj 2015


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23478
Ja w tym roku pomidorków nie siała,Kupie kilka i juz .Czasu mało.Miejsca na parapetach też
Ale bardzo lubię te koktajlówki.
Po niedzieli, któregoś dnia trzeba kupić pomidorki i paprykę i posadzić jeszcze
Ja mam małe sadzonki cukinii, kilka ogórków,Dyni, patisona.
Wszystko już tez pójdzie do gruntu
Piękne te pełne tulipanki.Takich jeszcze muszę na jesieni dokupić
I nowe zakupy roślinek jakie fajne .hortensję Vanille-Fraise mam jest śliczna.Zobaczysz będziesz nią oczarowana
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
anabuko1 14:19, 18 maj 2015


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23478
Jolu dziś popołudniu jadę na działkę i planuję zostać do jutra chociaż do późnego wieczora.Mam wolne to muszę wykorzystać.
Także zapraszam
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
jola54 22:21, 18 maj 2015


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Aniu! dziękuję za zaproszenie, na pewno się spotkamy. Tylko ja z tym swoim czasem,(a właściwie brakiem czasu) nie wyrabiam. Może jutro pokażę fotki nowych zakupów do ogrodu i nowych kancików Pozdrawiam ...
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
Zuzula 07:59, 19 maj 2015

Dołączył: 02 lip 2014
Posty: 289
No, Jola, pokazuj, pokazuj. Zazdroszczę planowanego spotkanka, zwłaszcza, że to tak blisko.
____________________
Mój wątek??? Może kiedyś...
BASIA8 10:32, 19 maj 2015


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630



Jolenko zakupy cuudeńko cieszą oko i radują serce Pozdrawiam Serdecznie - ściskam Cię Mocno
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
hanka_andrus 18:51, 21 maj 2015


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Jolu. wpadam zobaczyć, jak radzisz wiosennie w ogródku. Kwitnących wiśni zazdroszczę, chyba sobie sprawię jakąś, a i pozostałe zakupy fajniusie. Zadamawiasz się z roślinami coraz bardziej. Widać to w porównaniu z pierwszą stroną wątku.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
jola54 19:26, 21 maj 2015


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Haniu! witaj! Jak dobrze że już jesteś! U mnie w ogródku duże zmiany i dużo nowych roślin. Pracowałam bez opamiętania dzień w dzień, ale jestem nareszcie zadowolona i mama też.Zakupiłam kosiarkę spalinową, bo kosą nie dawałam rady (mam kłopoty z barkiem), kupiłam dęby szypułkowe kolumnowe, dwa buki (pendula i trikolor) grab kolumnowy i jeszcze dwie hortensje bukietowe różowe. Dostałam nagrodę na dzień bibliotekarza i całą kasę wydałam na rośliny, nawozy, ziemię pod rośliny i opryski. Chyba już staję się ogrodniczką...pozdrawiam

zdjęcia wkrótce
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies