Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mała Eleczka

Pokaż wątki Pokaż posty

Mała Eleczka

bleebla 22:12, 08 lis 2013


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
Tutaj miły pan z budowy obok przywiózł nam ziemię do donicy. Nawet nie wie ile nam zaoszczędził czasu i sił



A to efekt końcowy

____________________
Aga - Mała eLeczka
malgorzata_s... 22:44, 08 lis 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33737
Witaj. Ale bomba ten taras. Zmiana niesamowita. Ogród już jest super, a jak dopieścisz rabatki to będzie wow Pozdrawiam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
paulina_ns 08:02, 09 lis 2013


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Piękny taras, sama zastanawiałam się nad taką doniczką na tarasie, ale mam taras betonowy i raczej by nie pasowała....pozdrawiam i będę zaglądała
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Katkak 08:25, 09 lis 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Aguniu witam Cię serdecznie i chylę czoła bo odwaliłaś kawał dobrej roboty Ogród stworzyłaś po prostu przepiękny i zaczarowany, a taras to wisienka na torcie . Podziwiam Twoją pomysłowość, pięknie to wszystko zgrałaś, skomponowałaś, a dodatki rewelacja. Nadają ogródkowi niepowtarzalnego charakteru (uwielbiam takie klimaciki). A donica rewelacja. Naprawdę sami ją zrobiliście? Podziwiam. Udowadniasz, że nie liczy się ilość, ale jakość Zawijasek z bukszpanów cudny. Na pewno nikt się nie obrazi. Dla mnie zgapienie czegoś od kogoś (przynajmniej na Ogrodowisku) to najwyższa forma uznania Agniesiu naprawdę cudeńko stworzyłaś. Ściskam i życzę milusiej soboty
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 08:26, 09 lis 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Jeszcze tylko dopytam - czy te dwa żółte drzewka przy tarasie to miłorzęby japońskie?
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
noemi 12:23, 09 lis 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Aga bardzo ładnie wyszedł zawijasek Katkak słusznie pisze , na forum wzajemnie się inspirujemy i wspieramy

Katkak odpowiem za Age, drzewa w tarasie to katalpy
____________________
ogród magdalenka
bleebla 15:29, 09 lis 2013


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Witaj. Ale bomba ten taras. Zmiana niesamowita. Ogród już jest super, a jak dopieścisz rabatki to będzie wow Pozdrawiam


Dziękuję bardzo Cała zima przed nami. Mnóstwo czasu do zastanowienia się jak zrobić rabaty
____________________
Aga - Mała eLeczka
bleebla 15:39, 09 lis 2013


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
Katkak napisał(a)
Aguniu witam Cię serdecznie i chylę czoła bo odwaliłaś kawał dobrej roboty Ogród stworzyłaś po prostu przepiękny i zaczarowany, a taras to wisienka na torcie . Podziwiam Twoją pomysłowość, pięknie to wszystko zgrałaś, skomponowałaś, a dodatki rewelacja. Nadają ogródkowi niepowtarzalnego charakteru (uwielbiam takie klimaciki). A donica rewelacja. Naprawdę sami ją zrobiliście? Podziwiam. Udowadniasz, że nie liczy się ilość, ale jakość Zawijasek z bukszpanów cudny. Na pewno nikt się nie obrazi. Dla mnie zgapienie czegoś od kogoś (przynajmniej na Ogrodowisku) to najwyższa forma uznania Agniesiu naprawdę cudeńko stworzyłaś. Ściskam i życzę milusiej soboty


Bardzo mi miło Widziałam, że też lubisz kulki wiklinowe
Tak donice zrobił mój M sam samiutki. Ja nadzorowałam prace
Dla sprecyzowania dodam, że w tarasie są katalpy a przy tarasie jest jedno drzewko tylko obok jest kijek i wyglada jak by były dwa i to właśnie jest miłorząb.
____________________
Aga - Mała eLeczka
bleebla 15:40, 09 lis 2013


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
paulina_ns napisał(a)
Piękny taras, sama zastanawiałam się nad taką doniczką na tarasie, ale mam taras betonowy i raczej by nie pasowała....pozdrawiam i będę zaglądała


Zaraz lece do Ciebie zaglądnąć
____________________
Aga - Mała eLeczka
Katkak 18:05, 09 lis 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
bleebla napisał(a)


Bardzo mi miło Widziałam, że też lubisz kulki wiklinowe
Tak donice zrobił mój M sam samiutki. Ja nadzorowałam prace
Dla sprecyzowania dodam, że w tarasie są katalpy a przy tarasie jest jedno drzewko tylko obok jest kijek i wyglada jak by były dwa i to właśnie jest miłorząb.


Ale maż M zdolnego A zdradzisz jak robił te kulki? Pięknie wyszły. Właśnie o miłorzęba mi chodziło. ?Dzięki, że doprecyzowałaś
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies