Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogrody

Donia72 14:47, 29 lip 2014


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Moze ja za szybko je wyrwalam? Sie pospieszylam
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
popcorn 15:00, 29 lip 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Miałam 2 kolejne Prairie Fire i te nie przeżyły - nawet tej słabej zimy. Czekałam bardzo długo, wyrzuciłam ze 2 tyg temu. Suche i zbutwiałe...
____________________
Mój nowy ogródek
Margarete 15:01, 29 lip 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Donia72 napisał(a)
Moze ja za szybko je wyrwalam? Sie pospieszylam

Ja tez swoje 2 sztuki wywaliłam ale to nie mozliwe ze zbyt wczesnie bo nie odbiły do konca czerwca...dopiero wtedy je wyrzuciłam, podobnie jak ubiegłoroczna stipa.tez nie przeżyła u mnie i sie z nia rozstałam ale późno..czekałam i czekałam... i wywaliłam
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Zielona 15:16, 29 lip 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Mariolu, czy pamiętasz nazwę tego ciemniejszego rozchodnika? Też mam na tapecie rozważania o podsadzeniu limek czymś ciemniejszymi wypatrzyłam u Ciebie kandydata
Donia72 15:38, 29 lip 2014


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Margarete napisał(a)

Ja tez swoje 2 sztuki wywaliłam ale to nie mozliwe ze zbyt wczesnie bo nie odbiły do konca czerwca...dopiero wtedy je wyrzuciłam, podobnie jak ubiegłoroczna stipa.tez nie przeżyła u mnie i sie z nia rozstałam ale późno..czekałam i czekałam... i wywaliłam


Malgosiu, to mnie pocieszylas
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Donia72 23:30, 29 lip 2014


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
I ja jestem teraz u Ciebie Zycze Ci milej i spokojnej nocki, kolorowych snow Pa
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
paniprzyroda 00:02, 30 lip 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Karola, Donia, Małgosia trawki zostaną u mnie takie, które zechcą rosnąć Nic na siłę. ładnie przyrasta ML, rozplenica, ale ta wyższa, niska słabo się zbiera, ale jeszcze poczekam ten sezon i zobaczę, jak będzie rosła.

Zielona
- nazwy oczywiście nie pamiętam, ale mogę się dowiedzieć w następnym tygodniu. Posadziłam ten rozchodnik w ubiegłym roku, były trzy małe gałązki. Przesadzałam wiosną, ładnie przyrósł


a to bergenia czekająca na miejsce docelowe, ładniejsze okazy mam rozparcelowane na rabatach, też do ewentualnego wyjęcia


nowa rabatka zakładana wiosną, zakwitły na niej wysiewane wiosną rozwary, powtarzają białe zawilce wiosenne ale jeszcze potrzebuję na nią troszkę roślin, liliowce zaczęłam przenosić, zostaną na niej tylko trzy różowe



widać też rządek ożanki z nasion od Vivy

i różyczki nn

____________________
Dwa ogrody
Madzenka 06:38, 30 lip 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Moja praire fire też nie przeżyła zimy, czeakałam do końca maja i wyrzuciłam. Comans tylko wyczesuję i przycinam konce. Jednakże carexy comans z wiekiem przestają być sterczące i rozkładają sie na boczki, mi to się akurat podoba. Stercząca jest buchanani, ale brązowe trawy trzeba umiejętnie komponować.... Bo są trudne...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
popcorn 08:32, 30 lip 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Piękna ta biała róża! Moje Bronzity chyba dobrze wyglądają z żółtymi tawułami.
Też mam chyba podobny rozchodnik, dostałam kiedyś kawałek i jest marny, ale jesienią podzielę i posadzę w lepszej ziemi. Ze stipą genialnie wygląda

Pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
agniecha973 10:06, 30 lip 2014


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Dzięki za prezentację trawek. Przy okazji zrobiła się mała wymiana myśli i doświadczeń. Fajnie.
Kolekcja bergenii niezła! U mnie ta roślina radzi sobie wszędzie.
Biała róża nn bardzo ładna! A ten rozchodnik to nie będzie Matrona?
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies