Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogrody

paniprzyroda 02:51, 19 paź 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Nikito, pozdrawiam również. Nie wszystkie cudeńka z fotki są u mnie, ale i tak jesienią kupiłam kilka róż z tej szkółki. Krzaczki z gołym korzeniem a w zw. z tym baardzo tanie, to mogłam "zaszaleć"
yolka - pączki wrzucone do wody Ale same w sobie są piękne
Mirello - masz intuicję kobieto Morelowo/żółta ukazała środek, różowa nie



Basiu, o czosnkach napisałam u Ciebie. Na plantacji adrenalina rośnie Znajoma miała kupić dwie, wyszła z siedmioma Ciemierniki młode, ale kwitną i znam kolor, bo pani miała je pomieszane, a ja chciałam różowe, bo białe mam. Rosną też o ciemnych kwiatach, ale jeszcze malutkie i raczej nie zakwitną.

Aniu Monte, pomarańczowa to podobno Abraham Darby, ale pracownik nie był pewien. Sprawdzałam i pasuje mi na Pat Austin, ale mogę się mylić, bo trzeba by ja pobserwować w sezonie. Druga z kolei kupiona to Chandos Beauty.
Madziarzeszów, zgadza się co do joty. Muszę zapytać o nazwę, bo to z tej samej szkółki. Nie usuwaj fotki Miło, że zajrzałaś. Kropelki jeszcze raz



Dziś posadziłam kolejne marcinki z wymiany, dostałam dużą kępę różowego mam obiecany czerwony na wiosnę i fotka... by nie zapomnieć, co już rośnie
____________________
Dwa ogrody
popcorn 19:25, 19 paź 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
jakie róże! Ja dla Mamy zrobiłam bukiet, zawiozłam, boski z róż, z dodatkiem trawkowych kwiatostanów i werbeny mm
pozdrawiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
paniprzyroda 23:29, 20 paź 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Karola, bukiet na pewno był piękny
Róże... Wczoraj posadziłam Bonicę, 12 sztuk, przesadziłam dwa Chopiny do tyłu rabaty, na ich miejsce wsadziłam dwie z doniczek niskie żółte, Lagunę posadziłam przy tarasie, kilka żurawek. Najbardziej zmęczyłam się kopaniem dołków w glinie
nie zdążyłam porządnie zasypać róż kompostem, mam nadzieję zrobić to jutro, może jeszcze zdążę przed deszczem.
Pozostały do wykopania dalie, lilie, przeprowadzka donic do pomieszczenia na zimę, a dopiero potem mogę myśleć o posadzeniu czosnków główkowatych i całej reszcie przygotowań do zimy.
Na szybko fotki z wczorajszego ranka, potem już nie było czasu


____________________
Dwa ogrody
Margarete 11:46, 21 paź 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
No wyobrażam sobie te tony lisci u ciebie na podwórku i w ogrodzie.......ale skoro sie mieszka w lesie to taki urok
Róże piekne, ta ciemnożółta bardzo mi sie podoba...
U mnie jeszczetez duzo do zrobienia w ogrodzie zostało ale czasu brak..chyba dopiero w wekend..
Pozdrawiam!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
paniprzyroda 12:34, 21 paź 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Małgoś, zajrzałam na chwilkę, czas na kawkę i do ogrodu chwilami pada, chwilami słońce świeci, zajrzę do Ciebie wieczorkiem
____________________
Dwa ogrody
Milka 12:41, 21 paź 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Pięknie ułożone astry ale reszta też zachwyca, nadal kolorowo, kwitnąco, aura sprzyja pracom w ogrodzie, więc korzystaj
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Bogdzia 19:56, 21 paź 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Te dwa liliowe astry by mi pasowały więc dbaj o nie szczególnie , moze kiedyśPozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
popcorn 20:08, 21 paź 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Jarzmianki jeszcze! cudne pozdrawiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
paniprzyroda 23:53, 21 paź 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Irenko, troszkę podziałałam w ogrodzie, przesiałam kompost i zakopczykowałam świeżo posadzone róże, oczyściłam część róż z opadłych liści, coś tam wycięłam no i podumałam, gdzie posadzić kolejne siedem róż, które przyjdą w piątek.
Bogdziu, asterki rosną
Karolino, jarzmianki kwitną te z siewek wiosennych, ale przesadzony matecznik też ma kwiatki. I parę innych bylin.
Najpierw pączkowo
Ascot, przesadzony w pełni lata i kwitnienia długo chorował, ale już jest dobrze

soczyście wybarwiona Chippendale

Pirouette już chyba nie zdąży rozkwitnąć

nn się namyśliły po długiej przerwie
____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 00:16, 22 paź 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
zakropkowany Chopin


wyjątkowo uparte naparstnice, kwitną cały sezon, sama jestem zaskoczona, bo w innych miejscach przekwitły i już, części pozwoliłam się rozsiać, już widzę, ile będzie siewek w przyszłym roku

ostatnie wysiłki floksika





____________________
Dwa ogrody
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies