Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogrody

Margarete 16:08, 19 lis 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Mariolko - ja dostałam 2 powojniki tanguckie rok temu i pusciłam je na siatke miedzy zywopłotem z ligustra a siatką......ale tej wiosny zapomniałam o nich i liguster mi je "zakrzyczał" i zarósł, cos tam jeszcze rosnie ale maleństwa...musze na wiosne sie nimi zając może jescze uda sie je przesadzic - twoje wygladaja fajnie
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
paniprzyroda 07:56, 23 lis 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Bogdziu, cieszę się, że nalewka z derenia Ci smakowała
yolka - zajrzę do Ciebie
Gabriela - nalewki z reguły dojrzewają u mnie około roku, wcześniej nie ruszam, to warunek ich smaku, oczywiście można wcześniej próbować
Masz rację, że zniknęłam na krótko, pochłonęła mnie praca zawodowa od rana do wieczora, intensywny tydzień za mną, włącznie z wczorajszą sobotą, ale już jestem
Karola, Epodlas, Mirello - po tak intensywnym tygodniu i kieliszek naleweczki by się dziś przydał, a tak naprawdę, to nie pamiętam już, kiedy ostatnio ją degustowałam
Małgosiu, tangucki jest raczej bezproblemowy, o ile dobrze się poczuje w nowym miejscu

Pora zajrzeć do ogrodu jednego i drugiego, sprawdzić, co się dzieje, odgruzować dom, a wieczorem poczytać, co u Was
____________________
Dwa ogrody
Milka 08:04, 23 lis 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Och ta praca, tyle nam czasu zabiera, fajnie że już masz ciut luzu. Moja nalewka winogronowa teź wspaniale się udała, pozdrawiam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
bociek 17:05, 23 lis 2014


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Mariolka, zaglądam. Powojnik śliczny. Widziałam gdzieś 30-letni okaz, niesamowicie rozrośnięty, oszałamiająco kwitnący. Wygląda na bezproblemową roślinę

A nalewek to Wam zazdraszczam Skosztowałabym, nie powiem, że nie
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
popcorn 17:24, 23 lis 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Zaglądam, pozdrawiam! Jak to z przygotowaniami zimowymi jesteś w tyle, nie wierzę! Ty??

pozdrawiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
paniprzyroda 17:39, 23 lis 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Irenko, tak czasem trzeba, że praca wygrywa i z ogrodem i z rodziną, ale dobrze, że jest
Bociek, nalewek nie ma czasu próbować
Karola, praca mnie wessała, z przygotowaniami do zimy jestem w tyle, ale mam nadzieję w tym tygodniu podziałać choć kilka godzin. Kompost do okrywania róż mam poworkowany, tylko przewieźć.
Byłam dziś w nowym, zimno, wieje, ale słońce świeciło. Ostatnie róże kwitną, część już zrzuca zżółknięte liście, niektóre bukszpany mają delikatne, zielone przyrosty, inne zrudziały nieco, część krokusów na wierzchu. Najbardziej zmartwiła mnie leżąca kępa jeżówki, kiedy podniosłam, okazało się, że to sprawka nornic. Ciekawe, ile cebul zostawią do wiosny. Jutro coś trzeba kupić i poczęstować paskudy
____________________
Dwa ogrody
Kindzia 18:43, 23 lis 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
U mnie nornice sobie róże upodobały...albo może mają najbliżej do nich z pola

Pozdrawiam Mariolko
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Rench 22:59, 23 lis 2014


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Widzę że sezon nalewkowy się zaczął,dereni i innego dobra nie mam,ale miód wielokwiatowy kupiłam,miał być do herbaty.... Będzie naleweczka
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
iwonadm 05:28, 24 lis 2014


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Witam
widziałam Twoje pytanie u Reni
ja mam pastellę w zestawieniu z trawą

____________________
Iwona ogrodowe-przygody
Kindzia 10:11, 24 lis 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Poczytałam o nalewkach wczoraj i na swoją się skusiłam...jeżynową
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies