Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogrody

paniprzyroda 06:31, 13 lis 2015

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Dziewczyny, jak miło, że jesteście Odpowiem na wszystkie pytania wieczorem
____________________
Dwa ogrody
Pszczelarnia 09:07, 13 lis 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Czekam. Też.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
laurowisnia 10:04, 13 lis 2015


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
I ja też, choć o nic nie pytałam.
____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
jankosia 09:28, 23 lis 2015


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
No i nie odpowiedziała
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
Joku 15:56, 23 lis 2015


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12062
Pewnie zapracowana bardzo. Pozdrawiam, Mariola .
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Kasya 16:30, 23 lis 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41721
jankosia napisał(a)
No i nie odpowiedziała


nie napisala o ktory wieczor chodzilo
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
paniprzyroda 19:29, 23 lis 2015

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
wrr

zaglądam, a jakże, zapomnieć o Ogrodowisku nie można, jak już raz się połknęło bakcyla

- po pierwsze czas, brakowało mi go bardzo tej jesieni
- po drugie, uszkodzony poważnie bark wykluczył jakiekolwiek moje ogrodniczkowanie
- praca i codzienna rehabilitacja oraz powroty po siedemnastej do domu wykluczają jakiekolwiek fotki
- soboty i niedziele rodzinne, wyjazdowe, ogarnianie domu itp.

- możecie wierzyć, albo i nie, ale do nowego ogrodu nie zaglądam, zła jestem, że nic zrobić nie mogę, że czasu nie mam nawet w soboty czy niedziele, wszystko zostawiam do wiosny, tylko sadzone w tym roku róże okryję rękoma chłopaków
- w starym ogrodzie rozpętało się piekło, dobrze, że wracam późno, to nie widzę wszechobecnego bałaganu remontowego, mniej lub bardziej zniszczonych krzewów, których nie zdążyłam wykopać, niedbale porzuconych materiałów budowlanych, spalonych desek i blachy z połowy dachu
- możecie wierzyć, albo i nie, ale nie chodzę i nie oglądam postępu prac, bo po co wkurzać się na coś, na co i tak nie mam wpływu, kiedyś skończą, to trzeba bedzie ogarnąć

- Gabrielo, bombek nie robię ( czas na nie ) ale nie byłabym sobą, gdybym czegoś nie dłubała, bo jakże nic nie robić wieczorami, prawą rękę mam sprawną trochę dekupażuję płaskie formy, przemalowuję, ogarniam blogi wnętrzarskie i planuję, co jeszcze zrobię, jak wrócę do formy

- dla wszystkich Dziewczyn ostatnie róże z nowego




i początek jesieni w starym, teraz fotek nie robię


____________________
Dwa ogrody
popcorn 19:32, 23 lis 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Mariolko, trzymaj się! Może przyjedziesz 05.12? Dziewczyny wybierają się do Ciepłuchy a potem na kawkę do mnie na chwilę
____________________
Mój nowy ogródek
paniprzyroda 19:41, 23 lis 2015

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Gabrielo, nalewkę różaną robię zawsze słodką, prawie jak likier
Margarete, białe marcinki dla Ciebie będą koniecznie, tylko sie przypomnij
Jankosiu, bordowej werbenki nie miałam. Hiacynty możesz pędzić w domu, ale muszą mieć odpowiednią temperaturę, światło, wilgotność, ja wysadziłabym jednak do ogrodu, jeśli nadal są na powietrzu, dadzą radę. Przyznam Ci się, że pierwiosnki wykopane wczesnym latem przeleżały na pryzmie kompostowej do jesieni, bez podlewania oczywiście i kiedy zobaczyłam zielone serduszka, najzwyczajniej w świecie żal mi się ich zrobiło i posadziłam z powrotem czasem rośliny mądrzejsze od nas bronią się przed zmarnowaniem
____________________
Dwa ogrody
deosey 19:51, 23 lis 2015

Dołączył: 23 lis 2015
Posty: 1
Przepiękne ogrody, być może niedługo dodam również swój. Jeśli ktoś byłby zainteresowany, a nie miałby pomysłu na swój ogród to polecam http://www.avangard-ogrody.pl/ , skorzystałem z ich usług i zdecydowanie mogę polecić, wkrótce postaram się dodać efekty na forum .
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies