Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogrody

paniprzyroda 21:22, 10 sty 2016

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Dzień pochmurny, ale pierwsze w tym roku fotki ogrodu udało mi się zrobić Śniegu jeszcze trochę leży, nic nie okrywałam, trochę martwią mnie róże, ale trudno, zostaną terminatorki





Krys, byłam u lekarza i w Ikei, a w domu spodziewałam się gości. Bark jeszcze mam i codzienne usprawnianie.

ewsyg Manekin zrobiony dla ozdoby szyć szyję, ale w ramach własnych potrzeb

Gabrielo
, relief faktycznie nie jest łatwy, trzeba poćwiczyć, na początku ważne jest też wsparcie dla rąk

Bogdziu
, cieszę się, że bombka z goryczką Ci się podobała, wiesz, na szczęście mam jeszcze jedną
____________________
Dwa ogrody
Krys 21:27, 10 sty 2016


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Mariola fajnie,ze jestes i u Ciebie tez snieg,piekne fotki ogrodu w zimowej szacie,fajnie sie oglada jak sie go zna
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
paniprzyroda 21:53, 10 sty 2016

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Tess, dziękuję Tak dłubię zimą. Planować nowych roślin nie mogę, bo rabaty upchane, siedzieć spokojnie nie umiem, to wymyślam... domowo, tym razem w kolorze starego srebra
Margarete, manekin będzie w sypialni, obok toaletki Na razie określiłam jej kolorystykę: srebro, biel i plamy pastelowych dodatków. Najtrudniej było się zdecydować na kolory wiodące, bo i pudrowy róż i turkus piękny szafka nocna była w kolorze mięty, wczoraj jednak przemalowałam ją złamaną bielą i położyłam srebrny wosk i siłą rozpędu poszły świeczniki i pojemniki; krzesło do toaletki po świętach dostało obicie, podnóżek jeszcze muszę okleić, bo falbanka odstaje widzę teraz, że fotki kiepskie, w realu wygląda to dużo lepiej




Mala Mi
dzięki, to nic takiego, za to nie narzekam na nudę
Karola, cuda nie cuda, eM twierdzi, że wydziwiam teraz szyję/kleję abażury duże i małe
____________________
Dwa ogrody
Tess 22:00, 10 sty 2016


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Mariola, czym malujesz meble? Świetnie wyszły.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
paniprzyroda 22:34, 10 sty 2016

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Krysiu, jestem, ale często podczytuję w biegu Widziałam u Ciebie równie zaśnieżony ogród i kokardki
Tess, maluję dekoralem, kolor zmieniam zwykłymi akrylami, dodając małe ilości potrzebnego koloru. Tutaj do białej dodałam Terra Pozzuoli. Można też stosować pigmenty, oczywiście z umiarem. Zabezpieczam lakierem wodorozcieńczalnym. Miałam ochotę na farby Annie Sloan ale są zbyt drogie
____________________
Dwa ogrody
Tess 23:15, 10 sty 2016


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
No właśnie też miałam chęć na farby Ann, ale uznałam, że są za drogie. Dekoral ładnie wychodzi, niedawno malowałam nim.
Ale nie rozumiem - lakierujesz, czy kładziesz wosk?
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Kasya 23:21, 10 sty 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41735
Jakie ładne stylowe mebelki
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Gocha 00:08, 11 sty 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Mariolko czy ja dobrze zrozumiałam, że nie masz okrytych nawet tych nowo zakupionych róż ? Ja się martwię tym że za późno obsypane u mnie róże tegoroczne a zapomniałam obsypać nową angielkę i się o nią boję. Buziaki
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Pszczelarnia 13:50, 11 sty 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
To ja też wydziwiam. Taka pora roku. Czas na dom.

Pięknie wyszła komoda.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Agania 13:54, 11 sty 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Mariolka, ależ Ty jesteś zdolna, ze śniegu wcale się nie cieszę, ale na widok takich mebelków pieję z zachwytu i podziwiam
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies