Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogrody

yolka 12:47, 24 kwi 2016


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Bardzo mi się podobają donice niebieskie z bratkami, reszta też piękna. Pozdrawiam
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Gocha 16:19, 24 kwi 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Mariolko ale slicznie kolorowo. Czy to możliwe że ożanka jeszcze nie odbija czy po prostu padła mi. Pysznogłowka tez tylko jedna odbija. Pozdrawiam gorąco
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
mira 23:02, 24 kwi 2016


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041


tulipki wyjmowane w ubiegłym roku razem z zielonymi liśćmi kwitną, ale nierówno, trzeba było mi pomierzyc wielkość cebulek, a nie sadzic jak leci


Nie bardzo zrozumiałam - proszę rozwiń - gdzie dawałaś te tulipany

donicowo imponujące - pozdrawiam bratkowo

____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
paniprzyroda 19:00, 25 kwi 2016

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Odpowiadając na poprzednie posty ominęłam pytanie Ewy Pszczelarni o donice gliniane. Wszystkie gliniaki zakupione na bazarku, kilku jeszcze nie pokazywałam. Większe terakotowe nabyte dawno temu w sklepie.


Nawiązując do niedzielnej Mai, pokazuję rozwiązanie dla rzeczywiście ciężkich donic błękitnych. Na twardym podłożu z łatwością je przesuwam, by np. posprzątać Podstawki nie rzucają się zbytnio w oczy i nie drażnią donice stoją przy drzwiach wejściowych i oglądam je z góry


Uciekam okrywać pelargonie. Przydają się szklane klosze. Do kieszonek jutro dokupie białych poziomek, bo w środku rosną czerwone
____________________
Dwa ogrody
AgnieszkaW 19:18, 25 kwi 2016

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Sasanki i kompozycje w błękitnych donicach zachwycające, jak i reszta ogrodu
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Kuklik 22:39, 25 kwi 2016


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Boskie te niebieskie donice
A kamasje naprawdę trzeba podlewać? Tak gdzieś przeczytałam u Ciebie...?
____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
paniprzyroda 07:25, 02 maj 2016

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Yolka
Gocha, ożanki nierówno startują i u mnie, ostatnie przymrozki na pewno im nie pomogły, mnie przymroziło wszystkie rośliny, nawet żelazne żurawki w sumie oberwały, nie mówiąc o młodych przyrostach róż, grujecznika, miłorzębu itd. Pysznogłówka powinna dać radę, nawet jeśli jedna odbiła.

śladowe ilości tulipanów nic nie sadziłam jesienią, podziwiam u Was



Miro, właśnie o tych tulipanach mówię zakwitły wcześniej z większych cebul, z mniejszych jeszcze w pąku.


AgnieszkoW
, jak miło Cię widzieć, dla Ciebie Papageno

____________________
Dwa ogrody
matibo06 07:31, 02 maj 2016


Dołączył: 05 kwi 2016
Posty: 2
łał
____________________
Kasya 07:34, 02 maj 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41752
paniprzyroda napisał(a)
Odpowiadając na poprzednie posty ominęłam pytanie Ewy Pszczelarni o donice gliniane. Wszystkie gliniaki zakupione na bazarku, kilku jeszcze nie pokazywałam. Większe terakotowe nabyte dawno temu w sklepie.


Nawiązując do niedzielnej Mai, pokazuję rozwiązanie dla rzeczywiście ciężkich donic błękitnych. Na twardym podłożu z łatwością je przesuwam, by np. posprzątać Podstawki nie rzucają się zbytnio w oczy i nie drażnią donice stoją przy drzwiach wejściowych i oglądam je z góry


Uciekam okrywać pelargonie. Przydają się szklane klosze. Do kieszonek jutro dokupie białych poziomek, bo w środku rosną czerwone


Baaardzo mi się podobają
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
paniprzyroda 07:47, 02 maj 2016

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Bogdziu, dziękuję za miłe słówko, jak również wszystkim, którzy tu zaglądają. Jak fajnie podzielić się z Wami radością z tak długo oczekiwanej wiosny
Przesadzone w ub. tygodniu orliki mają się dobrze, poza tym, że lekko liznął je przymrozek


Matibo06 witam Cię w moim wątku Jesteś niewątpliwie najmłodszym uczestnikiem tego forum. Mam nadzieję, że Rodzice wspomagają Cię w Twojej pasji Dla Ciebie kropeczki


Kukliku
, o podlewaniu kamasji podpowiedziała mi Tess. Tak wyglądały w ubiegłym tygodniu. Woda faktycznie im się przydaje, bo pąki wystrzeliły już w górę, a u mnie susza. Oby już nie było przymrozków.


Chłodne dni sprzyjają ciemiernikom, nadal pojawiają się nowe kwiatki

____________________
Dwa ogrody
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies